Jack Ma سرنگون چین ثروتمندترین توسط Tencent به تسویه حساب کارشناسی ارشد

توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئن 25 سال 2020 12:02:11 am تسویه حساب کارشناسی ارشد Tencent Holdings Ltd.

توسط NEWSATROPAT در 4 تیر 1399
توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئن 25 سال 2020 12:02:11 am
تسویه حساب کارشناسی ارشد

Tencent Holdings Ltd. s $40 میلیارد دلار افزایش در این هفته اخیر صعود Pinduoduo Inc. باید خورند رتبه بندی از چین ثروتمندترین مردم است.

این کشور بزرگترین game توسعه دهنده پیشی گرفته است Alibaba Group Holding Ltd. به عنوان آسیا را با ارزش شرکت با سهام آن افزایش فوق HK$500 در معاملات روزانه چهارشنبه برای اولین بار. Pinduoduo یک Groupon-مانند خرید نرم افزار همچنین به عنوان شناخته شده PDD بیش از دو برابر شده این سال است.

تظاهرات رو داشته ثروت از بنیانگذاران خود را با یک پیچ و تاب و اضافه: Tencent را تسویه حساب کارشناسی ارشد به ارزش 50 میلیارد دلار پیشی گرفته است Jack Ma را 48 میلیارد دلار ثروت تبدیل شدن چین ثروتمندترین فرد است. و کالین هوانگ از PDD که ارزش خالص است در $43 میلیارد دلار است فشرده املاک و مستغلات مغول هویی کا یان از چین Evergrande گروه از سه نفر در اوایل سال جاری با توجه به میلیاردرهای بلومبرگ شاخص.

این بیماری همه گیر کوروناویروس شتاب دیجیتالی از محل کار و تغییر مصرف کنندگان عادات افزایش ارزش سهام بسیاری از شرکت های اینترنتی. در حال حاضر تکنولوژی غولهای در حال مسلط صفوف چین ثروتمندترین مردم است. آنها را اشغال چهار از پنج لکه: دینگ لی از Tencent نظیر NetEase Inc. به شرح زیر چین Evergrande را Hui.

'انجام به شدت'

Tencent آمده است یک راه طولانی از هدف قرار دادن یک کم در سال 2018 زمانی که چین مسدود روند تصویب برای بازی های جدید. پس از آن سهام تقریبا دو برابر شده و در ماه گذشته این غول تکنولوژی گزارش 26 درصد پرش در سه ماهه اول درآمد.

"Tencent بازی های آنلاین بخش خواهد شد و احتمالا انجام به شدت از طریق Covid-19 همه گیر و بیشتر از آن دیگر کسب و کار نسبتا صدمه ندیده" گفت: Vey-Sern لینگ بلومبرگ تحلیلگر اطلاعاتی.

شده است که یک مزیت برای تسویه حساب Ma, 48, که صاحب 7 درصد از سهام خود در این شرکت و به جیب حدود 757 میلیون دلار از فروش برخی از 14.6 میلیون از Tencent سهام این سال داده پیروی توسط بلومبرگ نشان می دهد.

بومی چین جنوبی گوانگدونگ استان مورد مطالعه علوم کامپیوتر در شنژن دانشگاه بود و یک توسعه دهنده نرم افزار در یک تامین کننده خدمات مخابراتی و محصولات قبل از co-founding Tencent با چهار نفر دیگر در اواخر 1990s. در آن زمان این شرکت با تمرکز بر های فوری-خدمات پیام.

شده است و باز گشت برای تسویه حساب Ma. او پیشی گرفت و سرمایه دار خیلی مهم املاک Wang Jianlin چین به عنوان دومین فرد ثروتمند در سال 2013 و در صدر Baidu, Inc.'s رابین لی به عنوان ثروتمندترین در اوایل سال 2014. بعد از آن که در سال Alibaba رفت و عمومی در ایالات متحده پرتاب Jack Ma ثروت.

بلومبرگ هوش را لینگ یادداشت که Tencent به پرش در این سال عقب مانده در پشت برخی از اینترنت همسالان به خصوص کسانی که در تجارت الکترونیکی, بازی و سرگرمی های آنلاین. فقط در نظر بگیرید: Tencent سهام را با صعود 31 درصد در سال 2020 در حالی که PDD آمریکایی امین رسید که بیش از دو برابر شده است. Alibaba است و در عین حال پیشرفته است فقط 6.9%.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن