نشت نفت taints کرملین قصد فروش 4 میلیارد دلار از اوراق قرضه سبز

توسط: تابناک | منتشر شده در تاریخ: 15 ژوئن 2020 12:52:35 pm

محققان گفت که واحد از Nornickel به نقض قوانین ایمنی و در نتیجه سوخت نشت که در تهدید انقراض برای بسیاری از ماهی ها و پرندگان و پستانداران منحصر به فرد به سیبری را Taimyr شبه جزیره. (بازنمودی)

روسیه بانک دولتی توسعه می خواهد برای شروع تبدیل به بزرگترین صادر کننده انرژی به یک hub برای, سبز, سرمایه گذاری, روز پس از 20,000 تن دیزل نشت در کشور, far north.
VEB.RF است که در گذشته استفاده می شود برای کمک به امور مالی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور زیرساخت های پروژه های برنامه به تنظیم دستورالعمل برای سبز اوراق قرضه تا پایان تابستان. قرض دهنده با هدف کمک به شرکت های افزایش حدود 300 میلیارد روبل ($4.3 میلیارد دلار) برای پروژه های زیست محیطی معاون رئیس الکسی Miroshnichenko در مصاحبه ای گفت: از مسکو.

جهانی سبز صدور اوراق قرضه رشد نزدیک به 50 ٪ به $271 میلیارد دلار در سال 2019 و جنبش آغوش شده است دیگر بازارهای در حال ظهور. روسیه پیشنهاد به شرح زیر سال از پا کشیدن از کرملین در مورد تغییر آب و هوا و 20000 تن دیزل نشت در نیروگاه های متعلق به MMC نوریلسک نیکل PJSC در قطب شمال در هفته گذشته.

“در تئوری این یک فرصت فوق العاده ای برای بسیاری از روسیه به صادر کنندگان برای تنوع بخشیدن به سرمایه پایه” گفت: سرگئی Dergachev یک مدیر پول در اتحادیه سرمایه گذاری Privatfonds GmbH در فرانکفورت. “اما در حال حاضر به خصوص برای فلزات و شرکت های استخراج معدن بالقوه سبز صدور اوراق قرضه ممکن است سخت تر برای به انجام رساندن.”

سبز سرمایه گذاری باید با ارائه یک کانال برای روسیه به جمع آوری پول برای کمک به انتقال بسیار مورد نیاز و دور از سنگین وابستگی به سوخت های فسیلی است. اما رهبری جهان پنجم-بزرگترین گلخانه ای-گاز امیتر نشان داده است اندک تعهد برای مقابله با تغییر آب و هوا. یک کم کربن طرح توسعه منتشر شده در ماه مارس پیش بینی یک افزایش کوچک در تولید گازهای گلخانه ای در سطح فعلی.

محققان گفت که واحد از Nornickel به نقض قوانین ایمنی و در نتیجه سوخت نشت که در تهدید انقراض برای بسیاری از ماهی ها و پرندگان و پستانداران منحصر به فرد به سیبری را Taimyr شبه جزیره.

Nornickel که متعهد شده است به طور کامل صندوق و پاک کردن است که می تواند هزینه $146 میلیون دلار پیشنهاد کرده است فاجعه ممکن است ناشی از تغییر آب و هوا است که منجر به ذوب پرمافراست. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور علنا بدحجابی مدیریت برای ارتقاء مخزن قبل از آن به بیرون درز کرد و این حادثه می تواند تبدیل به یک کاتالیزور برای هل دادن از طریق متوقف مقررات زیست محیطی.

شرکت های انرژی روسیه Novatek و گازپروم در میان شرکت هایی که دارایی های در قطب شمال است که می تواند آسیب پذیر به ذوب پرمافراست اما ایشان نیستند به عنوان قدیمی به عنوان Nornickel را با توجه به Ksenia Mishankina مدیر ظهور-بازار درآمد ثابت در اتحادیه Bancaire Privee در لندن است.

تلاش به منظور توسعه سبز اوراق قرضه در روسیه که همچنین پشتیبانی شده توسط بانک مرکزی و دولت بخشی از “تلاش های بین المللی برای نجات سیاره کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و بازگرداندن طبیعت” Miroshichenko گفت. آن را اجازه می دهد تا شرکت ها برای تبدیل شدن به “پایدار” او گفت:.

به عنوان جهانی سبز بازار اوراق قرضه رشد کرده است آن مواجه شده است به اتهام greenwashing — ساخت گمراه کننده ادعا می کند در مورد نحوه موثر در مقابله با تغییر آب و هوا یک پروژه ساخته شده بدتر از فقدان استانداردهای جهانی پذیرفته شده و یا سازگار تایید.

اتحادیه اروپا شده است هل دادن برای قراردادن اهداف زیست محیطی در استانداردهای بانک های مدیران و شرکت های بیمه. روسیه است “با دقت تجزیه و تحلیل” محیط زیست اصلاحات برنامه ریزی شده توسط اتحادیه اروپا و همچنین بین المللی باند سبز استانداردهای Miroshnichenko گفت.

روسیه بزرگترین راه آهن اپراتور راه آهن روسیه به فروش می رسد این کشور برای اولین بار بین المللی, باند سبز در سال گذشته در دیدار با تقاضا از سرمایه گذاران مماس با پول برای خرج کردن در پایدار سرمایه گذاری محصولات. این شرکت اضافه شده یک دوم مسئله در ماه مارس این سال و دیگر صادر کنندگان به فروش می رسد کوچک سبز اوراق قرضه در روبل.

“ما به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر موشکافی از سرمایه گذاران برای مسائل” UBP را Mishankina گفت:, و اضافه کرد که اگر اوراق قرضه مطابق با استانداردهای بین المللی و سپس آن را باید کنترل شود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>