جهانی Coronavirus به روز رسانی 10 جولای: اکسیژن کم اجرا می شود به عنوان ویروس موج S در آفریقا; جدید انگلستان قوانین قرنطینه در محل

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 10 سال 2020 10:53:27 pm صندلی چرخدار محدود رای دهندگ

توسط NEWSATROPAT در 29 تیر 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 10 سال 2020 10:53:27 pm
coronavirus, coronavirus news, covid 19 news, corona news, covid 19 usa, covid 19 russia, russia coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, coronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update, corona cases worldwide, peru coronavirus news, spain coronavirus news, brazil coronavirus صندلی چرخدار محدود رای دهندگان با پوشیدن ماسک صورت ترک الکساندرا مدرسه ابتدایی مرکز رای گیری پس از رأی خود در سنگاپور در روز جمعه. (AP)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: رمان coronavirus آلوده بیش از 12.2 میلیون (12,291,645) مردم در سراسر جهان و کشته شدن به عنوان بسیاری از 555,486 با توجه به آخرین آمار منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 6.7 میلیون بیمار بهبود یافته اند تا کنون.

با بیش از 1.7 میلیون (1,755,779) موارد برزیل باقی مانده است دوم بدترین نهفته کشور در جهان پس از ایالات متحده است. آمریکای لاتین کشور گزارش شده است به عنوان بسیاری از 69,184 Covid مربوط به مرگ و میر.

این سهام آسیا و آمریکا آتی سهام کاهش یافت و در روز جمعه پس از ثبت افزایش ویروس موارد است. آمریکا روز پنج شنبه ثبت 65,551 جدید کروناویروس موارد آوردن مجموع آن شمارش به بیش از 3.1 میلیون رویترز گزارش داد.

شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن کاهش یافت 0.76%. استرالیا سهام کاهش یافته 0.42% در حالی که سهام ژاپن با 0.4%. سهام در چین کاهش یافت و 0.72 درصد کاهش برای اولین بار در بیش از یک هفته به عنوان سرمایه گذاران سود در افزایش سهام به پنج سال بالا است."

ماشین خط تا وارد تونل لینکلن در نیویورک است. (AP)

یک نگاهی به تحولات:

استرالیا ویکتوریا دولت رکورد 288 موارد

استرالیا ویکتوریا دولت روز جمعه گزارش جدید رکورد روزانه 288 coronavirus موارد به عنوان به خوبی به عنوان یک رکورد تعداد آزمون بیش از 37,500.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: تعدادی از شهروندان و دارندگان اقامت دائم مجاز به بازگشت به استرالیا هر هفته خواهد بود و با کاهش بیش از 4000 از هفته آینده.

سیدنی بزرگترین شهر حمل شده نامتناسب بار هتل قرنطينه است که در حال حاضر پرداخت می شود, New South Wales دولت.

ویکتوریا به جنوب ممنوع ورود بین المللی پس از نقض هتل قرنطینه در ملبورن بودند سرزنش برای استرالیا تنها گسترده انتقال از COVID-19.

Vicotoria رئیس بهداشت افسر Breet Sutton گفت: "قطعا 288 موارد جدید امروز بسیار زشت تعداد."

تابستان گریز می توانید شروع: جدید انگلستان قوانین قرنطینه در محل

سنتی انگلیسی, تابستان گریز به خورشید خیس سواحل دریای مدیترانه است که مجموعه ای را انتخاب کنید تا بخار جمعه به انگلستان قرنطینه محدودیت برداشته شده از ده ها تن از کشورها از جمله فرانسه و یونان و ایتالیا.

اما با بسیاری از پروازهای هنوز لغو استراحتگاه برای تعطیلات هنوز کار در تضمین این که آنها COVID امن و بسیاری از بالقوه گردشگران داخلی تمایلی به سفر خارج از کشور در نور گیر بریتانیا فرودگاه بسیار کمتر شلوغ تر از آنها خواهد بود در هر سال است.

اما هفته گذشته اعلام شده توسط دولت بریتانیا به سهولت آن قرنطینه مورد نیاز برای هر کسی که پس از رسیدن به پشت در انگلستان داده است برخی به اندازه کافی از یک اشاره به شیرجه رفتن. "ما احتمالا رفته بعد گفت:" ری Gordge, 64 در فرودگاه گاتویک شمالی ترمینال جنوب لندن است. "این هیجان انگیز, من خوشحال قرنطینه برداشته شده است به صداقت" گفت: Gordge بود که در راه خود را به پاریس برای دیدن دخترش برای اولین بار در شش ماه و دیدار با جدید خود را نوه متولد شده هفته گذشته.

از دوشنبه هر کسی که پس از رسیدن به پشت در انگلستان از حدود 75 کشور و سرزمین نمی خواهد که به خود منزوی برای 14 روز. حمل و نقل هوایی و سفر, صنایع امیدوارند که قوانین جدید کمک خواهد کرد که آنها را نجات بخشی از تعطیلات تابستان رزرو نجومی شده است که پس از ضرب و شتم توسط محدودیت های اعمال شده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس – هزاران نفر از مردم از دست داده اند شغل خود را به عنوان کسب و کار زمین را متوقف کند.

سنگاپور انتخابات: رای دهندگان پوشیدن ماسک و دستکش به عنوان آنها در نظرسنجی های انتخابات

شهروندان عینک ماسک و دستکش به عنوان آنها پا رای خود را برای انتخابات عمومی. انتخابات پوشیدن چهره سپر, بررسی رای دهندگان درجه حرارت قبل از آنها وارد رای گیری در غرفه ایسنا گزارش شده است. آنها همچنین تضمین کافی فاصله اجتماعی نگهداری می شد در طی روند رای گیری.

