آنها در میان غذا در دسترس عقاب تاج رستوران در شاه راه رفتن در زمین گلف در لبه جنوبی از چنگال بزرگ.

غذا lahvosh و سالاد با توسل به انواع افرادی که به طور منظم دیدار پادشاه راه رفتن – که آیا آنها گلف و یا تماشای از اتاق ناهار خوري بزرگ, یا, هوای آزاد, منطقه ناهار خوری.

رستوران با صندلی تا 225 باز است به این خدمات در طول سال است. در این زمان آن است که دیگر ارائه پنج شنبه صبحانه بود که یک سنت است.

گلف بازان تمایل به معطل در داخل و یا اطراف پاسیو با خارج از جداول. و یا آنها را جمع آوری در داخل آن وجود دارد این است که در نوار عنوان به خوبی به عنوان منطقه ناهار خوری بزرگ.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

رستوران اجاره و اداره توسط جف Waind. او موفق پدرش پل Waind شناخته شده به عنوان یک دیرین چنگال رستوران.

با زمان coronavirus محدودیت های این رستوران به فاصله جداول شش فوت از هم جدا. کارکنان پاک کردن جداول.

Waind می گوید: “چالش برانگیز است.”

او می گوید آن را دشوار است برای پیدا کردن سرور. این رستوران است و عامل در حال حاضر با 35 تا 40 که کار بیشتر پاره وقت. در حالی که در بهار و تابستان روز دعوت وجود دارد بیشتر ضیافت و حوادث در طول پاییز و زمستان.

هنوز شاه پیاده شده است انتخاب برای بسیاری از برنامه ریزی عروسی شام و جشن سالگرد.

شام شامل ارائه ribeye و استیک گوشت راسته همراه با کمر گوشت خوک دنده میگو و مرغ. دنده نخست شام ویژه روز جمعه و شنبه شب. انتخاب ساندویچ همبرگر پیچد و tacos طولانی و متنوع است. این شامل یک باشگاه جدید بسته بندی ساندویچ. و چهار وجود دارد تاکو انتخاب میان جدید ارائه شده است.

منو خلاق است. این شامل, در خانه, گل و لای پای. و جدید وجود دارد lavosh ارائه شده است. آن را ساخته شده با سوسیس پپرونی, تکه پیاز قرمز و فلفل و زیتون سیاه.

و آن را به نام “ادم احمق و کودن”.

——

عقاب تاج رستوران

شاه پیاده روی گلف

5301 S. کلمبیا جاده

اپراتور: جف Waind

تلفن: 787-3491

ساعت: 11 صبح تا بسته شدن (حدود 8:30 p. m.)

صندلی: 225

گزارش کارت: با گسترده دعوت منو کینگ, راه رفتن, رستوران, جذب انواع ناهار و شام مهمان. گلف بازان تمایل به شروع و یا پایان دور خود را با یک غذای سبک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de