مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تغییر ناگهانی در COVID اطلاعات برگ متحده در تلو تلو خوردن

میسوری انجمن بیمارستان گزارش می دهد که آن را دیگر دسترسی به داده ها از آن استفاده می کند برای راهنمای دولت cor

توسط NEWSATROPAT در 30 تیر 1399

میسوری انجمن بیمارستان گزارش می دهد که آن را دیگر دسترسی به داده ها از آن استفاده می کند برای راهنمای دولت coronavirus کاهش تلاش های کانزاس و مقامات می گویند خود را به بیمارستان داده ها ممکن است با تاخیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در هفته گذشته به کارگردانی بیمارستان ها را تغییر دهید که چگونه آنها گزارش داده به دولت فدرال و چگونه است که داده ها در دسترس خواهد بود.

در یک ایمیل میسوری انجمن بیمارستان سخنگو Dave دیلون به نام حرکت "یک اختلال عمده."

"همه شواهد نشان می دهد که میسوری را اعداد رهبری در جهت اشتباه" دیلون گفت. "و در حال حاضر ما باید بسیار محدود آگاهی موقعیتی. که همه بسیار خبر بد."

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

عدم وجود اطلاعات آن را سخت تر برای سلامت و مقامات دولتی و همچنین عموم مردم برای درک اینکه چگونه این ویروس در حال گسترش است.

"این بسیار مشکل ساز" گفت: دکتر کارن پیت, بهداشت عمومی محقق در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. "تنها راهی که ما می دانیم که در آن همه چیز در حال بالا رفتن و که در آن همه چیز در حال پایین رفتن و که در آن ما نیاز به قرار دادن منابع و که در آن ما نیاز به برنامه ریزی است به دلیل آن داده است."

کاخ سفید دستور بيمارستان به گزارش اطلاعات به وزارت بهداشت و خدمات انسانی از طریق یک سیستم جدید ایجاد شده توسط پنسیلوانیا-شرکت بر اساس TeleTracking به جای به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

بخشنامه آمد به عنوان یک شگفتی به بیمارستان با توجه به کانزاس انجمن بیمارستان سخنگو مدل لباس ساموئلسون.

"از نظر ما این تغییرات بزرگ" ساموئلسون گفت. "ما تنها متوجه سهشنبه و ما تا به حال برای به روز رسانی داده ها توسط چهار شنبه شب — تا کمتر از 48 ساعت."

میسوری انجمن بیمارستان در حال حاضر دسترسی به جدید HHS سیستم با توجه به Dillon. او گفت: سیستم جدید نیز به طور قابل توجهی متفاوت از CDC سیستم.

"جدید مجموعه داده برای گزارش یکسان نیست و در چندین موارد بد تعریف" دیلون گفت. "است که پیچیده بیمارستان' تلاش است."

در پی اعلام میسوری وزارت بهداشت و خدمات سالمندان نوشته شده توجه کنید در وب سایت خود را در این هفته که روزانه و هفتگی به روز رسانی در بیمارستان ها از جمله تعداد افراد بستری و در دسترس بودن استاندارد بیمارستان تخت ICU تخت و هواکش خواهد بود به طور موقت متوقف شده است.

"میسوری انجمن بیمارستان (MHA) و ایالت میسوری خواهد بود قادر به دسترسی به بحرانی بستری داده ها در طول انتقال. در حالی که ما در حال کار برای جمع آوری موقت اطلاعات آگاهی موقعیتی محدود خواهد شد," اخطار در وب سایت وزارت می گوید.

دیلون گفت: بیمارستان انجمن امیدوار است که "در عرض چند روز یا چند هفته" بیمارستان و coronavirus داده شده است که در دسترس از طریق سی دی.

"با این حال در کوتاه مدت خواهیم بود بسیار در تاریکی" دیلون گفت.

بیمارستان انجمن ایجاد خواهد شد یک جایگزین سیستم گزارش دهی برای بیمارستان ها با توجه به دیلون و قصد دارد برای ادامه تولید گزارشهای هفتگی با وجود عدم اطمینان در مورد داده.

میسوری وزارت بهداشت و خدمات سالمندان نیست, پاسخ به سوالات در مورد اطلاعات.

کانزاس مقامات بهداشت هنوز هم قادر به دسترسی به بیمارستان و coronavirus داده ها از طریق سی دی و TeleTracking با توجه به کانزاس وزارت بهداشت و محیط زیست, سخنگوی کریستی Zears.

اما کانزاس انجمن بیمارستان سخنگوی ساموئلسون گفت: کانزاس بیمارستان داده ها ممکن است با تاخیر اگر آن ناقص است.

"اگر ما قادر به دریافت بخش عمده ای از اعضای ما تبدیل و آپلود من مطمئن هستم که ما می خواهیم به آن را نشان می دهد چرا که پس از آن خواهد شد شبیه به چیزهایی که بدست خیلی بهتر" ساموئلسون گفت.

داده های اخیر نشان می دهد که در ژوئیه 12, 875 Missourians در بیمارستان بستری شد با COVID-19 در میان بالاترین در گزارش شماره از آنجا که اوایل ماه مه اوج 984. کانزاس " به داده های اخیر نشان می دهد 1,393 مردم باید در بیمارستان بستری شده است با این بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این گزارش تغییر مورد نیاز بود با توجه به گزارش تاخیر و دیگر مشکلات با CDC.

اما این حرکت شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از اینکه مخل به خصوص به عنوان COVID-19 عفونت شماره رسیدن به اوج و بیمارستان ها در برخی از مناطق کشور در حال رسیدن به ظرفیت.

"در حال حاضر ما باید یک ادم ساده سیستم گزارش دهی برای COVID," مادوکس گفت. "و این تغییر midstream — در حال رفتن به انجام هر کاری برای کمک به توانایی ما برای مبارزه با این بیماری است."

این داستان بخشی از یک گزارش همکاری که شامل KCUR, NPR و قیصر سلامت نیوز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن