نامه: همه باید به اشتراک گذاری همان استانداردهای

برای همه ما در اینجا در ایالات متحده و دیگران در سراسر جهان همه ما باید آشکارا اعتراف ما در حال حاضر درک حقیق

توسط NEWSATROPAT در 27 خرداد 1399

برای همه ما در اینجا در ایالات متحده و دیگران در سراسر جهان همه ما باید آشکارا اعتراف ما در حال حاضر درک حقیقت در مورد جورج فلوید مرگ و پس از آن نتیجه گرفته است. وجود قوانین مختلف برای عقاید مختلف است. یک اقلیت و اکثریت به راحتی می توانید شرکت وجود دارد در تمام زمینه های مشترک زندگی است.

اقلیت در ایالات متحده آمریکا و در سراسر جهان به سادگی میل که هیچ قوانین مختلف برای عقاید مختلف است. همه اندازه گیری می شود با توجه به همان استاندارد است.

اکثریت در سراسر جهان و به خصوص در ایالات متحده آمریکا زندگی می کنند نیاز به درک که شانزدهم جمهور ما, ایالات متحده آمریکا به خود Gettysburg Address: "...ما پدران بيرون آورده بر این قاره یک ملت جدید: تصور آزادی و اختصاص داده شده به این گزاره که همه انسانها برابر خلق شدهاند."

"... برای کسانی که در اینجا زندگی خود را که در آن کشور زندگی می کنند ممکن است."

"... که ما در اینجا بسیار حل و فصل است که این مرده باید درگذشت بیهوده است. که این ملت به خدا باید تولد جدید آزادی و حکومت مردم توسط مردم برای مردم هلاک نگردد از زمین است."

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در پایان اقلیت و اکثریت هستند و همه باید در نهایت زندگی کلمات جان فیتزجرالد کندی گفت: در مراسم تحلیف خود را به آدرس ژانویه 20, 1961. "در دست های خود را هموطنان من بیشتر از من خواهد استراحت موفقیت یا شکست ما دوره."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب