فعال COVID-19 موارد کوچک در داکوتای شمالی به عنوان فارگو منطقه زن می میرد از بیماری

در حال حاضر وجود دارد 794 اهالی داکوتای شمالی شناخته شده مبتلا به این ویروس پایین 20 از روز دوشنبه همه گیر-بال

توسط NEWSATROPAT در 31 تیر 1399

در حال حاضر وجود دارد 794 اهالی داکوتای شمالی شناخته شده مبتلا به این ویروس پایین 20 از روز دوشنبه همه گیر-بالا بودن تعداد فعال موارد است.

داکوتای شمالی دیده است COVID-19 عفونت های افزایش طول ماه گذشته با فعال موارد بیش از سه برابر در دولت اما بر خلاف فلوریدا تگزاس و دیگر عمده virus نقاط داغ, داکوتای شمالی است که در میان کشورهای در تست سرانه و نرخ مثبت آزمون باقی مانده است نسبتا کم است.

حدود 2.2 درصد از 3,739 نتایج آزمون اعلام کرد: به منظور برگشت مثبت اما دانشگاه جانز هاپکینز که محاسبه نرخ مثبت با استفاده از تنها کسانی که تست شده برای اولین بار متوجه شد که 5.7 درصد از کسانی که مورد آزمایش در هفته گذشته برگشتم مثبت است.

این اداره همچنین اعلام کرد Cass County زن در 90 سالگی درگذشت از این بیماری است. مانند تقریبا هر شمالی Dakotan است که تسلیم به این بیماری گزارش وزارت که شرایط بهداشتی اساسی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این اداره می گوید 94 اهالی داکوتای شمالی درگذشت, از بیماری, از جمله 74 ساکنان Cass County, که شامل فارگو و وست فارگو. شصت و چهار نفر از مرگ و میر آمده اند در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت.

هنوز هم وجود دارد چهار مرگ و میر است که باقی می ماند در یک "اصل مثبت" دسته که بدان معنی است که یک حرفه ای پزشکی مشخص شد که COVID-19 شد علت مرگ اما فرد آزمایش شد برای این بیماری در حالی که او زنده بود.

نیمی از موارد جدید آمد از چنگال بزرگ شهرستان که تاکنون نزدیک به 65 عفونت های جدید اعلام کرد در سه روز آخر. معلوم نیست که چگونه بسیاری از موارد فعال شهرستان است چرا که این گروه نه به روز رسانی وب سایت خود را در زمان برای انتشار.

15 دیگر از موارد جدید در آمد از Burleigh شهرستان که شامل بیسمارک. تا این هفته شهرستان تا به حال شناخته شده ترین فعال موارد در دولت است.

ده از موارد جدید آمد از Cass County آن پیشی گرفته Burleigh شهرستان فعال موارد دوشنبه. اما معلوم نیست که آیا پرجمعیت ترین شهرستان در دولت در حال حاضر اکثر ساکنان آلوده.

نه موارد جدید آمد از ویلیامز شهرستان که شامل ویللیستن. این شهرستان دیده شده است یک افزایش چشمگیر در موارد بیش از دو هفته گذشته پس از تا حد زیادی اجتناب از بدترین بیماری همه گیر برای بیش از سه ماه.

دیگر 33 موارد جدید آمد از 16 شهرستانهای مختلف است.

چهل و شش ساکنان بستری هستند با این بیماری پایین یکی از دوشنبه. رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم بارها اعلام کرد که داکوتای شمالی بیمارستان ظرفیت شده است هرگز به چالش کشیده در طول بیماری همه گیر.

بورگوم گفت: دولت ظرفیت برای انجام حداقل 5000 تست در هر روز و از او خواست ساکنان به دنبال تست اینکه آیا آنها باید علائم یا نه. دولت قرار است در تست توده حوادث در دولت بزرگترین مناطق مترو برای بیش از یک ماه است.

در مجموع 5,207 داکوتای شمالی ساکنان آزمایش مثبت اما 4,319 بازیافت.

دولت اعلام کرده است که نتایج حاصل از 266,690 آزمون, اما بسیاری از ساکنان تست شده اند بیش از یک بار.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن