شاهزاده هری در زمان جرم در برادر مشاوره می گوید: کتاب

توسط: فردا نیوز | لندن | منتشرشده: ژوئیه 26 سال 2020 7:09:43 pm هری و مگان ازدواج در ماه مه سال 2018

توسط NEWSATROPAT در 5 مرداد 1399
توسط: فردا نیوز | لندن | منتشرشده: ژوئیه 26 سال 2020 7:09:43 pm
Prince Harry, Prince Harry Meghan, Meghan Markle, Prince Harry Meghan Markle, Prince Harry Meghan book, World news, Indian Express هری و مگان ازدواج در ماه مه سال 2018 است. (منبع: kensingtonroyal/Instagram)

بریتانیا پرنس هری در زمان جرم در آنچه او فکر پرنس ویلیام "snobbishness" زمانی که او به توصیه برادرش به "را به عنوان زمان زیادی به عنوان شما نیاز به رسیدن به می دانم که این دختر" هنگامی که او دوستیابی, Meghan Markle, یک کتاب جدید می گوید.

هری و همسرش, Meghan باید فاصله خود را از این کتاب به نام "پیدا کردن آزادی" گفت: آنها نمی شد برای مصاحبه زندگینامه بودن serialised توسط تایمز و ساندی تایمز روزنامه ها و بدون کمک به آن است.

کتاب اسناد با استناد به منابع زمانی که هری و Meghan شد دوستیابی و ویلیام می خواستم مطمئن شوید این بازیگر آمریکایی که در نیت ساندی تایمز گفت.

"آیا احساس می کنید شما نیاز به عجله این" ویلیام گفت هری با توجه به منابع ذکر شده در کتاب. "را به عنوان زمان زیادی به عنوان شما نیاز به رسیدن به می دانم که این دختر."

ساندی تایمز گفت: هری شنیده تن از snobbishness در دو عبارت "این دختر" و این که هری دیگر احساس او نیاز به مراقبت از.

زن و شوهر و پسر خود را مورچه در حال حاضر در لس آنجلس زندگی بعد از آنها پا را از سلطنتی نقش در ماه مارس به ایجاد فرصتهای شغلی جدید. در ماه ژانویه به آنها اعلام کرد قصد دارد به بیشتر منجر شود زندگی مستقل و به آن امور مالی خود را.

هری و مگان ازدواج در ماه مه سال 2018 در یک عروسی منادی در آن زمان به عنوان تزریق یک انفجار از زرق و برق هالیوود و مدرنیته به سلطنت بریتانیا و ساخته شده است که آنها را به یکی از بزرگترین افراد مشهور زوج.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de