دوم مرکزی مینه سوتا مرد اتهامات عنوان شده علیه برای مینیاپولیس پلیس در حوزه آتش سوزی

آمریکا وکیل اریکا H. مک دونالد در چهار شنبه 17 ژوئن اعلام کرد در انتشار اخبار از اتهامات عنوان شده علیه یک دوم مرد 26 ساله برایس مایکل ویلیامز از کالاهای اساسی, Minn., — برای توطئه برای ارتکاب آتش سوزی. وکیل دفتر سهشنبه اعلام کرد اتهامات علیه یک منطقه دریاچه های برینرد مرد دیلن شکسپیر رابینسون بود که به اتهام کمک و معاونت در جرم یک آتش سوزی در ارتباط با آتش سوزی از مینیاپولیس ایستگاه پلیس.

ویلیامز که دستگیر شد سه شنبه, ساخته شده ظاهر اولیه خود در اوایل روز چهارشنبه قبل از دادرس قاضی دیوید T. شولتز در ایالات متحده دادگاه منطقه در مینیاپولیس.

The criminal complaint stated this video allegedly captures a side profile of 26-year-old Bryce Michael Williams of Staples and in one of the posted videos, Williams reportedly had his face mask pulled down and the complaint states his face is clearly visible. Image from the criminal complaint.

شکایت کیفری اظهار داشت: این فیلم گفته قطاری از یک طرف پروفایل 26 ساله برایس مایکل ویلیامز از کالاهای اساسی و در یکی از نوشته ویدئوها ویلیامز گزارش خود را به حال ماسک صورت کشیده و شکایت متحده چهره اش به وضوح قابل مشاهده است. تصویر از شکایت کیفری.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

با توجه به اتهامات در این شکایت در شب 28 مارس در مینیاپولیس اداره پلیس 3rd حوزه تاخت و تاز کردن شد و به شدت آسیب دیده و با توجه به خرابکاری و آتش سوزی. محققان با اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره را شناسایی متعدد جداگانه, آتش سوزی شد که آغاز شده در ساختمان است. محققان اعلام قادر به شناسایی آنها ویلیامز در نظارت تصویری و فیلم از ایستگاه پلیس. ویلیامز که با پوشیدن یک ماسک و یک کلاه و یک sweatshirt ابلق دیده می شود در این ویدئو ایستاده در نزدیکی ورودی سومین حوزه برگزاری یک کوکتل مولوتف در حالی که افراد دیگر تلاش برای نور فتیله. به زودی پس از این نظارت تصویری نشان می دهد جمعیت عمدتا پراکنده و ویلیامز است که به طور کامل قابل مشاهده نگه داشتن کوکتل مولوتف.

مرتبط با: برینرد مرد به اتهام کمک به شروع مینیاپولیس پلیس ایستگاه آتش در طول شورش

ع محققان همچنین بررسی ویدئوها ارسال شده در ویلیام Infinite حساب مارس 28 و 29 مه. در یکی از ویدئوها ویلیامز دیده می شود ایستاده در مقابل سوزاندن 3 حوزه ساختمان با پوشیدن لباس مطابق با لباس او پوشیده بود در نظارت تصویری این شکایت اعلام کرد. در فیلم دیگری ویلیام صورت است که به وضوح قابل مشاهده است و او به نظر می رسد در مجاورت نزدیک به سوم حوزه ساختمان دادستان در اعلام شکایت.

ویلیامز رزرو شده بود در زندان Hennepin شهرستان در ماه ژانویه 2015. این عکس رزرو مسابقات چهره آشکار فرد به تصویر کشیده شده در فیلم که شامل متمایز تاتو پرنده در استیپلز مرد قفسه سینه.

This image allegedly shows Bryce Michael Williams holding a clear glass bottle with a light colored wick, which is consistent with the Molotov cocktail seen in a different image, as another individual tries to light it. This image was taken May 28 from the Minneapolis Police Department's surveillance video. The image was submitted in the criminal complaint filed against Williams. The U.S. District Court in Minnesota is prosecuting the case.

این تصویر گفته می برایس مایکل ویلیامز برگزاری پاک کردن بطری شیشه ای با نور رنگی فتیله است که سازگار با کوکتل مولوتف دیده می های مختلف در یک تصویر به عنوان فرد دیگری تلاش می کند به آن نور. این تصویر گرفته شد مه 28 از مینیاپولیس پلیس اداره نظارت تصویری. تصویر ارسال شده بود در شکایت کیفری علیه ویلیامز. ایالات متحده دادگاه منطقه ای در مینه سوتا است و پیگرد قانونی در این مورد.

در جریان تحقیقات مقامات بررسی تصویری ارسال شده در Instagram با صاحب حساب شناسایی و به عنوان “n830show” که در انجام مصاحبه با ویلیامز. در طول مصاحبه ویلیامز گفت: این فرد که او “وجود دارد زمانی که آنها برای اولین بار سوزانده ایستگاه پلیس” با اشاره به شب مه 28. ویلیامز همچنین گفت: فردی که او با شرکت در تظاهرات در طول روز و شورش در شب. ویلیامز گفت: “من در شرکت شورش در شب البته چون من با مردم است. همه آنها انجام می دهند (صریح و روشن) و گرفتن اشک با گاز کشته البته من قصد دارم به شورش بیش از حد.”

در طول مصاحبه ویلیامز پرسیده شد که آیا او در نظر بگیرید به آتش کشیدن این ساختمان بخشی از شورش?

“آره قطعا که بخشی از شورش آن کشتار جمعی-که چه شورش است, کشتار جمعی,” او گفت: به عنوان نقل قول شده در شکایت است.

از ع و اف بی آی اصرار به گزارش مشکوک آتش سوزی, استفاده از مواد منفجره و یا خشونت اعمال مخرب در ارتباط با ناآرامی های اخیر. هر کسی با اطلاعات به طور خاص مربوط به سومین حوزه آتش و یا کسب و کار دیگر آتش سوزی در شهرهای دوقلو می توانید تماس بگیرید 888-ع-راهنمایی و یا 888-283-8477 ایمیل [email protected] و یا ارسال اطلاعات به صورت ناشناس از طریق ReportIt.com. علاوه بر آتش سوزی, FBI است که به دنبال افرادی که ممکن است تحریک و یا ترویج خشونت از هر نوع. هر کسی که با مواد دیجیتال و یا راهنمایی می توانید تماس بگیرید 800-CALLFBI یا 800-225-5324 و یا ارسال تصاویر و یا فیلم ها در FBI.gov/violence.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de