سازمان ملل متحد نتواند برای زمان 2 به توافق در سوریه از ترکیه

توسط: AP | سازمان ملل متحد | به روز شده: ژوئیه 11 سال 2020 3:04:49 pm

اعضای شورا در ادامه بحث شب جمعه و دیپلمات گفت: یک جلسه ممکن بود شنبه به رای گیری در آلمان-بلژیک پیش نویس و همچنین به احتمال زیاد روسی اصلاحات. (عکس)

یک تقسیم شورای امنیت سازمان ملل شکست خورده برای بار دوم جمعه به توافق بر گسترش تحویل کمک های بشردوستانه به سوریه را به طور عمده شورشی شمال غرب از ترکیه به عنوان زمان ماموریت سازمان ملل متحد شد پایان دادن به ترک نزدیک به 3 میلیون نفر در خطر از دست دادن کمک های اولیه.

روسیه و چین در وتو قطعنامه شورای امنیت در حمایت توسط 13 تن از دیگر اعضای شورا است که باید حفظ شود دو نقطه عبور از ترکیه به مدت شش ماه.

روسیه پیش نویس قطعنامه ای را که مجاز فقط یک مرز عبور برای یک سال موفق به دریافت حداقل نه “بله” رای از 15 عضو شورا با تنها چهار کشور رای گیری به نفع حالی که هفت رای مخالف و چهار رای ممتنع.

دیپلمات گفت: آلمان و بلژیک که اصرار دو گذرگاه مهم به خصوص با اولین COVID-19 مورد فقط گزارش در سوریه, غرب, گردش یک متن جدید.

که به وضوح به دست آمده توسط آسوشیتدپرس را گسترش اختیارات از طریق Bab al-حوا عبور برای یک سال و قیمومیت برای Bab al-Salam عبور “که روسیه می خواهد برای از بین بردن” به مدت سه ماه به باد تا فعالیت های آن است.

اعضای شورا در ادامه بحث شب جمعه و دیپلمات گفت: یک جلسه ممکن بود شنبه به رای گیری در آلمان-بلژیک پیش نویس و همچنین به احتمال زیاد روسی اصلاحات.

Germann سفیر Christoph Heusgen گفت: روسیه رای باید “در آخرین دقیقه از خواب بیدار کردن تماس” برای اعضای شورای امنیت برای حل و فصل اختلافات خود را. او گفت: آلمان که دارای چرخش شورای ریاست جمهوری شد “آماده به کار در سراسر ساعت” و او خواست اعضای شورا به فکر میلیون ها نفر از سوریه در حال انتظار برای آنها را “برای تصمیم گیری سرنوشت خود است.” “به ترک این آخر هفته بدون یک راه حل خواهد ارسال سیگنال از ناامیدی و یاس و ناامیدی به مردم در منطقه” Heusgen گفت.

اقدامات جمعه دربسته در محیط یک هفته پر مخاطره رقابت بیش مرزی کمک کند.

روسیه, سوریه نزدیک ترین متحد گفته است که کمک های تحویل داده می شود باید از داخل سوریه در سراسر جنگ خط. اما سازمان ملل متحد و سازمان های بشردوستانه گروه می گویند برای کمک به 2.8 میلیون مردم نیازمند در غرب نمی تواند در آن راه.

اولیه آلمان-بلژیک قطعنامه اجازه دو گذرگاه برای یک سال به دست آورد پشتیبانی از 13 از 15 اعضای شورای روز سه شنبه بود اما وتو توسط روسیه و چین است.

روسیه پیش نویس قطعنامه اجازه یک عبور برای شش ماه موفق به دریافت حداقل نه “بله” آرا روز چهارشنبه. و مشابه روسی, اصلاح, آخرین, آلمانی-بلژیک قطعنامه به طور چشمگیری رد شنبه, گرفتن تنها دو “بله” آرا از روسیه و چین است.

در ژانویه روسیه به ثمر رساند و یک پیروزی برای سوریه با استفاده از حق وتو خود از تهدید به زور شورای امنیت به قطعنامه ای کاهش تعداد نقاط عبور برای کمک به تحویل از چهار به دو از ترکیه به شمال غربی. آن را نیز قطع در نیم yearlong دستور بود که در محل پس از تحویل مرزی آغاز شد و در سال 2014 به شش ماه است.

سفیر آمریکا کلی هنر و صنعت توییتی جمعه: “روسیه و چین با استفاده از سیاست برای سرپا نگه داشتن رژیم اسد در حالی که بیش از 3 میلیون نفر در نیاز ناامید از کمک. ما نمی توانیم اجازه می دهد تا Bab al-سلام عبور از مرز که در آن 30 درصد از یونیسف کمک وارد سوریه به نزدیک است. زندگی 500,000 کودکان در معرض خطر هستند.” رئیس کمیته بین المللی نجات دیوید میلیبند گفت: کاهش کمک های تحویل فقط یک نقطه عبور “را ضروری لوازم بهداشتی به یک میلیون نفر از مردم و ترک سازمان ملل متحد قادر به مقیاس در پاسخ به COVID-19 و رو به وخامت امنیت غذایی.”

“امروز نمونه دیگری از سن معافیت از مجازات که در آن دو کشور می تواند وتو با آگاهی کامل اما بی اعتنایی مطلق به تاثیر آن را در زندگی غیر نظامی همه در مقابل افت بی سابقه و ویرانگر جهانی و همه گیر” میلیبند گفت.

بدون انتظار برای روز جمعه اعلام نتیجه رای گیری در آلمان-بلژیک قطعنامه و سیگنالینگ آن به قصد استفاده از حق وتو خود در روسیه اعلام کرد در اواخر روز پنجشنبه که در آن در حال گردش یک قطعنامه جدید است که اجازه فقط یک عبور از ترکیه برای یک سال.

معاون سازمان ملل متحد سفیر دیمیتری Polyansky توییتی که Bab Al-حوا “حساب برای بیش از 85 درصد از حجم کل عملیات.” “ما قاطعانه رد این ادعا که روسیه می خواهد به توقف بشردوستانه تحویل به جمعیت سوریه نیاز به,” او نوشت: اصرار کشورهای غربی به “تصرف این فرصت” و حمایت از پیش نویس روسیه که سازگار “به وضعیت بر روی زمین است.”

“اگر آنها بلوک ما سازش پیشنهاد آنها را مسئول عواقب” روسیه به ایران گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de