یک زمان خاص اسلات این سایت متعلق به سنگاپور شهروندان ارشد برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد. بقیه رای دهندگان اختصاص داده بود زمان خاص باند از طریق روز.

اکسیژن در حال حاضر اجرا می شود پایین به عنوان COVID-19 موج در آفریقای جنوبی

Coronavirus طوفان وارد کرده است در جنوب آفریقا, اما در پر COVID-19 بخش صدا است که کمتر از یک سر و صدا از یک سوهان. اکسیژن پایین در حال حاضر در بیمارستان ها در کانون کشور شیوع Gauteng استان به مراکز قدرت از ژوهانسبورگ و پایتخت آن پرتوریا.

وزیر بهداشت Zweli Mkhize بازدید از یک بیمارستان جمعه گفت مقامات در حال کار با صنعت به آدرس تیره و تار تامین اکسیژن و منحرف کردن بیشتر به امکانات بهداشتی است.

سفارت چین در قزاقستان هشدار به شهروندان از پنومونی کشنده تر از Covid

پس از بیش از 600 نفر کشته در این ماه با توجه به شیوع پنومونی در قزاقستان به سفارت چین وجود دارد صادر مشاوره بهداشت هشدار به شهروندان ساکن در آسیای مرکزی کشور است.

در بیانیه منتشر شده رسمی آن WeChat حساب سفارت ادعا کرد که "ناشناخته پنومونی" است میزان مرگ و میر بالاتر از Covid-19 رویترز گزارش داد. وجود دارد "افزایش قابل توجه" در مواردی در شهرهای آتیرائو آقتوبه و چیمکند از اواسط ماه ژوئن آن اضافه شده است.

بیش از 1700 نفر در برابر ناشناخته "پنومونی" در نیمه اول سال 2020 سفارت گفت: در آن بیانیه است. 628 مرگ و میر گزارش شده در ماه ژوئن شامل چندین شهروندان چینی آن بیشتر ادعا.

مردم را با تفنگ نشانه در طول یک تظاهرات توسط حامیان حقوق تفنگ برای نشان دادن حمایت برای رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro در برازیلیا, برزیل پنج شنبه. (AP)

Bolsonaro دوباره خواستار بازگشایی برزیل

دو روز بعد از اینکه تشخیص داده Covid-19 برزیل جمهور Jair Bolsonaro خواست رهبران دولت برای بازگشایی این کشور برای کسب و کار. در یک پخش آنلاین از ریاست جمهوری خود را به اقامت در برازیلیا, Bolsonaro تصریح کرد که پیامدهای اقتصادی از coronavirus در برزیل هستند خطرناک تر از ویروس خود را.

علاوه بر سرفه یک بار در طول پخش Bolsonaro نشان داد هیچ علائم دیگر این بیماری است که به کشته شدن بیش از 69,000 مردم در برزیل پس از شروع آن. شناخته شده برای تیز موازین اجتماعی فاصله هنجارهای 65 ساله رهبر مواجه شده است توپخانه ضد هوایی خود را برای دست زدن به این بیماری همه گیر.

Bolvia رییس جمهور موقت آزمایش مثبت برای COVID-19

بولیوی رئیس جمهور موقت جانین Añez در زمان به توییتر جمعه اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

"من آزمایش مثبت برای COVID-19 من خوب من کار خواهد کرد از انزوا" او هنوز توییتی. در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در توییتر 53 ساله رهبر گفت که او باقی خواهد ماند و در قرنطینه به مدت 14 روز قبل از آزمایش دوباره.

Añez دوم لاتین-رئیس جمهور آمریکا پس از برزیل Jair Bolsonaro به قرارداد این عفونت مرگبار این هفته است. اوایل امروز یکی دیگر از رده بالا آمریکای لاتین رسمی دولت ونزوئلا — قانون اساسی مجلس رئیس جمهور Diosdado Cabello اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

افسران پلیس و کارکنان بهداشت و درمان مستقر هستند در خارج از مسکن عمومی برج است که قفل شده است به عنوان یک coronavirus کانون در ملبورن. (AP)

ورودی پروازها به مقصد استرالیا به نصف کاهش داده و به عنوان Covid موارد افزایش

در تلاش برای جلوگیری از گسترش موج دوم Covid همه گیر استرالیا اعلام کرده است که از آن خواهد شد کاهش تعداد پروازهای بین المللی از ورود به کشور به نصف. فقط 4,000 شهروندان استرالیا خواهد بود و مجاز به کشور هر هفته با شروع از دوشنبه نخست وزیر اسکات موریسون را تایید کرد.

در ملی, جلسه هیئت دولت روز شنبه, موریسون بیشتر اعلام کرد که بازگشت مسافران را در حال حاضر خواسته می شود به تحمل هزینه 14 روزه اجباری, هتل قرنطینه که قبلا پوشش داده شده توسط دولت است.

"است که نتیجه این تصمیم امروز ملی کابینه. به طور گسترده تر زمانی که ویکتوریا در یک موقعیت در برخی از مراحل در آینده برای از سرگیری دریافت پروازهای...که بدیهی است تغییر ظرفیت," او گفت:.

این کشور ثبت کرده است به عنوان بسیاری از 9,374 موارد و 106 مرگ و میر پس از شروع این بیماری همه گیر داده از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن