کاخ سفید در Fauci به عنوان تهمت به حداقل می رساند ویروس سنبله

توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: جولای 14, 2020 1:50:46 pm هفته گذشته Fauci مغایر با مغلوب ساخ

توسط NEWSATROPAT در 25 تیر 1399
توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: جولای 14, 2020 1:50:46 pm
White House turns on Fauci as Trump minimizes virus spike هفته گذشته Fauci مغایر با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد شدت این ویروس طی یک megyn kelly, پادکست.

با ما ویروس موارد خونتان و مرگ و میر نصب کاخ سفید در حال تلاش برای تضعیف آن اعتماد ترین coronavirus کارشناس بازی پایین خطر به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هل به اقتصاد در حال حرکت قبل از او چهره رای دهندگان در ماه نوامبر.

ایالات متحده تبدیل به یک داستان عبرت انگیز در سراسر جهان با یک بار افتادن موارد فزاینده در حال حاضر. اما مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که شدت این بیماری همه گیر است که بیش از کشته 135,000 آمریکایی است که بیش از حد منتقدان به آسیب خود شانس انتخاب مجدد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه را بازتوییت کرد پست توسط thefootprint یک بار میزبان تلویزیون "اتصال به عشق" این ادعا که "هر کس دروغ است" در مورد COVID-19.

Woolery را صدای جیر جیر حمله نه فقط رسانه ها و دموکرات ها اما مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و اکثر پزشکان "که به ما گفته شده به اعتماد. من فکر می کنم این همه در مورد انتخابات و نگه داشتن اقتصاد از آینده است که در مورد انتخابات است."

در همان زمان رئیس جمهور و مشاوران ارشد کاخ سفید در حال ramping تا حملات علیه Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص.

Fauci شده است به طور فزاینده در کنار کاخ سفید را به عنوان او برای تلفن های موبایل هشدار در مورد ویروس های ناخوشایند ترین پیام در زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن است با تمرکز بر فشار اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن.

"ما حتی شروع به دیدن پایان آن و در عین حال او گفت:" در بحث با دین از دانشگاه استنفورد را در دانشکده پزشکی روز شنبه خواستار یک "گام" در reopenings.

هفته گذشته Fauci مغایر با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد شدت این ویروس طی یک megyn kelly, پادکست.

در حالی که تهمت ادعا بارها و بارها که او انجام داده است یک کار بزرگ در برابر همه گیر Fauci گفت: "به عنوان یک کشور هنگامی که شما مقایسه ما را به کشورهای دیگر فکر نمی کنم شما می توانید می گویند که ما در حال انجام بزرگ. منظورم این است که ما درست نیست." مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت Fauci بود "ساخته شده است بسیاری از اشتباهات."

وی با اشاره به Fauci اولیه و مخالفت با او را بیش از چین ممنوعیت سفر و در حال تکامل هدایت بیش از استفاده از ماسک به دانشمندان در درک ویروس بهبود یافته — امتیاز کاخ سفید گسترش در اظهاراتی به رسانه ها بیش از آخر هفته.

پرسید که آیا رئیس جمهور هنوز هم تا به حال اعتماد به نفس در Fauci, یک مقام کاخ سفید روز دوشنبه اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن را.

این مقام گفت Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در نظر گرفته شد به عنوان "یک ارزش صدا" در کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

رسمی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود حتی اگر رئیس جمهور بارها برافراشته در برابر منابع ناشناس. "من رابطه بسیار خوبی با دکتر Fauci," مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه در تماس تلفنی با "یک فرد بسیار خوب."

اما رئیس جمهور افزود: "من همیشه با او به توافق برسند."

که حمایتی پیام بود نه تکرار توسط پیتر ناوارو بالای کاخ سفید تجارت مشاور شده که coronavirus تلاش است.

در یک ایمیل ناوارو در ادامه به انتقاد از Fauci به آسوشیتد پرس روز دوشنبه گفت: دکتر "به صورت بالین خوب با اما او بوده است اشتباه در مورد همه چیز من تا کنون در تعامل با او ،

که شامل او گفت: کم اهمیت جلوه دادن زود هنگام خطر ابتلا به این ویروس و ابراز شک و تردید بیش از استفاده از هیدروکسی کلروکین که ناوارو به شدت دفاع و پشتیبانی با وجود شواهد متناقض در آن اثربخشی و ایمنی.

Fauci است که به نظر می رسد در اخیر کاخ سفید نیروی کار جلسات شده است و تا حد زیادی وجود ندارد و از تلویزیون گفت: فایننشال تایمز هفته گذشته که او در گذشته شاهد مغلوب ساختن پیشی جستن در فرد در کاخ سفید در ژوئن 2 و تا به حال نمی نمود و در حداقل دو ماه.

او مقصر این واقعیت است که او حاضر به پا اجرایی خط برای امتناع خود را به تأیید بسیاری از رسانه ها درخواست. "من یک شهرت به عنوان شما احتمالا نمیفهمد از صحبت کردن حقیقت در همه زمان ها و شکر-پوشش همه چیز. و که ممکن است یکی از دلایلی که من شده اند در تلویزیون بسیار به تازگی" Fauci گفت.

تهمت سیاسی دشمنان قرار داده و آن را به شدت بیشتر. "رئیس جمهور نفرت انگیز از تلاش برای عبور از باک توسط سرزنش بالا بیماری های عفونی متخصص در کشور از مشاوره که او بارها و بارها نادیده گرفته و جو بایدن همواره التماس او را — که در عین حال یکی دیگر از وحشتناک و آشکار شکست رهبری به عنوان غم انگیز مرگ و میر همچنان به دلیلی رشد" گفت: اندرو بیتس سخنگوی بایدن دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری است.

Fauci عمومی تناقضات از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاهده شده است از سوی رئیس جمهور به عنوان یک توهین شخصی و باعث شده برخی در غرب بال, ترش, بر, دکتر, مقامات می گویند.

برخی می گویند که در حالی که او در انتقاد از رئیس جمهور در مصاحبه های رسانه ای او تا حد زیادی احترام در پشت درهای بسته. و آنها شکایت در مورد کسانی که خارج از دولت از جمله در برخی از رسانه ها که بالا Fauci در هزینه از مقامات دیگر است.

Fauci نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر دوشنبه ،

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن