پورت: ND دموکرات غوطه دادن در بورگوم شرکت برای گرفتن یک PPP وام

اگر شما شده است زندگی در یک غار جایی که یکی از برنامه های امداد رسانی کنگره ایجاد شده به آدرس اثرات اقتصادی از

توسط NEWSATROPAT در 19 تیر 1399

اگر شما شده است زندگی در یک غار جایی که یکی از برنامه های امداد رسانی کنگره ایجاد شده به آدرس اثرات اقتصادی از coronavirus.

"چک حفاظت از برنامه وام طراحی شده برای ارائه مستقیم انگیزه ای برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن کارگران خود را در حقوق و دستمزد" وب سایت فدرال اداره کسب و کار کوچک متحده است. "SBA را ببخشد وام اگر همه حفظ و نگهداری کارکنان معیارهای ملاقات کرد و پول استفاده می شود برای هزینه های واجد شرایط."

از تمام تلاش های امدادی دنبال دلیل این همه گیر این یکی بود مسلما موثر است. چه بهتر از راه برای محافظت از آمریکایی ها در این لحظه وحشتناک نسبت به نگه داشتن خود را از حقوق و مزایای اشتغال در محل ؟

اما اگر شما داکوتای شمالی حزب دموکرات شما نمی مراقبت زیادی در مورد آن دسته از کارگران اگر خود رئیس رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در سال 2006 بورگوم تاسیس Kilbourne گروه املاک و مستغلات و توسعه شرکت با تمرکز بر reinvigorating مرکز شهر فارگو در خاص است.

مانند هزاران نفر دیگر داکوتای شمالی کسب و کار آنها در زمان PPP وام. با توجه به بسیار عالی و جامع مقاله از خبرنگاران آدم ویلیس و جرمی Turley, Kilbourne پذیرفته شده یک مقدار بین $350,000 و 1 میلیون دلار (کسانی که عجیب و غریب پولی محدوده هستند چگونه فدرال گزارش داده ها از برنامه).

این شرکت گزارش داد که وام به آنها اجازه نگه داشتن 23 شغل.

به جای اینکه خوشحال نزدیک به دو دوجین از اهالی داکوتای شمالی به نگه داشتن شغل خود را در طول عمیقا نامشخص زمان داکوتای شمالی دموکراتیک-NPL تصمیم به حمله با چنگال صدور بیانیه ای نوشته شده با تمام کردار و بلوغ از وسط معلم مدرسه ابتدایی است که کاملا نمی فکر می کنم این منصفانه است که خود را خواهر و برادر بزرگتر می شود به اقامت تا بعد.

"گرفتن عبارات مانند" ما حمایت کسب و کارهای کوچک " یا "کسب و کارهای کوچک ستون فقرات اقتصاد ما' به نظر می رسد به جز خدمات لب از بورگوم و NDGOP," دموکراتیک-NPL, مدیر اجرایی, Michael Taylor قول خودش عنوان کرد و گفت در این انتشار است. "در حالی که بورگوم مشغول خرید انتخابات در داکوتای شمالی او همچنین مشغول تقاضا برای وام در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک است که یک میلیارد دلار بودجه آنها را شناور نگه دارید.

"اگر بورگوم بود $1.85 میلیون در جیب خود برای خرید انتخابات در دولت چرا او با استفاده از همان کسانی که ثروت خود شرکت ؟ چه در مورد کسانی که مو سالن mom-and-pop شام و دیگر کسب و کارهای محلی که در معرض خطر هستند به طور دائم خاموش کردن ؟ PPP وام باید از رفتن به کوچک و کسب و کارهای کوچک است که در حال مبارزه برای نگه داشتن درهای خود را باز نمی میلیاردر فرمانداران. اگر بورگوم می خواهد به فشار خود خیابان اصلی ابتکار او باید با قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است و حمایت از جوامع و کسب و کار نیاز دارند."

Lordy.

به عنوان شما در اب راه رفتن را از طریق opprobrium به یاد داشته باشید که هیچ کس حتی خشم آقای تیلور متهم است Kilbourne یا رژیم صهیونیستی است. بورگوم از شکستن هر گونه قوانین و مقررات. این Kilbourne بود واجد شرایط برای این برنامه و آنها را availed خود را از یک جای متوسط کسب و کار وام.

من هیچ ایده چقدر کسانی که 23 کارکنان Kilbourne نگه داشته و در این کار پرداخت می شود اما اگر فرض کنیم هر یک از آنها هزینه ای در حدود 1000 $در هر هفته (و این است که واقعا پایین) $350,000 وام خواهد گذشته کمتر از چهار ماه.

$1 میلیون وام خواهد گذشته کمی بیش از 11 ماه است.

اگر فرض کنیم Kilbourne کردم $1 میلیون دلار است که با این نسخهها کار به کمتر از 6/100 از 1 درصد از کل مبلغ قرض داده به داکوتای شمالی کسب و کار.

با همه که رفتن در این دنیا این است که آنچه در داکوتای شمالی دموکرات ها را انتخاب کرده اند به تمرکز بر روی.

به تازگی یک دادگاه فدرال دستور داد داکوتای دسترسی به خط لوله تعطیل. که خط حامل نزدیک به نیمی از همه داکوتای شمالی تولید نفت. صنعت نفت می پردازد و بیش از نیمی از تمام مالیات های جمع آوری شده توسط ایالت داکوتای شمالی.

داکوتای شمالی حزب دموکرات نمی, صدور بیانیه در مورد آن, اما آنها تا به حال مقدار زیادی از زمان را امتحان کنید و غوطه دادن در رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم چرا که شرکت خود را مانند هزاران نفر دیگر در دولت در زمان یک وام کوچک برای نگه داشتن برخی از کارگران در حقوق و دستمزد در نامشخص زمان.

اگر شما می خواهید به استدلال می کنند که شرکت هایی مانند بورگوم را نباید واجد شرایط برای PPP وام پس از آن خوب است اما نمی سرزنش رژیم صهیونیستی است. بورگوم که.

سرزنش مردمی در واشنگتن که در طراحی این برنامه است.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در rport@forumcomm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب