با ماسک و ژل, اسپانیایی انتخابات جدید کروناویروس شیوع

توسط: رویترز | بیلبائو | منتشرشده: ژوئیه 12 سال 2020 7:16:51 pm یک مرد آرا در یک مرکز رای دهی در باسک

توسط NEWSATROPAT در 22 تیر 1399
توسط: رویترز | بیلبائو | منتشرشده: ژوئیه 12 سال 2020 7:16:51 pm
یک مرد آرا در یک مرکز رای دهی در باسک انتخابات منطقه ای در Durango, اسپانیا. (منبع: رویترز)

رای دهندگان در شمال اسپانیا محافظت خود را با ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست قبل از رای گیری در روز یکشنبه به عنوان گالیسیا و باسک منطقه ای برگزار می شود انتخابات با وجود جدید موضعی شیوع COVID-19.

فوق العاده سلامت اقدامات به معنای وجود صف های طولانی در خارج از مراکز رای دهی برای رای بودند که از آوریل به تعویق افتاد با توجه به همه گیر هستند و برای اولین بار از یکی از اروپا و دقیقترین مستند آرام بود.

بیلبائو در باسک منطقه بزرگترین شهرستان, افزایش تعداد مراکز رای دهی 25% برای اطمینان اجتماعی فاصله.

مشارکت مردم در ظهر بود 4.2% بالاتر در گالیسیا از همان نقطه در طول انتخابات گذشته در سال 2016 در حالی که در کشور باسک آن کاهش 1.3% انتخابات, مقامات گفت.

بیش از 460 نفر را در هر دو منطقه که به تازگی آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید محروم شدند از رای گیری برای جدید منطقه ای دولت به مردم در انتظار نتایج آزمون.

مقامات بهداشت تایید کرده اند حداقل 161 جدید COVID-19 نفر در کشور باسک و بیشتر از 300 در گالیسیا در 24 ساعت گذشته. تازه خوشه آورده محلی مستندات در هر دو منطقه به علاوه در کاتالونیا.

شرق منطقه آراگون و اندلس یکی از اسپانیا به مقصد تعطیلات بودند روز دوشنبه به آن را اجباری برای پوشیدن یک ماسک صورت, مقامات گفت: حرکت مشابهی در کاتالونیا, جزایر بالئارس, Extremadura.

اندلس منطقه ای رهبر خوان مانوئل مورنو ذکر شده "ترس" از گردشگران نیست با پوشیدن ماسک به دلیل. وجود دارد 349 موارد جدید COVID-19 وجود دارد در 24 ساعت گذشته.

کاتالونیا ثبت 816 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته, مقامات بهداشت و درمان گفت.

اسپانیایی فرودگاه اپراتور Aena برآورد هزینه اضافی از اقدامات سلامت به عنوان 294 میلیون یورو ($332 میلیون دلار) تا سال 2022 با توجه به تفاهم نامه و تقویم اقتصادی اروپا را فشار دهید.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب