در روسیه, نظر سنجی استفاده می شود برای پوشش یک جامعه تقسیم

در 1 جولای, روسیه به پایان رسید و رای گیری در آن رفراندوم قانون اساسی. این همه پرسی را ببینید, در میان چیزهای

توسط NEWSATROPAT در 12 تیر 1399

در 1 جولای, روسیه به پایان رسید و رای گیری در آن رفراندوم قانون اساسی. این همه پرسی را ببینید, در میان چیزهای دیگر ولادیمیر پوتین قادر به حکومت تا 2036 از طریق تغییر قانون اساسی است که خنثی تعداد نظر رئیس جمهور خدمت کرده است.

یک نتیجه از مبارزات انتخاباتی در حال حاضر روشن است و آن نگرانی افکار عمومی مردم. نظرسنجی به طور سنتی نقش کلیدی در سیاست روسیه: آنها به طور موثر "روزانه plebiscites" به عنوان رای گیری صنعت بنیانگذار جورج گالوپ تعمید آنها. اگر نه هر روز و پس از آن حداقل هر هفته نظر سنجی نشان می دهد سطح حمایتی لذت می برد توسط رئیس جمهور پوتین و سیاست های خود را تضمین او مشروعیت در بازگشت. پس از همه, اگر این نظرسنجی در واقع منعکس کننده خلق و خوی عمومی و اکثریت قریب به اتفاق از پشتیبانی رئیس جمهور روسیه و سپس وجود دارد هیچ جایگزینی برای پوتین و مخالفان خود را به سمت چپ بیروحیه.

آیا این انتخابات منعکس کننده اراده مردم روسیه یکی دیگر از سوال و یک جالب است. آن را دقیق تر بگویم که نظرسنجی ساخت افکار عمومی. اما آنچه می تواند انجام شود حتی اگر "مدیریت نظرسنجی شماره" آیا کمک به رئیس جمهور مشروعیت اما تضعیف آن ؟ زمانی که وضعیت سیاسی تغییر, نظر, نظرسنجی به طور ناگهانی خود را تحت زیاد فشار سیاسی است.

این بود که در حال حاضر روشن در سال گذشته زمانی که افکار عمومی مرکز تحقیقات (VTsIOM) رو بدون استحقاق انتقاد از دولت ریاست جمهوری به این دلیل که رئیس جمهور رأی بودند نگران کننده کم است. متخصص در رای گیری محافل آن را به خوبی شناخته شده است که پوتین محبوبیت شده است به تدریج در حال سقوط بیش از دو سال گذشته. این امر می تواند خطرناک باشد اما به فاش کردن این علنا به همین دلیل است که VTsIOM تا به حال به نگه داشتن در تلاش برای تکان دادن از مشکل جایگزینی یکی از شاخص با یکی دیگر از -- یک نشانه روشن از نحوه رای گیری در سازمان می تواند به تولید ارقام یک مشتری می خواهد برای دیدن بدون لزوما جعل آنها است.

این وضعیت تبدیل شده است و حتی پیچیده تر در سال 2020 است. در برابر پس زمینه از رشد عمومی خستگی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور تصمیم به برگزاری یک رای گیری در شرایط دشوار و همچنین به عنوان به طور موثر قرار دادن سوال از عمر خود را در انتخابات ریاست جمهوری در خط. چگونه است که رای گیری صنعت در واکنش به این ؟

در سه ماه پس از 10 مارس, روز است که آخرین و بیشتر رسوا متمم به روسیه قانون اساسی اعلام شد, روس ها گذاشته شده اند عملا در تاریکی در مورد خود در واکنش به اصلاحات ارائه شده است. تمام این زمان افکار عمومی بنیاد (FOM) منتشر نشده است به معنای واقعی کلمه هیچ چیز در اصلاحات قانون اساسی و VTsIOM منتشر شده آشکارا گیج کننده اطلاعات – مرموز "اصلاحیه رأی" که در آن پاسخ دهندگان خواسته شد تا قاضی چقدر مهم هر اصلاح شد.

