امارات متحده عربی Amal راکت فضاپیما به سوی مریخ در جهان عرب 1st

توسط: AP | توکیو | منتشر شده در تاریخ: جولای 20, 2020 8:09:01 am اماراتی مردان سازمان دیده بان راه اند

توسط NEWSATROPAT در 30 تیر 1399
توسط: AP | توکیو | منتشر شده در تاریخ: جولای 20, 2020 8:09:01 am
اماراتی مردان سازمان دیده بان راه اندازی "امل" و یا "امید" کاوشگر فضایی در Mohammed bin Rashid مرکز فضایی در دبی, امارات متحده عربی, دوشنبه, جولای 20, 2020. (AP Photo/Jon Gambrell)

یک امارات متحده عربی فضاپیما فلک کشیده دور دوشنبه در هفت ماه سفر به مریخ, لگد زدن به جهان عرب برای اولین بار بین سیارهای ماموریت.

این پرتاب این مدارگرد مریخ به نام امل یا امید از ژاپن علامت شروع یک عجله به پرواز به زمین همسایه که شامل تلاش های چین و ایالات متحده است.

امارات متحده عربی گفت: آن امل بود و عملکرد پس از راه اندازی آن را به عنوان سر به سوی مریخ.

عمران شرف مدیر پروژه از امارات ماموریت مریخ گفت: روزنامه نگاران در دبی حدود یک ساعت و نیم پس از پرتاب که پروب شد ارسال سیگنال. شرف گفت: تیم خود را در حال حاضر را مورد بررسی قرار داده اما همه چیز به نظر می رسد خوب در حال حاضر.

مردم را تشویق می کردند و دست می زدند با یک زن با ارائه یک جشن گریه رایج برای مراسم عروسی.

امید است مجموعه ای برای رسیدن به مریخ در ماه فوریه 2021 سال امارات متحده عربی جشن 50 سال از زمان تشکیل این کشور.

این لعنتی از Tanegashima مرکز فضایی در جنوب ژاپنی جزیره روی صنایع سنگین میتسوبیشی' H-IIA موشک در زمان در 6:58 صبح (2158 GMT یکشنبه) به آسمان آبی. میتسوبیشی گفت: این کاوشگر با موفقیت از هم جدا از این موشک است و در حال حاضر در آن, از خود سفر است. راه اندازی شده بود با تاخیر به مدت پنج روز به دلیل آب و هوای طوفانی.

در Mohammed bin Rashid مرکز فضایی در دبی اماراتی مردان سنتی خود را سفید kandora روپوش و زنان در abayas تماشا transfixed به عنوان موشک برداشته ، به عنوان مراحل آن از هم جدا تشویق رفت از یک گروه اماراتی مردان نشسته بر روی زمین است. آنها شروع به کف زدن یکی با استفاده از ماسک صورت با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس به پاک کردن اشک.

"این عالی بود به همه چیز با توجه به برنامه امروز. به نظر میرسد همه چیز تمام در مسیر. این یک گام بزرگ در نظر اکتشافات فضایی به یک ملت مانند امارات متحده عربی در نظر گرفتن که جهش بزرگ برای ارسال یک فضاپیما به مریخ" ستاره شناس فرد واتسون گفت.

"بودن در مسیر به یک سیاره ای مانند مریخ استثنایی دستاورد است."

یک تازه وارد در توسعه فضای امارات متحده عربی با موفقیت قرار دادن سه دیدبانی زمین ماهواره به مدار است. دو توسعه یافته توسط کره جنوبی و راه اندازی توسط روسیه و یک سوم — خود — راه اندازی شد توسط ژاپن است.

موفق امید ماموریت به مریخ خواهد بود یک قدم بزرگ برای نفت وابسته به اقتصاد به دنبال آینده در فضا, در آینده کمتر از یک سال پس از راه اندازی اولین امارات متحده عربی فضانورد Hazzaa علی Almansoori. او صرف بیش از یک هفته در ایستگاه فضایی بین المللی در پاییز گذشته.

امارات متحده عربی دارای یک هدف ساخت مستعمره انسانی در مریخ توسط 2117.

"آن را می فرستد یک پیام مهم برای جوانان عرب است که اگر امارات متحده عربی قادر به رسیدن به مریخ در کمتر از 50 سال می تواند آنها را خیلی بیشتر" عمران شرف مدیر پروژه از امارات ماموریت مریخ گفت: آسوشیتد پرس در روز یکشنبه به عنوان همکاران خود را آماده برای راه اندازی.

این Emiratis درگیر در این برنامه همچنین اذعان کرد آن را نشان داده و یک گام به جلو برای جهان عرب از ریاضیدانان و دانشمندان قرن قبل از جنگ و هرج و مرج است که گریبانگیر گسترده swathes از آن در زمان های اخیر.

"بنابراین این منطقه شده است رفتن را از طریق بار دشوار در دهه های گذشته, اگر نه قرن" شرف گفت. "در حال حاضر ما در مورد امارات متحده عربی یک کشور که در حال حرکت به جلو با برنامه های خود را با نگاه به آینده و آینده منطقه نیز است."

برای اولین بار به مریخ, ماموریت, امارات متحده عربی انتخاب همکاران به جای انجام آن در خود آن است.

"در حال توسعه یک فضاپیمای آسان نیست حتی اگر کافی وجود دارد بودجه گفت:" Junya Terazono یک ستاره شناس در دانشگاه های عراق.

اماراتی دانشمندان مشغول به کار با محققان در دانشگاه کلرادو در بولدر دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و دانشگاه ایالتی آریزونا است. این فضاپیما مونتاژ شد در تخته سنگ و حمل و نقل به ژاپن به عنوان دو کشور نگاه خود را به گسترش روابط با غنی و ثبات سیاسی در خاورمیانه و ملت است.

این امل فضاپیما همراه با راه اندازی آن هزینه 200 میلیون دلاری با توجه به عمران Sharaf, امارات متحده عربی مدیر پروژه. هزینه های عملیات در مریخ هنوز به آشکار.

امل, در مورد اندازه یک ماشین کوچک حمل سه ابزار برای مطالعه جو فوقانی و نظارت بر تغییرات آب و هوایی در حالی که چرخش این سیاره قرمز به مدت حداقل دو سال. این مجموعه به دنبال Maven ناسا مدارگرد به مریخ فرستاده شده در سال 2014 به مطالعه و بررسی چگونگی آن رفت و از یک گرم و مرطوب جهان است که ممکن است پناه زندگی میکروبی در اولین میلیارد سال به سرد و خشک محل از امروز.

امیدوارم که همچنین برنامه ای برای ارسال تصاویر از تغییرات آب و هوا.

ژاپن و آمریکا متحد در حال حاضر طولانی همکاری در دفاع و فناوری فضایی.

فقیر ژاپن به طور سنتی نگه داشته و روابط دوستانه با کشورهای خاورمیانه. در سال های اخیر ژاپن به طور فزاینده ای افزایش تجارت و دفاع روابط با امارات متحده عربی و در حال حاضر به دنبال گسترش فضای کسب و کار است.

دو دیگر مریخ ماموریت برنامه ریزی شده در روزهای آینده توسط ایالات متحده و چین است. ایالات متحده قصد دارد به ارسال یک کاوشگر به نام پشتکار برای جستجوی نشانه هایی از زندگی باستانی و جمع آوری سنگ و نمونه های خاک برای بازگشت به زمین است. پرتاب هدف قرار داده است در ماه ژوئیه 30. چین با هدف کاوش مریخ با یک مدارگرد و مریخ نورد به مطالعه سطح این سیاره و جستجو برای آب و یخ. این راه اندازی را در اطراف جولای 23.

ژاپن خود ماموریت مریخ برنامه ریزی شده در سال 2024.

Japan Aerospace Exploration Agency یا JAXA برنامه برای ارسال یک فضاپیما به مریخ قمر فوبوس به جمع آوری نمونه را به بازگشت به زمین در 2029.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن