گاومیش کوهان دار امریکایی بازی فوتبال در اورگان پس از لغو Pac-12 کنفرانس حرکت به کنفرانس-تنها بازی به صورت چند سقوط ورزش

ایالتی داکوتای شمالی را به بازی فوتبال در برابر اورگان در سپتامبر. 5 اتفاق نمی افتد پس از Pac-12 کنفرانس اعلا

توسط NEWSATROPAT در 21 تیر 1399

ایالتی داکوتای شمالی را به بازی فوتبال در برابر اورگان در سپتامبر. 5 اتفاق نمی افتد پس از Pac-12 کنفرانس اعلام کرد چهار شنبه, جولای 10, آن رفتن به برنامه کنفرانس-تنها بازی ها از جمله فوتبال است.

"سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران و همه کسانی که متصل به Pac-12 ورزش همچنان به عنوان اولویت شماره یک ما" گفت: Pac-12 کمیسر لری اسکات. "ما تصمیم گیری خواهد شد و هدایت علم و اطلاعات و بر روند و شاخص گذشته روز روشن شده است که ما نیاز به ارائه خود را با حداکثر انعطاف پذیری به برنامه و برای به تاخیر انداختن هر حرکت به مرحله بعدی از بازگشت به بازی و فعالیت."

لیگ همچنین اعلام آن به تأخیر انداختن شروع اجباری فعالیت های ورزشی تا زمانی که یک سری از سلامت و شاخص های ایمنی که به تازگی trended در جهت منفی ارائه شده کافی مثبت داده برای فعال کردن یک حرکت به مرحله دوم بازگشت-به-بازی بازی های فعالیت.

مدیر عامل گروه اضافه آن را امیدوار به بازی فوتبال و دیگر سقوط ورزشی ارائه شده است که می توانید آن تامین سلامت و ایمنی نیازهای خود دانشجو-ورزشکاران و به دست آوردن مجوز مناسب از دولت محلی و مقامات بهداشتی. این تصمیم موثر است بلافاصله در تمام Pac-12 عضو دانشگاهها و ساخته شده بود پس از یک جلسه Pac-12 مدیر عامل گروه در روز جمعه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زندهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de