این البته بی معنی رای گیری سوال از یک روش نقطه نظر. پاسخ دهندگان فکر نمی کنم از نظر "امتیاز اصلاحات" و نه در شرایط "اهمیت" – یک ساختار است که غیر ممکن است برای تفسیر. (مثال: اگر ایوان است که قاطعانه مخالف پوتین در قدرت برای همیشه این "مهم" اصلاح برای او یا نه؟) در همان زمان این سوال برآورده دیگر وظیفه - سردرگمی - همه به خوبی. در نتیجه روزنامه نگاران در نظر نمی این تعبیر بیش از حد نزدیک و تحت فشار قرار دادند از عناوین این ادعا که "تعداد زیادی از مردم در حمایت از ابطال پوتین افزایش یافته است".

هر کسی که faintest ایده چگونه روسی نظرسنجی کار می داند که نظرسنجی در مورد مسائل کلیدی (نگرش به اصلاحات قانون اساسی و به طور جداگانه نگرش به بازنشانی پوتین مدت) را به طور منظم و که این اطلاعات جمع آوری شده حداقل در سطح منطقه ای است. پس چرا نتایج منتشر نشده? این فرض روشن است: از آنجا که انتشار آنها می تواند یک اندازه گیری اضافی از خوش بینی به مخالفان اصلاحات و می تواند منجر به بسیج. روس ها در حال تقسیم در اصلاحات قانون اساسی - به خصوص در مورد اینکه آیا پوتین باید قانون برای زندگی - و ما می دانیم که این به ندرت از انتشار نتایج نظر سنجی.

این Levada مرکز منتشر کرده است نظرسنجی به این اثر که مشابه سطح حمایت برای تنظیم مجدد پوتین مدت تعداد و مخالفان به آن (47-48% در هر دو مورد). مرکز این به ارمغان می آورد آن نشریات تنها به ندرت و با روشن تاخیر خود را برای اولین بار یکی اینجا بود و تنها سه هفته و نیم پس از اعلام در مورد پوتین reset – یعنی پس از سیاستمداران و عموم مردم در حال حاضر خود را تشکیل داده و نظرات و نیات. وجود دارد هیچ آمار و ارقام جدید در آستانه رای گیری یا نه. ما نمی توانیم رد احتمال که Levada مرکز می بیند این نتایج به عنوان خطرناک است. حداقل این سازمان است که تحت فشار از وزارت دادگستری است که در گذشته سازمان است که می تواند برای خروج از عموم مردم نادان.

دیگر منتشر نظرسنجی (سراسر کشور با تلفن نظرسنجی توسط Alexey Navalny ضد فساد بنیاد و مسکو در خیابان نظرسنجی انجام شده توسط روسیه در زمینه آژانس فرمان مستقل سیاستمدار رومی Yuneman و برای پرداخت از طریق crowdfunding) تکرار این تصویر.

با توجه به نظرسنجی تلفنی بیش از 40 درصد از افراد مورد بررسی را پشتیبانی نمی کند پوتین پادشاهی جاه طلبی در حالی که در مسکو این شماره آسمان بالاتر (48% در مقابل 40% حمایت از آن). خیابان نظرسنجی کمتر قابل اعتماد تر از تلفن آنهایی که اگر چه آنها با موفقیت استفاده سیاسی و تحقیقات بازاریابی است. حرفه ای, البته, پیدا کردن representativeness از خیابان نمونه کمتر قابل اعتماد است. در عین حال اگر این حال قابل اعتماد در پاسخ به این سوال که "آیا نگرش مردم به اصلاحات در مسکو؟", پس از آن وجود خواهد داشت بدون نیاز به خیابان نظرسنجی. اما به عنوان آن می ایستد, آن را نمی کند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب