در میان تنگ لوازم و فساد نگرانی چنگال بزرگ رستوران ها ارائه محدود منوها

این کاهش در منوی ارائه شده است به عنوان رستوران زنجیره تامین هستند و هنوز هم میشه. Coronavirus همه گیر باعث بر

توسط NEWSATROPAT در 15 تیر 1399

این کاهش در منوی ارائه شده است به عنوان رستوران زنجیره تامین هستند و هنوز هم میشه. Coronavirus همه گیر باعث برخی موارد مختلف کاهش چربی از گوشت گاو برای مثال در تامین کوتاه مدت به عنوان گیاهان گوشت پردازش تعطیل به دلیل داشتن کارگران قرارداد COVID-19. با تعدادی از ناهار خوردن در مشتریان هنوز هم کاهش می یابد, فساد هم می شود یک عامل محدود کننده.

"ما فقط اجتناب از استیک و ماهی قزل آلا و چیزهایی مانند آن است که بد به سرعت گفت:" ژاک Aune یک مدیر در باغ زیتون در گرند فرک. "ما در حال نگه داشتن کسانی که منو در حال حاضر فقط به نوع امن نگه داشتن ما به جای هدر رفتن پول است."

وقت ناهار در باغ زیتون مشغول بوده است هر چند شام سرویس شده است و تا حدودی کندتر و رستوران همچنان به ارائه takeout. Aune گفت که او امیدوار است برای بازگشت به منوی کامل در ماه سپتامبر.

دیوید جیمز یک مدیر در خرچنگ قرمز, گزارش, همان, هر چند او تا به حال برخی از مشکلات با منابع تولید کلم بروکلی در خاص است. رستوران خود را محدود کرده منو به محبوب ترین آیتم ها به منظور جلوگیری از فساد. جیمز گفت که او معتقد است این وضعیت ادامه خواهد داد تا زمانی که به رستوران می توانند در ظرفیت کامل.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"ما به آرامی به آرامی اضافه کردن به منو به عنوان مهمان فقره افزایش" جیمز گفت.

هنگامی که رستوران چرخد و به بایگانی اطلاعات و تحویل به موارد سخت شد برای پیگیری کردن. کارد و چنگال پلاستیکی مجموعه ویژه را به ترتیب به عنوان رستوران مدال دیگر آنها را برای عملیات خود را. کارکنان در زیتون باغ Aune گفت: صرف ساعت در هر روز کیسه فردی مجموعه ای از ظروف پلاستیکی و سپس portioning از موارد مانند croutons و سس سالاد.

"بسیاری از ما ظروف, جعبه, کیسه و چیزهایی مثل این که ما زد که به عنوان یک شرکت برای مدت زمان طولانی" گفت: Aune. "ما فقط در نهایت گرفتن که بیش از قوز کردن و گرفتن برخی از برو ظروف که ما استفاده می شود."

همه رستوران ها مجبور به حذف آیتم از منوهای خود را. در مرکز شهر ساری در Ely پیچک صاحب اسکات فرانتس گفت: حذف یک تمایز ناهار منو به نفع منوی شام برای کاهش ضایعات کاغذ و صرفه جویی در بدون هیچ زحمتی از چاپ دو منوهای مختلف. رستوران ها باید, تحت N. D. هوشمند راه اندازی مجدد پروتکل ارائه منوها در تک-استفاده از ورق های کاغذ و یا بر روی یک ماده است که می تواند بررسی شود و در نتیجه یک لایه اضافی از کار برای کارکنان.

"در واقع ناهار منوی در حال حاضر بزرگتر است; همه چیز در دسترس در تمام طول روز طولانی" فرانتس گفت.

Ely پیچک نبود ایمنی بدن به عرضه بحران ، فرانتس گفت: گوشت گاو دشوار بود به منبع برای یک بار و سه بار به عنوان گران قیمت به عنوان آنچه که او پرداخت قبل از همه گیر اما چیزهایی که به تازگی بهبود یافته است. فرانتس صفات عرضه خرد توزیع کنندگان ساخت محصول کمتر در دسترس, در پاسخ به کاهش تقاضا است. Ely پیچک است که تا حدودی از پرت ، بر خلاف رستوران های زنجیره ای که تکیه در سراسر کشور توزیع کنندگان کسب و کار خود اقدام به خرید از تولید کنندگان در منطقه, مکان, مانند Thief River Falls, مورهد و پارک رودخانه که خود را نگه داشته رستوران مواجه نگردند.

"ما در نوع خوش شانس است که ما خرید بسیاری از مسائل محلی, پس, آره, ما عرضه خیلی خوب بود" فرانتس گفت.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de