سنت توماس به عضویت CCHA به عنوان 8 عضو

ST. پل -- دانشگاه سنت توماس مردان هاکی برنامه ملحق خواهد شد مرکزی دانشگاهی هاکی انجمن به عنوان هشتمین عضو کنف

توسط NEWSATROPAT در 8 مرداد 1399

ST. پل -- دانشگاه سنت توماس مردان هاکی برنامه ملحق خواهد شد مرکزی دانشگاهی هاکی انجمن به عنوان هشتمین عضو کنفرانس افتتاحیه 2021-22 فصل مدرسه و لیگ اعلام کرد صبح روز چهارشنبه 29 جولای.

سنت توماس ورزشی برنامه دریافت NCAA تصویب در اوایل این ماه به حرکت به طور مستقیم از بخش سوم به بخش I.

این Tommies ملحق خواهد شد بمیجی دولت بولینگ سبز فلک دولت, دریاچه سوپریور, دولت, Michigan Tech, مینه سوتا دولت و شمال میشیگان در کنفرانس.

"سنت توماس برجسته علمی و ورزشی سنت با تجربه و رهبری ثابت به عنوان انتقال آنها به بخش من" CCHA کمیسر همین لوسیا گفت: در انتشار اخبار. "سنت توماس متناسب با سادگی در CCHA رد پا و تحت تاثیر قرار همه ما با این سطح از تعهد آنها برای خود برنامه هاکی. این CCHA استقبال St. Thomas, شهرهای دوقلو رسانه ها و طرفداران هاکی به لیگ ما است."

این Tommies باقی خواهد ماند یک عضو از بخش سوم مینه سوتا کنفرانس ورزشی بین دانشکده برای 2020-21 فصل است. بسیاری از برنامه های مدرسه را از پیوستن به اجلاس لیگ در حالی که زنان هاکی تیم را در رقابت های غرب دانشگاهی هاکی انجمن و تیم فوتبال پایونیر لیگ فوتبال.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"ما هیجان زده به دریافت دعوت نامه از CCHA آن را به عنوان آماده برای ایجاد یکی از رقابتی ترین هاکی همایش ملی" سنت توماس مدیر ورزشی فیل Esten گفت: در انتشار. "این به ما می دهد یک فرصت برای ایجاد منطقه ای قوی intraconference رقابت چهره خاموش در برابر برخی از ترین طبقه برنامه های در هاکی و توسعه یک برنامه است که می توانید اسکیت بازی کردن با هر کسی در کشور است. پس از اولین مکالمه من با همین لوسیا من معتقد بودم این جا بزرگ و سپاسگزار خواهیم بود از جمله در افتتاحیه سال جدید CCHA."

سنت توماس وارد ترین برنده هر بخش سوم مردان هاکی برنامه با تمام رکورد زمان 1,167-671-105 بیش از 96 فصل است. این برنامه دارای اسیر شش MIAC به طور منظم فصل عناوین در گذشته نه فصل و ساخته شده است که 10 NCAA Tournament حضور در 22 سال گذشته از جمله دو نفر دوم پس از اتمام.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن