این نه فقط ریاست جمهوری: مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تغییر است کنگره

توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: جولای 11, 2020 1:40:50 pm

It's not just the presidency: Trump is changing the Congress در این فایل عکس ساختمان کنگره ایالات متحده دیده می شود در طلوع آفتاب در واشنگتن است. (عکس از آسوشیتدپرس)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست و تنها با تغییر ریاست جمهوری در دوره اول خود را در دفتر. او همچنین تغییر کنگره است.

بیش از شاید هیچ رئیس جمهوری در تاریخ مدرن تهمت بوده و حاضر به چشم پوشی از سرپیچی و با قوه مقننه اظهار قدرت و شکستن هنجارها در راه پیشینیان خود را به سختی جرات.

جمهوری خواهان بالا انداختن آن به عنوان برگ برنده بودن تهمت ترک دموکرات تقریبا به تنهایی به شی. در حالی که دموکرات-اجرای خانه در زمان فوق العاده ای گام از impeaching رئیس جمهور ایران با کنترل سنا تبرئه شد. در طول زمان بوده است وجود دارد قابل توجه عدم تعادل قدرت از یک رئیس جمهور با چند محدودیت های دست خوش پیشامد میشه نسبت به آنچه بنیانگذاران هشدار داد در برابر.

فکر می کنم از آن به عنوان “باور نکردنی انقباض” کنگره گفت: مورخ داگلاس Brinkley.

“این ایجاد این خلاء در دموکراسی ما” Brinkley آسوشیتدپرس گفت.

به عنوان تهمت به دنبال انتخاب مجدد با این کشور در مواجهه با بحران های نهان در طول عمر کنگره مواجهه با سوال در مورد توانایی خود را برای شکل دادن به مسیر و آینده این کشور است.

این هفته دادگاه عالی وزن در اذعان به “درگیری میان رقیب شاخه های دولت” بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی. قاضی جان رابرتز, نوشتن برای اکثریت به بازگشت پرونده به دادگاه های پایین گفت که در حالی که احضاریه برای اسناد گسترده ای رئیس جمهور رفت و بیش از حد در این ادعا مجازی ایمنی از کنگره نظارت.

“آنچه که در خطر است, رئیس جمهور بالاتر از قانون گفت:” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا در نظر گرفتن انسان به عنوان یک پیروزی برای او پایان خیابان پنسیلوانیا.

فرسایش صورت گرفته در راه بزرگ و کوچک است.

اول مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و پول خود را برای وعده های مرزی دیوار با مکزیک بدون مجلس تصویب دور زدن کنگره شالوده قدرت بیش از هزینه. سپس او شروع به پر کردن پست بالا با مقامات که آیا حمایت از سناتورهای نافی نقش خود را به توصیه و رضایت میدهد.

و هنگامی که به خانه راه اندازی تحقیقات که منجر به استیضاح — نهایی بررسی اجرایی — مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پیروی احضاریه اعلام آنها را نامعتبر است. دادگاه در حال حاضر از چپ به تصمیم می گیرید.

رئیس جمهور باید تقریبا همیشه رسیده برای گرفتن قدرت است. آبراهام لینکلن صادر رهایی اعلام به بردگی مردم است. باراک اوباما صادر شده و عملیات اجرایی در مهاجرت هنگامی که کنگره نمی منطبق هستند.

اما به طور معمول رئیس جمهور تنها تا کنون دانستن کنگره چشم دوخته اند و هر حرکت خود را آماده و مایل به دخالت. اجرایی می داند که آنها ممکن است به زودی نیاز به رای از نمایندگان مجلس در مسائل دیگر ایجاد نیاز به همکاری.

مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد که مدل آشکار درمان کنگره به عنوان کارکنان پشتیبانی به ریاست جمهوری خود و با تکیه بر نیروی خالص از شخصیت به شکل دولتی به خود خواهد شد. ساده تهمت جیر می توانید از ترس دولا شدن منتقدان و پاداش وفاداران همه یکسان است. قدرت او تنها رشد می کند به عنوان نمایندگان مجلس به خصوص مجلس سنا جمهوری خواهان خاموش ماندن.

نتیجه یک جامع سر-چرخش دوران است که تبدیل کاپیتول هیل به یک تماشاگر ایستاده از کسانی که به تماشای واکنش و تکان دادن مشت خود را به عنوان نهادی حق است لغزش دور.

“وجود دارد عمیق تر نهادی سوال” گفت: سناتور. آنگوس کینگ مستقل از مین است. “کنگره است abdicating آن مسئولیت های اجرایی.”

منحصر به فرد به چالش تهمت می آید از پلوسی چاشنی قانونگذار که اسیر دموکراتیک اکثریت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول در بخش های بزرگ به دلیل اشتیاق رای دهندگان برای یک بررسی در قدرت خود را. در سنای آمریکا میچ مک کانل رهبر اکثریت گرفته شده متفاوت رویه کار با رئیس جمهوری جمهوریخواه و یا در زمان در اطراف او به عنوان اوباما و اجتناب از درگیری مستقیم.

“کنگره در حال تحول است” گفت: سناتور. مارکو روبیو R-Fla., یک بار مغلوب ساختن پیشی جستن رقیب برای کاخ سفید است.

روبیو اذعان کنگره در محل های مختلف از زمانی که او وارد یک دهه پیش در حزب چای موج. او آرزوهای خود را در زمان که کنگره خواهد بود قاطعانه تر.

“امریکا در حال رفتن را از طریق یک تحول لحظه ما به عنوان بسیاری از بار در تاریخ ما,” او گفت:. او اشاره می کند که قانونگذاران هنوز هم پیوستن نیروها از جمله در قانون حقوق بشر در هنگ کنگ است. “این آسان برای تماشای آنچه اتفاق می افتد امروز در اینجا و فکر می کنم این بدترین بار در کنگره تاریخچه. این دقیق نیست.”

اما در روز و روز از کنگره است که عمدتا تمایلی به جلو و با هم خواهان کاهش به پیوستن به حزب دموکرات برای توبیخ رئیس جمهور زمانی که او overreaches یا مقابله با او با دو حزبی قانون به زور دست خود را.

“وجود ندارد حتی یک ناله و شکایت کردن از طرف” گفت: دیابت, دیک دوربین از ایالت ایلینوی معاون رهبر حزب دموکرات.

“هر رئیس جمهور می کند که آنها را فشار قدرت خود را تا آنجا که آنها می توانند” Durbin گفت. “برای مغلوب ساختن پیشی جستن از آن شده است nonstop.”

نیروهای کاهش کنگره شده اند در محل کار برای برخی از زمان به عنوان بی امان تعصب ترک قانونگذاران قادر به پاسخگویی لحظه ای و تولید راه حل برای متلاشی ملت است.

نظرسنجی نشان می دهد که آمریکایی ها به شدت حمایت قانونی پاسخ به بسیاری از مسائل. آنها به عقب تغییرات به پلیس تاکتیک های پس از تظاهرات توده ای بیش از مرگ و میر ناشی از آمریکایی های سیاه و سفید در دست اجرای قانون است. آنها پشتیبانی از چک پس زمینه در خرید اسلحه گرم به بنیادی خشونت و تیرباران های دسته جمعی. و آنها می خواهند قانون مهاجرت تغییرات به خصوص برای حفاظت از مهاجران جوان از اخراج.

و بیش از بیش کنگره موفق به ارائه. در خالی و رو به آن تهمت گسترش رسیدن به خود را.

سارا چسباننده یک استاد دانشگاه جورج واشنگتن گفت: قانون اساسی تفکیک قوا تنها می تواند این کشور تا کنون. “کاغذ متوقف نمی شود, این جنگ,” او گفت:.

هنگامی که مردم بپرسید incredulously اگر رئیس جمهور می تواند کاری انجام دهد او فقط در انجام, او گفت: “رئیس جمهور می تواند با این اگر هیچ افکار عمومی و یا خود بخشی او را در.”

Brinkley هشدار می دهد که اگر کنگره اعمال خود را با پلوسی و مک کانل سنای کشیدن هم به ملت به زمینه های مشترک تهمت را فشار دهید در حال ظهور به عنوان کشور اول “اقتدارگرا” اجرایی است.

“کسانی که در خانه های مردم است. که در آن صدای مردم شنیده می شود,” او گفت:. “آنها نیاز به نشان می دهد مردم آمریکا که کنگره در حال کار است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de