پلیس bodycam ویدئو نشان می دهد که جورج فلوید شفاعت هوا

فلوید نمایش نشانه هایی از پریشانی به عنوان افسران سعی کنید به زور او را به پشت وسیله نقلیه آنها گفتن او نمی تواند تنفس و داوطلبانه به دروغ بر روی زمین به جای.

بدن فیلم دوربین از افسران سابق J. Alexander Kueng و توماس لین ساخته شده در دسترس برای فرد viewings چهار شنبه, جولای 15, توسط Hennepin شهرستان دادگاه منطقه ارائه فولر عکس از کشنده بازداشت.

این اولین بار بدن دوربین فیلم فلوید را به قتل دیده شده است اگر چه دادگاه قبلا منتشر شد متن این فیلم است.

‘اجازه دهید من را ببینید [expletive] دست’

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Kueng و لین وارد در جام جهانی مواد غذایی در 38 خیابان و خیابان های شیکاگو در جنوب مینیاپولیس مدت کوتاهی پس از 8 p. m. در یادبود روز 25 مه پس از گزارش که کسی سعی در تصویب پول تقلبی.

آنها به طور خلاصه بحث به مدیر فروشگاه که امتیاز یک کامیون در سراسر خیابان. لین طول می کشد از چراغ قوه خود را به عنوان او عبور 38 خیابان. او شیپور خاموشی بر روی کامیون جلو سمت راننده پنجره با چراغ قوه و فلوید مبهوت است.

“اجازه دهید من را ببینید [expletive] دست” لین می گوید فلوید. “دست خود را بر روی [expletive] چرخ.”

فلوید در حال حرکت است در اطراف خودرو و عذرخواهی به افسر که سوگند در Floyd و مطالبات به دیدن دست خود را. لین تساوی تفنگ خود را و امتیاز آن در Floyd که به او می گوید که او به ضرب گلوله “همان راه دیگری افسر پلیس قبل از” و التماس لین به او شلیک گفتن افسر که او فقط از دست مادر خود را.

لین می گوید فلوید به بیرون از ماشین می کشد فلوید را در دست خود را پشت و کافهای او فقط حدود 2 دقیقه پس از او می خواهم با نزدیک شدن به وسیله نقلیه.

Kueng اسکورت فلوید به نزدیکی دیوار و می گوید او را به نشستن بر روی زمین در حالی که خط مصاحبه مسافران در کامیون او در حال رانندگی بود. آنها می گویند آنها فقط گرفتن یک سوار از فلوید.

“من در تلاش برای برنده شدن’

دو افسر منجر فلوید در سراسر خیابان به سمت ماشین پیراهن جستجو جیب خود را و سپس سعی کنید برای متقاعد کردن او را به نشستن در تیم ملی.

فلوید به آنها می گوید که او فقط بیش از COVID-19 که او از ترس و اضطراب. فلوید التماس افسران نیست برای قرار دادن او را در یک نقطه گفتن آنها او را به تیم ملی اگر آنها به او اجازه دهید تعداد به سه.

یک مرد در خیابان فلوید می گوید: “شما نمی توانید برنده شوید” و این که او باید فقط در ماشین دریافت کنید.

فلوید پاسخ می دهد “من در تلاش برای برنده شدن است.”

حدود یک دقیقه بعد Kueng تلاش می کند به فشار فلوید به تیم ملی در حالی که خط می کشد او از طرف دیگر. فلوید است که جاسوس در سراسر صندلی عقب از کوره در رفته و فریاد. حداقل دو بار در حالی که مجبور شدن به تیم ملی, فلوید می گوید: “من نمی توانم نفس بکشم” و می گوید که ماموران او را بر روی زمین به جای.

افسر درک چوین می رسد در خط سمت ماشین. فلوید را از بدن بیرون می آید خودرو — روشن نیست از این ویدئو اگر او را بیرون کشیده و یا خود را هل می دهد و او می رود به زمین نزدیک تیم ملی را به عقب تایر.

چوین زانو زده بر گردن او حتی به عنوان ناظر جمع آوری و فریاد می زد که آنها به قتل فلوید. فلوید را از تماس “mama” بارها و بارها — خانواده اش گفته او حدود دو سال پیش.

فقط او را ترک’

لین می پرسد چند بار که آیا آنها باید رول او در کنار او اما چوین می گوید به “فقط او را ترک کند.” Kueng چک فلوید نبض و می گوید: “او نمی تواند پیدا کردن یکی است.”

چند دقیقه پس از چوین قرار داده و زانو خود را در Floyd را گردن یک EMT می رسد و چوین می شود.

افسران کمک EMT دریافت فلوید را بر روی یک برانکارد. لین سواری با او در آمبولانس برای چند بلوک دادن فلوید ماساژ قفسه سینه به عنوان EMTs آماده سازی خود را درمان. افسر بعد از آن می شود سوار شدن به 38 خیابان و خیابان های شیکاگو در یک کامیون آتش.

چوین بدن دوربین آمده بود سست او به عنوان مهار فلوید بر روی زمین است. Kueng بهبود آن را از زیر پیراهن.

پس از آمبولانس درایوهای Floyd را از بدن دور Kueng طول می کشد یک گزارش از صاحب فروشگاه در مورد تقلبی $20 bill. به عنوان یک جمعیت شروع به جمع آوری در خارج از فروشگاه مدیر می گوید Kueng “مردم در حال احمقانه است. من نمی دانم چرا آنها خراب با شما.”

Kueng می پرسد چوین برای شواهد پاکت برای لایحه تقلبی. چوین می پرسد که آیا فلوید بود در خودرو پلیس امنیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de