اکثر Covid-19 محدودیت برداشته اما مسکو نیست باز برای اعتراض

یک مادر و پنجه نرم می کند با پلیس "که در آن شما در حال گرفتن با او کاری نمی کند!" و سپس خطاب به جمعیت "پسر من

توسط NEWSATROPAT در 1 مرداد 1399

یک مادر و پنجه نرم می کند با پلیس "که در آن شما در حال گرفتن با او کاری نمی کند!" و سپس خطاب به جمعیت "پسر من جزئی است او چیزی را انجام دهید!" روزنامه نگاران اجرا در اطراف و فریاد زدند: "او اجازه رفتن او یک روزنامه نگار" و سپس کف زدن زمانی که آنها موفق به متقاعد کردن پلیس به اجازه رفتن یکی از خود را. پلیس در زره بدن در حال شکل گیری زنجیره ای از سه به پنج مرد. آنها را اجرا و از طریق جمعیت گاهی اوقات درخواست هر یک از دیگر "این یکی ؟" و به نظر می رسد به طور تصادفی گرفتن مردم ایستاده در اطراف مسالمت آمیز بسیاری از آنها ضبط رویدادها در گوشی های هوشمند خود.

این بود برخی از صحنه ها و صداها از جرم بازداشت که اتفاق افتاده در 15 ژوئیه در مرکز مسکو.

فقط چند ساعت قبل از آن مردم جمع شده بودند مسالمت آمیز در میدان پوشکین نیز در مرکز مسکو خواستار ابطال نتایج اخیر اصلاح قانون اساسی همه پرسی. مخالفت کرده بود را محکوم کرد رای به عنوان تقلب. این پاسخ بود جرم بازداشت.

"هیچ!" کمپین تا به حال اعمال شده برای برگزاری این اعتراض اما دفتر شهردار خودداری کرد باید برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که باعث Covid-19. بنابراین فعالان مجدد این رویداد است. آنها به جای خواهد به جمع آوری امضا بر علیه همه پرسی نتایج در همان زمان و مکان به عنوان پیشنهاد کردند. آنها به نام مردم به سازماندهی یک خط در حالی که آنها منتظر به امضای طومار و اجتماعی رعایت فاصله.

چهارشنبه شب با وجود ریختن باران چند صد مردم نشان داد تا در میدان پوشکین. در سنت پترزبورگ یک خط از مردم در صف برای قرار دادن امضای خود را کشیده در حدود 600 متر است.

به تدریج جمع آوری امضا در مسکو تبدیل به معمولی بیشتر تظاهرات مردم با شعار و برخی بالا بردن پلاکارد. حدود 9 ساعت یک گروه بزرگ آغاز شد "قدم زدن" در امتداد خیابان های مسکو بلوار حلقه شعار. آنها صلح آمیز اگر چه در برخی از نقطه آنها به طور موثر مسدود کردن ترافیک.

یک ستون بزرگ از پلیس از جمله پلیس ضد شورش وارد, سرعت سوق دادن مردم به پیاده رو و بازداشت آنها در برخی موارد ظاهرا به طور تصادفی.

در فیلم تماشا کردم دیدم پلیس اقدام به بازداشت روزنامه نگاران دو بار و سپس آنها را آزاد کند. اما چند بازداشت شدند روسیه و اتحادیه روزنامه نگاران گفت: خواستار آزادی آنها.

بازداشت یکی از امضا سازمان شهرداری معاون یولیا Galyamina در میدان پوشکین متهم او سازماندهی یک unsanctioned عمومی, رویداد, بازداشت دختر خود را بیش از حد. آنها یکی از چندین خانواده های بازداشت آن شب. گزارشهای متعددی وجود دارد که برخی از کودکان از هم جدا شدند و از پدر و مادر خود را زمانی که بازداشت شده و به طور جداگانه پردازش بیش از حد. با توجه به روسیه کودکان ombudsperson 12 کودکان بازداشت شدند.

