UND تابستان هاکی: متخصصان دفاعی خود را نشان می دهد جرم

برای دو فصل گذشته او تحویل داده شده است انتساب رفتن در برابر مخالفان’ top خطوط بازی و بازی کردن. او یک راست به جلو بازیکن دشوار است به بازی در برابر به ندرت باعث می شود اشتباهات پرهزینه است و فوق العاده با جن در اختیار داشتن نگه می دارد که آن را از دیگر تیم را دست.

این احتمال وجود دارد که زندن که به تازگی به رای جایگزین کاپیتان خواهد همان تکالیف در این فصل به عنوان یک تازه وارد.

اما در روز دوشنبه غیررسمی چهار در چهار تابستان داد و بیداد در رالف Engelstad عرصه زندن نشان داد او خیلی بیشتر از دفاع در جعبه ابزار.

زندن به ثمر رساند یک هدف و دو درخشان نصب setups برای اهداف از جمله این بازی برنده به عنوان تیم برنده 7-6.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

سابق Wayzata (Minn.) بالا و فارگو نیروی کاپیتان به ثمر رساند هدف خود را در تمیز مبارکه رفتن قفسه بالا. اما نبود او بزرگترین و برجسته.

میدوی از طریق بازی زندن تسهیل در پشت دفاع به صورت بالقوه مبارکه. پاس trickled از خود برسد و فقط در پشت خط دروازه. با یک مدافع راست را در پشت خود زندن رسیده سست جن برای اولین بار و در یک حرکت برداشت جن تبدیل مچ دست خود را و ساخته شده بسیار خوب بدون نگاه تصویب از طریق مدافع Collin آدامز بود که همه به تنهایی در حافظه. آدامز به پایان رسید آن را برای یک هدف.

این نوع از بازی شما انتظار می رود برای دیدن از Hobey بیکر جایزه فینالیست اردن Kawaguchi, اما نه از زندن.

سپس با بازی 6-6, زندن دوباره آن را انجام داد. او ساخته شده یک صلیب زیبا-یخ خوراک-از سمت چپ و دایره به راست — به defenseman یعقوب برنارد-Docker که با چکش یک تایمر برای هدف نهایی است.

پس از برنارد-Docker هدف تیم خود را انباشت اشیاء بدست آمده بر روی یخ به جشن می گیرند.

UND دارای پتانسیل بسیار عمیق تا اواسط این ماه: Adams, Shane پینتو, Jasper Weatherby و زندن می تواند باز کردن روزه مراکز برای مبارزه با شاهین. اگر که مورد UND باید یک مزیت بزرگ با چهارم آن خط.

Kleven نگه می دارد نشان دادن جرم

UND دانشجوی سال اول defenseman تایلر Kleven سابق فارگو دیویس بازیکن خواهد شد بسیاری از تبلیغات پیش از پیش نویس خود را برای مجازات ،

اما در طول این تابستان اسکیت او را نگه می دارد نشان دادن وجود دارد بیشتر به بازی خود را.

یک توالی پنج شنبه به ویژه در ایستاده بود.

Kleven اول ساخته شده فوق العاده بشقاب تصویب به کارسون آلبرشت برای یک فرصت است. سپس لحظاتی بعد او گل برجسته-حلقه هدف است.

Kleven skated تا سمت راست و اقدام به برش به سمت وسط. یک مدافع سعی در قطع Kleven اما او قرار داده و جن را از طریق مدافع آن را برداشت و در طرف دیگر و rifled یک ضربه به گوشه ای از net.

آن شده است به خوبی مستند شده است که Kleven سنگین نقطه ضربه. اما آنچه نادیده گرفته شده است این است که او خیلی خوب اسکیت و دست بیش از حد, که اجازه خواهد داد که او را به باز کردن عکس.

مت Kiersted برنارد-Docker و جیک Sanderson به وضوح سه بازیکن توهین آمیز از پایان دادن به عقب به طوری که آن را مشکوک است که Kleven را ببینید مقدار زیادی از قدرت زمان بازی به عنوان یک دانشجوی سال اول است اما بدون شک او را بعدها در حرفه خود.

دو هدف بازی

سه بازیکن تا به حال چند هدف بازی.

آدامز به ثمر رساند و دو بار. او به خاک سپرده خوراک از زندن برای یکی از اولین. او را بر زانو به صورت یک برت هال-سبک یک تایمر برای گل دوم خود را به پایان رساندن یک پاس از Weatherby.

آدامز شده است فوق العاده تمام تابستان. او همچنین نشان داد تلاش زیادی دفاعی در یکی دیگر از بازی. جن پریدند به منطقه بی طرف و آن به نظر می رسد که Mitchell میلر رفتن به مبارکه. اما آدامز ساخته غواصی بازی به دست کشیدن جن دور از میلر در آخرین لحظه.

چنگال بزرگ مادری جاد کولفیلد نیز به ثمر رساند و دو بار. کولفیلد به پایان رسید یک بازی عبور از گریفین بودن به شین پینتو به کولفیلد برای یک ضربه در. در هدف دوم خود را, او جن با اتاق در حافظه و پاره پاره کردن نوار و در.

کولفیلد نیز تقریبا به حال خوب کمک به ساخت یک چرخش متقابل یخ تصویب به Sanderson که فلک کشیده و یک تایمر خاموش کردن پست.

نس این دانشجوی سال اول از Wayzata نیز تا به حال دو گل. او گل اول روز دوباره بجای اول برگشتن و او کمی شانس خود را برای یک ثانیه پرتاب یکی از defenseman را اسکیت و پنج سوراخ.

یادداشت های دیگر

  • Junior دروازه بان آدم Scheel تا به حال یک روز خوب در شبکه است. او اجازه داد تیم سبز به ساخت یک 4-1 سرب (goalies سوئیچینگ پس از هر دو گل مجاز).
  • کاواگوچی ممکن است عبور-برای اولین بار بیشتر از زمان, اما او خود را نشان داد ضربه دقیق تیراندازی یکی در Scheel از دایره سمت چپ.
  • سه تن دیگر از اهداف بودند از defensemen — ساندرسون (مجموعه Kleven), Kiersted (نقطه شات از طریق جکسون کین صفحه نمایش) و گیب بست (جهش از جاش Rieger شات).
  • اتان Frisch نیست عامل در به ثمر رساند اما نگاه بسیار خوب جمعه. او ایجاد شده بسیار کمی از جرم.
  • بازیکنان خیلی بیشتر درگیر دفاعی از آنها پنج شنبه.

قبلی تابستان recaps

خلاقیت بر روی صفحه نمایش کامل در داد و بیداد

گریفین نس می رسد نمرات یک هدف را می بیند و او هم تیمی های جدید خود را برجسته حلقه پخش

Defensemen نور تا بیاد در داد و بیداد

Collin آدامز ستاره با جفت اهداف

در نگاه اول بسیار تبلیغ دانشجوی سال اول جیک Sanderson

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de