توسط: AP | لندن | به روز شده در: جولای 20, 2020 9:06:17 pm

UK suspends extradition arrangements, arms embargo to hong kong kong, arms embargo on China, dominic raab, world news, indian express Raab به دنبال به عنوان مثال در ایالات متحده و استرالیا و کانادا توسط تعلیق استرداد ترتیبات با خاک. (AP Photo/فرانک Augstein)

دولت بریتانیا خود را به حالت تعلیق استرداد ترتیبات با هنگ کنگ روز دوشنبه پس از چین تحمیل سختی جدید امنیت ملی قانون است.

به عنوان تنش رشد با پکن وزیر امور خارجه Dominic Raab کرد و گفت: نگرانی در مورد قانون جدید و در مورد اتهام نقض حقوق بشر در چین در خصوص توجه به درمان اویغوری اقلیت. یک تحریم تسلیحاتی چین تمدید خواهد شد به دلار هنگ کنگ, او گفت:.

“ما را به حفاظت از منافع حیاتی ما,” Raab گفت. “ما ایستاده تا برای ما و ارزش های ما به چین به تعهدات بین المللی خود.”

Raab به دنبال به عنوان مثال در ایالات متحده و استرالیا و کانادا توسط تعلیق استرداد ترتیبات با خاک. بررسی استرداد اقدامات می آید تنها چند روز پس از عقب نشینی بریتانیا در نظر دارد به شرکت ارتباطات چینی هواوی یک نقش در انگلستان با سرعت بالا جدید شبکه تلفن همراه در میان نگرانی های امنیتی سوخت افزایش تنش بین پکن و قدرت های غربی.

جانسون دولت در حال حاضر انتقاد چین تصمیم به اعمال گسترده جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ.

بریتانیا را متهم کرد که دولت پکن از تخطی از چین و بریتانیا اعلامیه مشترک که تحت آن انگلستان بازگشت و کنترل از هنگ کنگ به چین در سال 1997 و اعلام کرد این امر باز کردن یک مسیر خاص به شهروندی تا 3 میلیون واجد شرایط ساکنان جامعه.

پکن اعتراض به حرکت می کند. چین سفیر بریتانیا لیو Xiaoming اخیرا در توصیف این پیشنهاد به عنوان ناخالص دخالت در امور چین.

لیو بی بی سی گفته است Andrew Marr در روز یکشنبه که بریتانیا بود رقص به لحن آمریکا را رد کرده و اتهامات نقض حقوق بشر در برابر عمدتا مسلمان اویغوری مردم است. او را متهم کشورهای غربی از تلاش برای دامن زدن مشکل با چین است.

“مردم می گویند چین (است) در حال تبدیل شدن بسیار تهاجمی است. که کاملا اشتباه” او به بی بی سی گفت چین تغییر نکرده است. این کشورهای غربی به رهبری ایالات متحده آنها آغاز شده و این به اصطلاح جنگ سرد جدید در چین است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de