136 کنگره و 30 سناتور به دنبال واژگونی ما تصمیم بر دانشجویان بین المللی

توسط: PTI | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 10 سال 2020 11:58:51 am پردیس دانشگاه هاروارد در کمبریج., 12 جول

توسط NEWSATROPAT در 20 تیر 1399
توسط: PTI | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 10 سال 2020 11:58:51 am
136 Congressmen and 30 Senators seek reversal of US decision on international students پردیس دانشگاه هاروارد در کمبریج., 12 جولای 2018. (Gretchen Ertl/نیویورک تایمز)

یک گروه از 30 سناتور آمریکایی و 136 کنگره — همه از مخالفان حزب دموکرات — به خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن-led دولت به معکوس آن جهت است که میله های دانشجویان بین المللی از ماندن در این کشور اگر آنها لازم نیست در کلاس های حضوری به شرکت در ترم بعد. در نامه های جداگانه به وزیر, Department of Homeland Security, چاد گرگ و وزیر مهاجرت و گمرک متی Albence از نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی از یخ را به تازگی اعلام کرد تغییرات به تبادل دانشجو و مهمان برنامه (SEVP).

در جولای 6, سفارش یخ اعلام کرد که غیر مهاجر F-1 و M-1 دانش آموزان در مدارس عامل کاملا آنلاین و یا در نظر گرفتن تنها دوره های آنلاین نمی شود مجاز به یک بار دوره کامل باقی می ماند و در ایالات متحده است.

این تغییرات نیز محدود بسیاری از دانش آموزان در به طور معمول عامل مدارس از مصرف بیش از یک کلاس و یا اعتباری سه ساعت آنلاین به منظور باقی می ماند در کشور است.

"یخ در اطلاعیه از برنامه های خود را به زور و یا اخراج دانشجویان بین المللی که باقی می ماند در کالج ها و دانشگاههای آمریکا و کسانی که در حال مصرف کامل دوره آنلاین بار است که بی رحمانه و بی وجدان" نوشت: سناتور.

"این دانش آموزان در حال حاضر در ایالات متحده در حال تاسیس اعضای آموزشی جوامع و تعیین شده از طریق ویزا فرآیند غربالگری برای مطرح کردن هیچ خطری برای ایالات متحده" به آن اضافه شده است.

نامه امضا شده توسط سناتور رابرت منندز, Cory Booker و هند-منبع سناتور کامالا هریس در میان دیگران ابراز نگرانی کرد که یخ را هدایت انگیزه است نه با بهداشت عمومی ملاحظات بلکه با عناد نسبت به غیر شهروندان مهاجران و آشکار تلاش برای نگه داشتن دانش آموزان بین المللی گروگان به منظور وادار به بازگشایی مدارس و حتی به عنوان COVID-19 موارد در حال افزایش است.

در 2018-2019 سال تحصیلی وجود دارد بیش از یک میلیون دانشجویان بین المللی در ایالات متحده است.

"تماس با ما از این سیاست برای آنچه در آن است: یک بی رحمانه بی معنی و بیگانه تلاش برای استفاده غیر شهروندان به عنوان مهرههای سیاسی به منظور لحاظ مالی اجبار کالج ها و دانشگاه ها به بازگشایی دانشگاه ها در پاییز امسال با وجود آنچه که بهترین است برای بهداشت عمومی" قانونگذاران ادامه داد.

"این سیاست خطرناک است به سلامت و رفاه متعدد جوامع" گفتند.

خانه نامه شرکت-led توسط کنگره لیندا Snchez آموزش عالی و نیروی کار سرمایه گذاری فرعی رئیس سوزان دیویس قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler و مهاجرت و شهروندی فرعی رئیس Zoe Lofgren.

رعایت که دانش آموزان و مدارس روبرو هستند چالش های بی سابقه ای نامه ای گفت که یخ این اطلاعیه تنها اضافه کردن به این بار و به طور بالقوه قرار داده و دانش آموزان بیشتر در معرض خطر است.

یخ را SEVP معافیت برای بهار و تابستان ترم اجازه به دانش آموزان را بیشتر دوره های آنلاین از معمولا مجاز معقول بود با توجه به خطرات ناشی از این بیماری همه گیر.

دولت باید با در نظر گرفتن حکمت از این زودتر معافیت و بس این بحثها تغییرات خود را به کنگره نوشت: در این نامه است.

این تغییرات هم فکر نمی کردن عملی با چالش های آموزش از راه دور برای دانشجویان بین المللی گفت: این نامه است.

دانش آموزانی که باید حرکت قاره ای دور و یا به طرف دیگر از جهان را به شرکت در کلاس های آنلاین در مناطق ساعت به غیر از جایی که آنها قرار دارد که می تواند اثر مخربی بر خود را آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و امرار معاش.

دیگر دانش آموزان ممکن است بازگشت به مناطق که در آن اتصال به اینترنت مورد نیاز برای شرکت در کلاس های آنلاین ناکافی است و ترک آنها را قادر به دریافت پر ارزش از آموزش و پرورش آنها برای پرداخت به قانونگذاران گفت.

برای برخی از دانش آموزان مجبور به ترک کشور آنها ممکن است منجر به ترک مدرسه به طور دائم و موفق به دریافت مدرک را که آنها باید زمان زیادی را قرار داده و تلاش و دلار شهریه آنها را ادامه داد.

این نیز محروم دانشگاههای درآمد مورد نیاز در یک زمان استرس های مالی, زور زدن منابع برای دانش آموزانی که باقی می ماند در مدارس و آن را سخت تر برای کسانی که با چالش های مالی برای دیدار با. علاوه بر وادار کردن دانش آموزان به ترک در مدت زمانی کوتاه برگزار خواهد شد بار مالی بر روی آنها. بسیاری از مسکن یا خودرو اجاره است که آنها نمی تواند شکستن و یا دیگر تعهدات مالی در ایالات متحده به کنگره نوشت.

از دست دادن از دانشجویان بین المللی با توجه به نامه تنها در خدمت به منزوی کردن آنها را در یک زمان زمانی که آنها نیاز به پشتیبانی از دانشکده خود و همکلاسی.

این سیاست می فرستد یک پیام به دانشجویان بین المللی که آنها را خوش ندارد در ایالات متحده و disregards خود را به خوب بودن و خوب بودن از نهادهای دانشجویی. این تغییرات بیشتر تنها disincentivise دانشجویان بین المللی از آمدن به ایالات متحده جایی که آنها غنی سازی پردیس زندگی و جامعه ما از طریق استعدادهای خود و کمک به آنها گفت.

نامه ای است که توسط دانشگاه کالیفرنیا در پیشبرد عدالت و جنوب آسیا آمریکایی پیشرو هم آمریکای مرکزی مرکز توانمند سازی جزایر اقیانوس آرام جوامع شورای ملی آسیایی اقیانوس آرام آمریکایی (NCAPA) و سیک آمریکا دفاع حقوقی و صندوق آموزش و پرورش در میان بسیاری از گروه های دیگر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب