انگلیسی جناح راست مفسر کتی هاپکینز و انفصال دائم از توییتر برای نقض 'نفرت انگیز رفتار سیاست

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئن 20, 2020 2:21:41 pm این اولین بار نیست که او محتوای

توسط NEWSATROPAT در 31 خرداد 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئن 20, 2020 2:21:41 pm
Twitter, Twitter trends, social media trends, social media health solutions, public health indicators, public health workers, opinions, conditions این اولین بار نیست که او محتوای پرچم توسط میکرو پلت فرم وبلاگ نویسی.

انگلیسی جناح راست مفسر سیاسی و ستون نویس کتی هاپکینز بوده و ممنوع از توییتر پس از پست های خود را نقض پلت فرم رسانه های اجتماعی را 'نفرت انگیز رفتار' سیاست توییتر سخنگوی تایید کرد.

ساعت قبل از حساب او بود به طور دائم معلق هاپکینز شکایت کرده بود که "آبی علامت' در مشخصات خود را — که اجازه می دهد تا کاربران توییتر می دانم که اگر یک حساب کاربری تایید شده است — حذف شده بود نگهبان گزارش شده است.

این اولین بار نیست که او محتوای پرچم توسط میکرو پلت فرم وبلاگ نویسی. در ماه ژانویه این سال حساب او را به طور موقت مسدود شده و برای نقض آن ضد نفرت سیاست.

"نگه داشتن توییتر امن است یک اولویت برای ما — سوء استفاده و نفرت انجام هیچ جایی در خدمات ما, و ما همچنان به اقدامات زمانی که ما قوانین شکسته می شوند. در این مورد حساب شده است به طور دائم معلق برای نقض از ما نفرت انگیز رفتار سیاست" توییتر سخنگوی سی ان ان گفت. رسانه های اجتماعی وب سایت تایید نشده است که توییتهایی رهبری به حساب او بودن به حالت تعلیق درآمد.

هاپکینز که تا به حال انباشته پس از بیش از 1.1 میلیون نفر در توییتر شناخته شده بود برای نوشته های بحث برانگیز در برابر مهاجرت و اخیرا سیاه زندگی مهم جنبش است.

در سال 2015 او مواجه شدید واکنش هنگامی که او در مقایسه با پناهندگان به سوسک در مقاله ای به او نوشت: برای خورشید است. در سال 2017, او از دست او در یک ایستگاه رادیویی پس از او به نام برای عمل به صورت گرفته علیه مسلمانان در انگلستان پس از منچستر حمله تروریستی.

هاپکینز شات به شهرت در سال 2007 زمانی که او در شرکت انگلیسی نسخه از واقعیت تلویزیون نشان می دهد "شاگرد" بر ما برنامه ای به همین نام — که پس از ستاره دار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de