این شهر مقامات تا به حال با اشاره به "وضعیت اپیدمیولوژیک" به عنوان زمینه ای به انکار مجوز برای تظاهرات, اما پلیس آشکارا به نظر می رسید کمتر نگران است. آنها با قرار دادن زندانیان به سر می برند تهویه ضعیف اتوبوس که نمی اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله به طور بالقوه در معرض سرنشینان به Covid-19. آنها را نگه داشته و مردم وجود دارد و گاهی اوقات برای ساعت و مانع از وکلا از داشتن دسترسی به آنها و یا حتی از ورود به ایستگاه پلیس.

در میان کسانی که بازداشت شد Marina Litvinovich عضو مسکو نظارت عمومی کمیسیون (onk را) کارشناس مستقل بدن مجاز به نظارت بر بازداشتگاه های سایت. او نوشت که پلیس او را در یک تنگ اتوبوس پلیس برای نزدیک به پنج ساعت به همراه 22 نفر دیگر, 11 از آنها گفت: آنها بوده و صرفا در حال عبور بودند و یا خروج میله های کنار خیابان. پلیس او نوشت: اجازه نمی وکلا به آنها دسترسی داشته باشید در حالی که گفتن بازداشت شدگان وجود نداشت وکلا.

پلیس گزارش داد که 132 نفر بازداشت شدند در حالی که محلی مستقل مانیتور' یافته بود 147 گزارش های رسانه ها تکرار ادعا می کند که برخی از بازداشت صرفا عابران ربوده خیابان توسط پلیس.

دیگر روند به دلیل نقض در حال حاضر معمول در این نوع از شرایط نیز رخ داده است مانند افسران پلیس نیست شناسایی خود را در بسیاری از موارد با مدالها تحت پوشش عدم توضیح زمینه را برای بازداشت و در برخی موارد با استفاده از نیروی بیش از حد

تقریبا هر کس در نهایت منتشر شد, بسیاری را در ساعات اولیه روز بعد با جرم اداری استناد یا احضار به گزارش به پلیس برای پردازش. برخی از آنها به اتهام نقض عمومی مجمع قوانین و جریمه های به صورت در حالی که بسیاری از می تواند به صورت بازداشت تا 30 روز به اتهام مانع ترافیک و یا نقض مکرر از مجموعه قوانین و مقررات. اولین محاکمه آغاز شد و روز بعد با دو معترضان سیلی با جریمه و دو محکوم به 10 روز بازداشت هر.

بدیهی است در نظر گرفتن مراحل به سرعت گسترش Covid-19 از اهمیت پارامونت است. اما هنگامی که مقامات مسکو تصمیم به بلند کردن تقریبا تمام محدودیت ها از جمله بازگشایی سینما و افزايش ورزشگاه به نیمی از ظرفیت کامل خود را برای رویدادهای ورزشی – این سخت است برای مشاهده پتو ممنوعیت, هوای آزاد, تجمع جمعی به عنوان چیزی جز یک فرصت طلب اقدام به سرکوب منتقدان. مقامات هیچ تلاش یا تظاهر به اعتصاب تعادل بین متناسب بهداشت عمومی اقدامات و حقوق مربوط به آزادی اجتماعات و بیان که آن را به یک موضوع حساس برای کرملین. در مقابل مقامات را در بر داشت راه برای سازماندهی رویدادهای مانند یک کتاب جشنواره در اوایل ماه ژوئن یا رژه پیروزی در 24 ژوئن در قلب مسکو است.

مقامات می توانست دستور دهندگان به اطمینان حاصل شود که شرکت کنندگان با پوشیدن ماسک و پشتکار اجتماعی رعایت فاصله و یا تحمیل مناسب حداکثر تعداد زیادی از مردم در یک مکان و در هر زمان معین برگزار شد و برگزارکنندگان مسئول اگر شرایط مشاهده نشد. اما به جای آنها تصمیم به استقرار پلیس علیه تظاهرات مسالمت آمیز در مسکو و انجام جرم بازداشت. این فقط می توانید ترک یک شک و تردید که آیا نگرانی های بهداشت عمومی که تا کنون توجه اولیه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de