ماندن در خانه با هیچ پول برای 2 هفته قبل از درمان در بیمارستان NHS بیماران گفت

بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها به تدریج بازگشایی برای برنامه ریزی عملیات و آزمایش از آب مروارید درمان به قلب ع

توسط NEWSATROPAT در 24 تیر 1399

بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها به تدریج بازگشایی برای برنامه ریزی عملیات و آزمایش از آب مروارید درمان به قلب عملیات. اما بسیاری از باقی خواهد ماند و بیمار و درمان آنها نیاز هنوز دور از دسترس است.

تحت قوانین گذاشته شده توسط NHS England, همه بیماران باید به شدت خود منزوی و حضور در محل کار برای چهارده روز قبل از حضور در بیمارستان. و # teamnigel کشف یک نقص عمده در این طرح: مردم در این وضعیت می تواند در سمت چپ بدون یک پنی از درآمد برای دو هفته قبل از حضور آنها در بیمارستان است.

# teamnigel خواسته وزارت کار و بازنشستگی اگر افرادی که خود ایزوله تحت بیمه خدمات درمانی آموزش قبل از حضور در بیمارستان بودند و از نظر قانونی حق قانونی بیمار پرداخت (SSP). "پاسخ این است که در حال حاضر هیچ" بخش پاسخ داد.

برخی از بیمارستان ها نیز گفتن بیماران که تمام اعضای خانواده خود را نیز باید به شدت خود منزوی و ماندن خانه از محل کار و یا در نظر گرفتن حرکت را برای دو هفته قبل از بیمار در بیمارستان ملاقات.

جان Ashworth, سایه, وزیر بهداشت گفت: # teamnigel "این است که عمیقا نگران و مانعی برای افرادی که نیاز به درمان. عدم حمایت مالی و امنیتی برای افرادی که نیاز به جداسازی را تشدید نابرابری های سلامت. ما خواهید بود با بالا بردن این موضوع به فوریت با وزیران."

مارتین مک کی عضو مستقل حکیم و استاد اروپایی بهداشت گفت # teamnigel که "کسانی که باید خود منزوی به هر دلیلی باید حمایت کافی. در غیر این صورت ما را به سادگی افزایش نقطه ضعف آسیب پذیر ترین و به برخی از افراد کمی جایگزین اما به شکستن قوانین."

دولت اتحاد تمدید قانونی بیمار پرداخت برای پوشش برخی موقعیت های خاص به COVID-19 مانند زمانی که مردم می گفت به خود منزوی تحت 'پیگیری' طرح. اما برای مردم با توجه به حضور در بیمارستان و قادر به کار از خانه DWP گفت # teamnigel آن را صرفا "تشویق" کارفرمایان به آنها پرداخت.

مردم ماندن در محل کار به بهبود پس از عملیات خود باید واجد شرایط قانونی پرداخت بیمار در این دوره اگر چه سطح فعلی £95.85 هر هفته به طور گسترده مورد انتقاد قرار دارد و حداقل 2 میلیون نفر از کارگران که برآورده نمی مورد نیاز دیگر برای دریافت SSP.

طبیعی جدید در بیمه خدمات درمانی?

Helgi Johannson عضو شورای کالج سلطنتی Anaesthetists هفته گذشته توییتی نگرانی های خود را در مورد "احتمالا تبعیض آمیز" تاثیر خود انزوا نیاز گفت: آن را به معنای "هر کسی که کار در خطر است نمی خواهد می خواهید به عمل جراحی... عمل جراحی انتخابی نمی توانید صبر کنید برای همیشه لطفا برای. فتق تبدیل به strangulated بیماری صفرا می تواند باعث پانکراتیت و مرگ".

نظرات خود باعث غلیان احساسات در رسانه های اجتماعی از پزشکان و پرستاران و بیماران است. بسیاری ابراز نگرانی می کند که 'طبیعی' در بیمه خدمات درمانی را فقیرتر بیماران تاخیر در پزشکی مهم روش به دلیل آنها و یا خانواده خود را نمی توانیم به زمان کار.

دیگر, دکتر, Emma جوان توییتی "وجود دارد بدون شک در ذهن من قوانین در اطراف انزوای اجتماعی قبل از عمل جراحی به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم از پایین اجتماعی و اقتصادی زمینه های گسترش ما #HealthInequalities بیشتر است."

یک کولورکتال مشاور گفت: "من تلاش برای بیمارانی که به شدت به آن نیاز دارند و برای عمل جراحی به دلیل آنها می گویند که بیش از حد نگران کارفرمایان خود به خود جدا برای دو هفته."

هنوز دکتر دیگری گفت: سیاست بود "طراحی شده توسط کسی که هرگز زندگی می کردند در SSP". در واقع به عنوان # teamnigel کشف شده یک بیمار در این وضعیت است و نه حتی حق SSP.

و عدم حمایت مالی برای خانواده ها و همچنین بیماران خود به معنی آن است که نه فقط در سن کار بیمارانی که به تأخیر انداختن عملیات. "من 79 ساله است و قرار دادن او به فوریت نیاز به عمل جراحی فتق (آن بوده است به دام افتاده و یک بار منتشر شده) به عنوان او را نگران تاثیر بر پدر من و خواهر داشتن شغل برای منزوی کردن برای مدت طولانی. و هیچ جایی دیگری وجود دارد او می توانید بروید و او نیاز آنها به دنبال پس از او post op" یک کاربر توییتر اظهار نظر.

پزشکان دیگر نگرانی در مورد تاثیر بر بیمه خدمات درمانی به عنوان آثار آن را به عقب بر گردیم روی پای خود را.

یکی گفت: "با وجود این تعداد عملیات را از طریق ما در حال تلاش برای پر کردن ما (ظرفیت محدود) انتخابی تئاتر لیست". دیگر اضافه شده است که یک سوم از بيماران امتناع از عمل جراحی به طور خاص چرا که آنها "نمی تواند منزوی".

کمک به بیماران مبتلا به پیروی از قوانین

پزشکان سازمان حمایت از خود انزوا قوانین اما می گویند که دولت نیاز به انجام بیشتر برای اطمینان از بیماران می توانیم به آنها را دنبال کنید.

هلن Fidler از انجمن پزشکی بریتانیا گفت # teamnigel: "ضروری است که بیماران تحت دو هفته از خود انزوا پیش از عمل جراحی در منافع خود ایمنی" و همچنین برای محافظت از کارکنان. او با اشاره به تحقیقات نشان می دهد وجود دارد بیشتر در معرض خطر عوارض و مرگ برای افرادی که تحت عمل جراحی در حالی که آنها COVID-19 اضافه کرد که آزمایش به تنهایی کافی بود برای محافظت از بیمار است.

اما او افزود که "ما خواهد بود بسیار نگران اگر بیماران قرار دادن زندگی-صرفه جویی در عملیات بیش از نگرانی در اطراف خود انزوا و از دست دادن درآمد. برخی از این روش ممکن است در حال حاضر شده است به تعویق افتاد با توجه به همه گیر و تاخیر بیشتر می تواند جدی پیامدهای بهداشتی. برای کسانی که نمی توانند کار از خانه در طول دوره دو هفته ای دولت باید با ارائه حمایت مالی به طوری که هیچ بیمار تنبیه کنید برای پیروی از این قانون مهم است."

عدم حمایت مالی نیز ناودان توسط اتحادیه های کارگری. رئیس TUC فرانسیس o'grady گفت # teamnigel: "این قابل دوام نیست به درخواست مردم به خود-جدا اگر آنها را تحت فشار قرار دادند به سختی. دولت نیاز به اطمینان حاصل شود که هر کسی که به خود منزوی کردن دسترسی به حمایت مالی مناسب و معقول به معنی دسترسی به بیمار پرداخت."

یک DWP سخنگو گفت: "در طول زمان اضطراری قرار داده ایم گسترده حمایت از اقدامات در جای خود مانند افزایش رفاه بهره مند شوند هزینه های £6.5 میلیارد دلار برای حمایت از کسانی که قادر به کار و ساخت بیمار پرداخت سخاوتمندانه تر با شروع آن را از یک روز. کارفرمایان می توانند از ارائه خود را بیمار پرداخت در بالای قانونی بیمار پرداخت چیزی است که ما را تشویق کنند."

تحقیقات نشان داده است که پایین تر کارگران پرداخت می شود به مراتب کمتر احتمال دارد به کارفرمایان که خود را افزایش بیمار پرداخت ترتیبات بالاتر از حداقل قانونی. این نیز کارگران کمتر احتمال زیاد قادر به کار از خانه.

دولت هشدار داده شد که بیماران و پزشکان در حال حاضر نگرانی در مورد این موضوع است. انگلیسی Orthopaedic Association نوشت: به NHS انگلستان اشاره به این که دولت تا به حال نه خطاب به این موضوع از "افرادی که خود منزوی پیش از عمل جراحی در مورد واجد شرایط بودن برای قانونی بیمار پرداخت (SSP) اگر آنها از خانه کار می کند." آنها گفت: این موضوع باعث شد بیماران مبتلا به "عدم قطعیت" و نیاز به "فوری" خطاب "برای اطمینان از وجود دارد دسترسی عادلانه به درمان (به جای دسترسی آسان تر برای کسانی که در یک موقعیت مالی قوی تر)."

آیا شما یک بیمار یا نسبی تحت تاثیر این وضعیت در این داستان ؟ تماس با کارولین.molloy[at]opendemocracy.net در اعتماد به نفس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن