پارک رودخانه ایجاد پیچیده برای رشد خود موفق بیس بال برنامه

مشکل با زمینه است که به سادگی که بیس بال پررونق است در اینجا.

“وجود دارد هیچ مشکلی در این زمینه جز این که ما از رشد آن,” گفت: Jay تامپسون مدیر پارک رودخانه 19-و-تحت تیم و دستیار مدیر پارک رودخانه بیس بال.

“ما از حدود 65 کودکان و نوجوانان در برنامه های ما به حدود 200 بچه ها. آن (Halverson زمینه) بود متراکم.”

بیس بال در اینجا نقل مکان کرد و از انتهای شمالی شهر جدید دولت از هنر تسهیلات در گوشه جنوب شرقی پارک رودخانه. کار بر روی چهار-مجتمع الماس آغاز شده و حدود دو سال پیش; سه هفته پیش بازی شروع به بازی در 19-و-تحت الماس.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“ما شاهد بودیم بچه ها در آینده از طریق چه کسی واقعا می تواند بازی است که ما می تواند رقابتی برای چند سال آینده” تامپسون گفت. “هنگامی که مردم را دیدم که آن را تحت فشار قرار دادند علاقه به بیس بال. و ما تا به حال پدر و مادر که فعال بودند و درگیر در ورزش است.”

این مجتمع بیس بال را پوشش می دهد در حدود 20 هکتار از زمین بود که استعداد به پروژه های این شهرستان است.

این شامل چهار زمینه. الماس برای لژیون و دبیرستان برنامه شامل یک چمن مصنوعی زمین زیر کشت. وجود دارد یک دوم مقررات زمینه با کوتاه تر نرده 15-و-تحت دخترک معصوم, اموزش تیم است. باقی مانده دو رشته می باشد 12 – و 10-و-تحت تيم.

علاوه بر این وجود دارد که آلومینیوم جایگاه یک scoreboard الکترونیکی یک امتیاز شوی حمام و سرویس بهداشتی و پارکینگ.

در چند سال تامپسون گفت: این طرح به نصب روشنایی میدان اصلی.

در حالی که این مجموعه از آن صحبت شده است برای چندین سال انگیزه آمد و با موفقیت های اخیر تیم.

پارک رودخانه/Fordville-Lankin برنده سه راست کلاس B دولتی دبیرستان قهرمانی (2017-19). پارک رودخانه بوده است به طور منظم در لژیون مسابقات در سال های اخیر برنده شدن در کلاس یک حالت مسابقات قهرمانی در سال 2017.

“من به یاد داشته باشید یک مکالمه من با جان Markusen,” تامپسون گفت. او گفت: “ما تا به حال به سرمایه گذاری در این موفقیت یا (پیچیده) هرگز اتفاق می افتد.

“من فکر می کنم برنده شدن فقط با قرار دادن همه چیز را به اوردرایو.”

Markusen ندارد کودکان در حال بازی بیس بال. اما مهندس فعال در جامعه شده است و یکی از طرفداران پیچیده است.

“من فقط لذت بردن از بودن بخشی از جامعه به کمک و دیدن همه چیز به خوبی انجام می دهند” Markusen گفت. “مردم در جامعه باید به دنبال راه هایی برای ایجاد پارک رودخانه محل آنها خواهید بود. بیس بال برنامه دیده می شود مقدار زیادی از رشد و موفقیت است. هنگامی که شما ببینید همه بچه ها در این برنامه ما نیاز به خانه زمینه برای آنها است.”

Markusen گفت: هزینه این پروژه تکمیل خواهد شد بین $1.3 و 1.4 میلیون دلار. حدود 270,000 از آن پوشش داده شده از طریق کمک های مالی.

“بقیه بوده است تامین مالی از طریق کمک های مالی” Markusen گفت. “ما متعهد به پوشش هزینه های. و ما تا به حال تعداد زیادی از داوطلب کار از جامعه به نگه داشتن هزینه های پایین.”

این مجموعه همچنین دارای یک تکمیل کمپ سایت. برنامه ریزی مرحله سوم در نهایت شامل یک مرکز جامعه است که می تواند شامل یک ورق یخ هاکی بسکتبال دادگاه یک پیاده روی مسیر و یک مرکز تناسب اندام.

در حال حاضر بیس بال بزرگ است ذینفع.

“هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام” تامپسون گفت. “اما این عالی است برای دیدن مردم در جامعه بیرون آمدن از دیدن بچه ها بازی کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de