چگونه برای خنده, دور دور-right: درسهایی از آلمان

به تنهایی این مزایا—جذب اعضای جدید و ارتقاء در-گروه همبستگی—ایجاد شوخ طبعی یک ویژگی ارزشمند برای جنبش های اجتم

توسط NEWSATROPAT در 9 مرداد 1399

به تنهایی این مزایا—جذب اعضای جدید و ارتقاء در-گروه همبستگی—ایجاد شوخ طبعی یک ویژگی ارزشمند برای جنبش های اجتماعی. اما آن را نیز می تواند در خدمت هدف خارجی. برای مثال فریم مخالفان ادعا و یا مواضع در راه طنز دگرگون آنها را انکار مشروعیت خود را. چنین مسخره می تواند در اثر یک نوع از نرم سرکوب' در مخالفت با فعالان. ممکن است آن را بیشتر به چشم انداز و تشویق تماشاگران ، اجتماعی فعالان جنبش می توانید با استفاده از طنز به شکستن از تثبیت موقعیت و قاب مخالفان از صرفه تر چشم انداز. بنابراین به عنوان راشل Kutz-Flamenbaum می نویسد:

شوخ طبعی یک هسته ارتباطی استراتژی مورد استفاده برای ساخت affiliative روابط گسترش گروه های تقویت جوامع و تلاش برای آموزش و سرگرم کردن و متقاعد کردن. در توانایی خود را برای خلع سلاح و سرگرمی طنز دارای عمیق بالقوه برای تغییر ذهن مردم و ترویج تغییر اجتماعی.

در آلمان طنز تاسیس شد در vulture از جنبش اجتماعی به عنوان یک تاکتیک پاسخ به سفت و سخت آداب و رسوم اجتماعی و در زمان دیکتاتوری انجام شده توسط مقامات دولتی. این همان ویژگی های بعد پیشنهاد طنز به معنی مفید برای مقابله با راست فعالیت های که به طور معمول جوایز سنتی هنجارهای اجتماعی و استبدادی رهبری است.

آلمان غربی در دهه 1960 بود و در بسیاری از ویژگیهای پایدار استبدادی نگرش ها و شیوه های. از یک طرف پایان de-nazification درایوهای مجاز از اعضای سابق رژیم هیتلر به بازگشت به موقعیت های مهم در کسب و کار و دولت در اواخر 1940s و 1950s زود. از سوی دیگر ضد کمونیسم بود هژمونیک حکم در غرب آلمان دولت و جامعه است بنابراین مقامات تمایل به پاسخگویی به چپ فعالان دانشجویی با سرکوب حتی اگر این فعالان تا به حال هیچ کامیون با ایدئولوژی نمایندگی شرق آلمان یا شوروی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن