پورت: داکوتای شمالی قضایی نامزد اقدام مشکوک تغییر نام در اوهایو به عنوان یک آشکار کمپین حیله

سه نامزد بودند اولیه رای گیری به جای جنوب مرکزی قاضی دادگاه منطقه توماس اشنایدر که تصمیم به بازنشسته پس از خدمت در این دفتر از سال 1980s.

کانی Storbocken از بیسمارک بود که یکی از این نامزدها. گابریل Goter از مندن دیگری بود. سوم اسکات رونالد میلر و نام میانی خود است چه در مسئله است.

در سال 2004 میلر نامزد برای مقام قضاوت در Cuyahoga County دادگاه از موضع مشترک در کلیولند اوهایو تحت نام اسکات Russo میلر.

با توجه به سوابق دادگاه میلر شروع به استفاده از “روسیه” را به عنوان نام میانی خود را در اوایل سال 2004. “میلر به حال خود اوهایو گواهینامه رانندگی و تامین اجتماعی ثبت نام رای دهندگان های اعتباری و کارت های کسب و کار تغییر کند تا منعکس کننده خود ادعا کرد که تغییر نام” حکم از دادگاه عالی اوهایو متحده است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

چرا میلر انجام این کار ؟ او استدلال در دادگاه که او می خواست به افتخار میراث ایتالیایی هر چند “روسیه” به نظر نمی رسد به یک نام مورد استفاده توسط خانواده اش.

دادگاه در حکم خود آمد تا با یک بیشتر توضیح محتمل.

معلوم می شود “روسیه” بسیار قابل تشخیص نام در Cuyahoga County سیاست است.

“‘روسیه’ است نام شهرستان حسابرس و پنج شهرستان قضات: Cuyahoga County حسابرس فرانک Russo, قاضی, Anthony J. روسیه از Cuyahoga County دادگاه از مشترک درخواست روابط داخلی تقسیم قاضی Joseph F. روسیه از Cuyahoga County دادگاه از مشترک درخواست نوجوانان را بدست آورد و قضات Joseph D. Russo, Michael J. روسیه و نانسی مارگارت روسیه از Cuyahoga County دادگاه از مشترک درخواست کلی تقسیم” دیوان عالی کشور نوشت.

شکایت واصل شد با Cuyahoga County انتخابات هیئت مدیره بیش از میلر تغییر نام و تصمیم بر آن شد که میلر به نظر می رسد باید تنها به عنوان “اسکات میلر” در انتخابات.

میلر به دادگاه تجدید نظر به دادگاه عالی ایالت را از دست داد. یکی از قضات concurring با نظر اکثریت نوشت که میلر “اقدام به تغییر نام شد توهین به نوار و به رای دهندگان” نیز توصیف آن در “رفتار ظالمانه.”

“من دیگر از این نام استفاده میکند. من در حال اجرا تحت نام من متولد امروز است. این اتفاق خیلی وقت پیش” میلر است که در خدمت به عنوان معاون وکیل دولت در Burleigh شهرستان پس از 2019 به من گفت که من با او تماس در مورد این موضوع.

پرسید که چرا او اقدام به تغییر نام در اوهایو میلر به من گفت: “من نمی باید هر گونه نظر دیگر.”

میلر که نزدیک به 32 درصد از رای اولیه روز است که در حال پیشروی به انتخابات عمومی رای گیری در ماه نوامبر همراه با Storbacken که تقریبا 45 درصد است.

Goter دریافت بیش از 23 درصد آرا را کسب کرد و حذف شد از مسابقه.

میلر بود در فهرست اولیه رای گیری به عنوان Scott R. Miller.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de