پشت ویروس و تظاهرات: یک بیماری مزمن اقتصادی نژادی شکاف

توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 9 ژوئن 2020 9:59:13 am این بنای یادبود واشنگتن و کاخ سفید ق

توسط NEWSATROPAT در 22 خرداد 1399
توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 9 ژوئن 2020 9:59:13 am
us economy, black americans earn, US racism این بنای یادبود واشنگتن و کاخ سفید قابل مشاهده هستند پشت کلمات سیاه زندگی موضوع نشانه آن است که شده است به رنگ زرد روشن نامه در 16 خیابان های شهر کارگران و فعالان جمعه 5 ژوئن 2020 در واشنگتن است. (خالد Naji-خدا/دفتر اجرایی شهردار از طریق AP)

ایالات متحده شده است در اینجا قبل از اینکه خیره به شکاف عمیق است که تقسیم سفید و سیاه و سفید آمریکایی است. این اتفاق پس از شهرهای سوخته و در سال 1967 پس از لس آنجلس فوران با 1992 تبرئه افسران پلیس که ضرب و شتم رادنی کینگ پس از 2014 پلیس به قتل مایکل براون در فرگوسن میسوری است.

پس از آن تحولات آمد صحبت از تغییر — اصلاح policing, بله, اما همچنین گسترش فرصت های اقتصادی برای آمریکایی های سیاه و سفید که به طور نامتناسبی در پشت سمت چپ در یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان.

در عین حال با وجود بزرگ وعده و امید, اقتصادی, پیشرفت آمده است به آرامی اگر در همه سیاه امریکا است. آمریکایی های آفریقایی تبار هنوز هم به سختی کسب 60 سنت برای هر $1 در سفید درآمد. آنها را 10 سنت در ثروت برای هر $1 سفید پوستان خود را.

آنها باقی می ماند بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به در فقر زندگی می کنند. و آنها به احتمال زیاد برای خود یک خانه به عنوان آنها زمانی که ریچارد نیکسون رئیس جمهور شد. در حال حاضر اقشار مختلف مردم در خیابان ها این بار در اعتراض به آنچه اتفاق افتاده است در مینیاپولیس به جورج فلوید مرده پس از یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه است.

یک بار دیگر نژادی و نابرابری زمینه خشم و ناامیدی به ویژه به دلیل ناآرامی ها منطبق با برنامه اقتصادی و سلامت, فاجعه, که در حال سقوط سخت ترین و در عین حال دوباره در آمریکایی های آفریقایی تبار. "ما باید یک طوفان کامل" گفت: Cecelia Rouse, استاد اقتصاد و امور عمومی در دانشگاه پرینستون.

"COVID است wreaking اقتصادی ویران کردن" برای آمریکایی های آفریقایی تبار. سیاه و سفید آمریکایی به مراتب بیشتر از سفید پوستان به مرگ از COVID-19. آنها به طور نامتناسبی در پایین-پرداخت خدمات مشاغل -- آنهایی که کاهش زمانی که رستوران ها و سالن های سینما بسته شده و به عنوان یک بهداشت احتیاط و مشتریان دور مانده از هتل ها و فرودگاه ها.

"ما شده است blindsided توسط pandemic" سعید ایمانی فاکس از واشنگتن گروه جامعه یکی DC. کارگران سیاه پوست باقی می ماند که شاغل هستند به احتمال زیاد به کار کارگران خط مقدم در انبار و فروشگاه های مواد غذایی و بایگانی اطلاعات از eateries — شغل که ترک آنها را در معرض ویروس.

"مردم به عنوان جهنم دیوانه گفت:" مونیکا Lewis-پاتریک, رئيس جمهور از جامعه ، "ما مردم از دیترویت. ما نمی توانیم ثروتمندترین کشور یا اعلام خودمان ثروتمندترین کشور در جهان است و هنوز هم این مهم بی عدالتی و نابرابری که نکته بر اساس نژاد."

از خواب بیدار شدن گفت: او تا به بازخوانی بخشهایی از Kerner گزارش کمیسیون صادر شده در سال 1968 به تماس برای اصلاحات در پی ناآرامی های شهری از اواخر 60s. "این خیلی افسرده," او گفت:.

'چه چیزی تغییر کرده است؟" یک ماه پس از Kerner گزارش برای مثال کنگره با تصویب این نمایشگاه مسکن عمل به معنای از بین بردن مسکن تبعیض است. ارزیابی عمل در آن 50th anniversary دو سال پیش Margery ترنر شهری موسسه نوشت که آمریکایی های آفریقایی تبار و سایر اقلیت ها در ادامه به صورت تبعیض هر چند "بیشتر آشکار" اشکال تعصب تا به حال کاهش یافته است.

"ما هنوز هم زندگی می کنند کاملا تفکیک محلات," او نوشت و اشاره کرد که معمولی سفید آمریکایی زندگی در یک محله است که 75% سفید و 8 درصد آمریکایی آفریقایی; معمولی سیاه و سفید آمریکا زندگی می کند در یک محله که 35 درصد سفید و 45 درصد ،

Coronavirus رکود اقتصادی است به خصوص مأیوس کننده از آنجا که آمریکایی های آفریقایی تبار در نهایت به نظر می رسید به ساخت headway پس از رکود بزرگ 2007-2009.

نرخ بیکاری برای آمریکایی های سیاه و سفید به یک رکورد کم پاییز گذشته. و ثروت نابود بحران مالی اواخر دهه 2000 بود, در سال های اخیر بزرگتر شدن سفید ثروت است. پس از آن آمد COVID-19.

"هنگامی که چیزی می رود اشتباه برای همه کارگران آمریکایی, آن را به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار آفریقایی آمریکایی که اغلب شکننده در اقتصاد" گفت: دموکرات ایالت Cory Booker از نیوجرسی.

در میان خشم و غم و اندوه خوشبینی است که سیاستگذاران خواهد شد استفاده از این لحظه به پیدا کردن راه هایی برای محدود کردن شکاف اقتصادی بین سیاه و سفید آمریکایی است. در میان امیدوار است که رهبران سیاسی می تواند ارائه اصلاحات به آمریکا سیستم اقتصادی: پرداخت مرخصی استعلاجی. بالاتر فدرال حداقل دستمزد.

شاید حتی پرداخت های مستقیم به نیازمندان آزمون-اجرای شاید توسط $1,200 محرک چک به دولت فرستاده شده برای بسیاری از آمریکایی ها به عنوان اقتصاد تعطیل در مواجهه با این بیماری همه گیر. اما ایالات متحده تا به حال آبخيز لحظات قبل از.

و تغییرات بزرگ در نمی آمد. در اینجا نگاهی آمریکا اقتصادی نژادی تقسیم و چگونه از آن است و تغییر نکرده پس از چند دهه از تظاهرات: درآمد از سال 1968 تا سال 2018 ميانه درآمد برای خانواده های تنظیم شده برای تورم, افزایش 37 درصد از $30,155 به $41,361. از لحاظ درصد که رشد 31 درصد رشد در درآمد خانوار برای سفید پوستان (از $51,138 به $66,943) با توجه به اداره آمار.

اما سیاه و سفید خانواده ها هنوز هم کسب درآمد فقط 62 سنت برای هر $1 به دست آورده با خانواده.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب