مغلوب ساختن پیشی جستن Noem تمرکز بر فضائل پدران موسس در Rushmore سخنرانی

این جشن که به هزینه دولت $350,000 و تامین شد از طریق مقرون به صرفه صندوق توسعه پیچیده شده تا در مدت کوتاهی قبل

توسط NEWSATROPAT در 15 تیر 1399

این جشن که به هزینه دولت $350,000 و تامین شد از طریق مقرون به صرفه صندوق توسعه پیچیده شده تا در مدت کوتاهی قبل از رعد و برق فرود بر سیاه تپه منطقه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن 40 دقیقه سخنرانی در اطراف محور خواستار لیبرال و چپ تلاش خود را برای از بین بردن فضائل ملت تاسیس شد و پس از. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کسانی که در حال تلاش برای محو کردن و یا نابود کردن مجسمه ها و بناهای تاریخی در سراسر کشور انجام می دهند تا به "سکوت ما, اما ما نمی خواهد سکوت می شود."

رهبران قبیله ای و فعالان سیاسی را خواستار شده است برای حذف ریاست جمهوری چهره حک شده به کوه راشمور با استناد به نژادپرستان اقدامات و اظهارات رئیس جمهور ساخته شده بود در طول عمر خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این چیزی است که امریکا و کوه راشمور نشان دهنده این استدلال که هر کودک "متولد شده و یا متولد نشده است ساخته شده در قرآن تصویر از خدا."

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"ما می خواهیم آزاد و باز بحث نه گفتار و کدهای انصراف از فرهنگ" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "ما ایستاده بلند ایستاده ایم افتخار می کنیم و ما تنها با زانو زدن به خداوند" بود که پس از تشویق حضار از جمعیت است.

Noem ساخته شده مشابه اظهارات را در سخنرانی خود قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت که زیبایی آمریکا است که مهم نیست که چه کسی متولد شده در امریکا می تواند تبدیل به عنوان موفق به عنوان آنها آرزوی بود.

"اجازه دهید ما را نابود نمی کند, تاریخ ما یاد بگیرند که از آن با حفظ و تقلید چه خوب است در مورد آن" Noem گفت.

"من فقط یک بچه مزرعه در حال حاضر من اولین زن فرماندار داکوتای جنوبی," او اضافه شده است.

Noem گفت که به جای نگاه به گذشته برای بهبود آینده کشور برخی در حال تلاش برای "پاک کردن درس های تاریخ است."

"دولت ما قدرت آن را ندارد به این دلیل که مردم راضی به آن" Noem گفت.

او گفت که به جای تمرکز بر معایب ملت پدران بنیانگذار مردم باید تمرکز بر فضائل آن مردان ساخته شده است که این ملت بزرگ است.

"برای استفاده از این معایب را محکوم آرمان های خود ناعادلانه است و خود شکست," Noem گفت. "لغو ما نسل خود تلاش برای انصراف از خود ما آزادی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب