دره به قله: UND آگهی لایحه چوس می گوید او با تمرکز بر چگونه به بیرون آمدن از coronavirus خاموش کردن قوی ترین

UND مدیر ورزشی لایحه چوس پیوست UND فوتبال رادیو صدای جک Michaels روز چهارشنبه در روزانه خود را نشان می دهد راد

توسط NEWSATROPAT در 18 اردیبهشت 1399

UND مدیر ورزشی لایحه چوس پیوست UND فوتبال رادیو صدای جک Michaels روز چهارشنبه در روزانه خود را نشان می دهد رادیو در 740AM فن در فارگو به بحث در مورد کوروناویروس تاثیر در NCAA است.

"ما در حال زندگی تاریخ" چوس گفت. "شما فقط باید به بهترین از هر وضعیت شما بدون توجه به آنچه. ما همه در حال به چالش کشیده در یک راه منحصر به فرد. ما می دانیم وجود دارد می تواند پایان دادن به این در برخی از نقطه. سوال این است که چه چیزی می تواند به ما در امروز به قوی حرکت رو به جلو. ما می خواهیم UND شود قرار است به عنوان قوی به عنوان می تواند پس از COVID."

چوس گفت: این بخش به عنوان عامل اگر UND فوتبال, برنامه بازی, Valparaiso, در بازکن فصل در Alerus مرکز در سپتامبر. 5.

"تا زمانی که ما می دانیم متفاوت است که چگونه ما در حال هل دادن از طریق این در این نقطه در زمان" چوس گفت. "من ایمان ما علمی و مردمی در سراسر جهان است. تکنولوژی مردمی بیش از حد."

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

چوس گفت: UND, به عنوان به خوبی به عنوان NCAA به عنوان یک کل خواهد بود نشانه گرفتن از نرم افزار های ورزشی به خصوص لیگ اصلی بیس بال به عنوان آن را آماده برای بازی منحصر به فرد این فصل تابستان است.

در رابطه با تنظیمات معمولی UND دو و میدانی فصل چوس گفت که او و گروه باید انعطاف پذیر است.

"ما احتمالا در یک سال مرتب کردن بر اساس وضعیت در سال آینده, که در آن ما ممکن است مجبور به سازش در چیزهایی که ما ترجیح می دهم به دانستن حرکت رو به جلو خواهیم یک واکسن در برخی از نقطه" چوس گفت. "من فکر می کنم من به بسیاری از چیزها است."

مانند UND فوتبال, سرمربی بابا Schweigert بیان به هرالد در شنبه چوس گفت که او می شنود نا امیدی از عدم پاسخ.

"آنها می خواهند پاسخ به سوالات ما نمی باید دقیق پاسخ به" چوس گفت.

Athlon امکانات بالا 2021 FCS pro امیدوار

Athlon ورزشی منتشر شده یک لیست از 12 بالا FCS بازیکنان به سازمان دیده بان برای 2021 پیش نویس NFL.

میسوری دره فوتبال, کنفرانس, که UND خواهد بود یک عضو کامل در برای اولین بار در سال 2020 برجسته بود شش بار.

ایالتی داکوتای شمالی را Trey Lance است که به احتمال زیاد بالا چشم انداز به عنوان دانشجوی سال دوم-to-be شده و هدفمند به انتخاب در دور اول در برخی از اوایل مسخره پیش نویس.

NDSU نیز فرود آمد offensive lineman دیلون Radunz در لیست. Radunz, 6-پا-5 و 301 پوند دو سال استارت در سمت چپ مقابله با.

Illinois State فرود آمد و دو در این لیست از جمله 6-پا-10 سمت چپ مقابله با جلب Himmelman و دفاعی پایان رومئو McKnight.

South Dakota State گیرنده گسترده حیوان دست اموز جانسون 5-10 عمیق تهدید و بازگشت متخصص و همچنین Northern Iowa, پایان دفاعی Elerson اسمیت نیز در این فهرست است.

UND را انتخاب فوتبال کالاهان O'Neel به هف

یک جفت از مدافعان از UND مراسم یادبود ورزشگاه شکوه روز انتخاب شده بودند که بعد inductees به UND دو و میدانی سالن از شهرت.

دفاعی lineman علامت کالاهان (1993-96) و داخل linebacker تراویس O'Neel (1998-01) بودند 2020 inductees از فوتبال برنامه.

یک چنگال بزرگ مرکزی محصول کالاهان شده بود همه آمریکایی و دو بار تمام-شمال مرکزی کنفرانس انتخاب کنید. تیم او در UND رفت 36-11 در چهار سال با سه postseason سفر و دو نیمه نهایی ظاهر.

O'Neel که فوت در تصادف موتورسیکلت در سال 2015 به رهبری UND را در سال 2001 ملی عنوان تیم پردازد (87) به دست آورده و در بخش دوم تمام-امریکا از افتخارات متعدد رسانه ها.

O'Neel از ادن پریری, Minn., بود و سه بار تمام-NCC انتخاب و 2001 NCC با ارزش ترین Linebacker. او چهار سال سابقه 39-9.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب