هنگ کنگ دیزنی پارک دوباره بسته می شود پس از اعمال محدودیت های جدید

توسط: AP | هنگ کنگ | منتشر شده در تاریخ: جولای 14, 2020 8:20:35 am بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک برای

توسط NEWSATROPAT در 25 تیر 1399
توسط: AP | هنگ کنگ | منتشر شده در تاریخ: جولای 14, 2020 8:20:35 am
بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید, take a selfie در هنگ کنگ دیزنی لند در پنجشنبه 18 ژوئن 2020.(AP Photo/Kin چونگ)

برای دومین بار در سال جاری هنگ کنگ دیزنی لند پارک بسته است به طور موقت زیر این شهر تصمیم به ممنوعیت تجمعات عمومی بیش از چهار نفر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دیزنی, مقامات روز دوشنبه گفت:.

دیزنی مقامات ارسال شده در رفت و آمد مکرر سایت که دلار هنگ کنگ پارک بسته شد روز شنبه تا اطلاع ثانوی. رفت و آمد مکرر هتل باز باقی خواهد ماند با تنظیم سطح خدمات دیزنی, مقامات گفت.

رفت و آمد مکرر بسته است به عنوان مورد نیاز توسط دولت و مقامات بهداشت و درمان در راستای پیشگیری از تلاش های در حال وقوع در سراسر هنگ کنگ" دیزنی گفت: در وب سایت.

هنگ کنگ رهبر, کری لام اعلام کرد کروناویروس جدید-مرتبط با محدودیت های دوشنبه و او خواست بخش خصوصی برای قرار دادن در محل کار از خانه ترتیبات برای کارکنان.

روز دوشنبه 41 از 52 coronavirus عفونت گزارش شده در هنگ کنگ بودند محلی منتقل موارد است. پس جولای 6, هنگ کنگ گزارش شده 250 موارد جدید با شنبه را شمارش بودن بالاترین سطح از مارس.

هنگ کنگ و شانگهای دیزنی لند بسته در ماه ژانویه به دلیل ویروس. توکیو دیزنی لند بسته زیر ماه و دیزنی پارک در ایالات متحده و اروپا بسته درهای خود را در ماه مارس است.

دیزنی لند شانگهای بازگشایی در مه, آیا به عنوان هنگ کنگ دیزنی لند پارک در ماه گذشته.

دو والت دیزنی پارک فلوریدا بازگشایی شد شنبه گذشته و دو نفر دیگر در مجموعه ای به بازگشایی در این هفته با وجود افزایش coronavirus موارد در دولت است.

دیزنی لند پاریس نیز استقبال از بازگشت بازدید کنندگان از این هفته برای اولین بار از ماه مارس است. بازگشایی دیزنی کالیفرنیا پارک شده بود به تعویق افتاد و در انتظار صدور دستورالعمل دولت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de