Covid-19 مورد افزایش در استرالیا; مستند در بدترین ضربه ویکتوریا دولت

توسط: PTI | ملبورن | منتشر شده در تاریخ: جولای 9, 2020 3:14:07 pm

australia coronavirus vases, melbourne news, victoria lockdown, australia news, world news, indian express کارگران در تجهیزات حفاظت فردی دیده می شود ورود به Flemington برج های دولت مجتمع مسکونی در ملبورن استرالیا است. (عکس با Traynor/گتی ایماژ)

در میان افزایش تعداد coronavirus موارد در استرالیا, مقامات در ملبورن و منطقه ای برخی قطعات سخت ترین ضربه ویکتوریا دولت روز پنج شنبه وارد اولین روز از دومین مستند اعمال محدودیت برای شش هفته.

ویکتوریا ثبت یکی دیگر از 165 جدید COVID-19 موارد در 24 ساعت گذشته از جمله چند بیمارستان و مراقبت از سالمندان و کارگران در روز اول آن دوم مستند. کوئینزلند, South Australia, New South Wales, استرالیا غربی و سرزمین پایتخت استرالیا (ACT) باقی مانده است به طور موقت بسته همراه با ویکتوریا به دستگیری گسترش COVID-19.

ترغیب ساکنان به تبدیل شدن به راضی نخست وزیر اسکات موریسون گفت که حدود 25,000 آزمون در حال انجام است هر روز در ویکتوریا و به خصوص در ملبورن. است که در مقیاس صنعتی آزمایش است که یک بخش ضروری از برخورد با شیوع در ویکتوریا.

موریسون برگزاری جلسه کابینه در روز جمعه برای بحث در مورد آخرین coronavirus افزایش ویکتوریا و نگاه در خطر ابتلا به کشورهای دیگر. “من می خواهم بگویم به طور گسترده تر در سراسر کشور است که ما باید محافظت در برابر خوشنودی است که ما باید همچنان به دنبال کسانی اجتماعی فاصله پروتکل در سراسر استرالیا و حتی در ایالات متحده و یا سرزمین های که در آن تعدادی از موارد است که به طور موثر صفر نخست وزیر گفت. لطفا فراموش نمی کنم که هر یک از ایالت ها یا سرزمین های سیستم ایمنی هستند هشدار داد.

“و اگر وجود دارد به مسائل ارائه شده است که در هر یک از این کشورها و سرزمین های, بهترین دفاع است که ما به خصوص در وهله اول این است که همه شهروندان در تمام ساکنان حق در سراسر کشور ادامه دارد به تمرین مناسب اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر.

“ما دیده ایم این تصاویر در بسیاری از نقاط کشور که در آن من فکر می کنم ما در حال دیدن برخی از آن گذشت. و این مهم است چرا که ما نمی خواهیم برای دیدن این وضعیت در ویکتوریا تکرار در هر بخشی از کشور,” او گفت:.

موریسون تشکر ملبورن ساکنان صبر و شکیبایی خود را در ادامه بحران بهداشتی. در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ویروسی شدن, پخش كردن, ویکتوریا دولت اعلام کرده است که به طور منظم ديتا بررسی برای تمام دانش آموزان که بازگشت به مدرسه در این مدت است.

دولت را توزیع بیش از 14,000 دماسنج به مدارس در بیشتر ملبورن و میچل شایر و در مدارس که در نزدیکی مستند مناطق. NSW برتر Gladys Berejiklian گفت که coronavirus محدودیت در دولت نمی خواهد تنگ تر می شود در این مرحله پس از 13 جدید COVID-19 موارد ثبت شده در 24 ساعت گذشته. او گفت که رای جامعه انتقال دیده می شد پایین.

تنها یک مورد جدید ثبت شد در عمل پس از یک مرد در 20s خود قرارداد ویروس. تا کنون استرالیا مرگ و میر از این COVID-19 غرفه در 106 با هیچ تلفات گزارش شده در 24 ساعت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>