پرستاران درخواست خار ما تعهد به شیر 44 میلیون-ماسک ذخایر

توسط: تابناک | به روز شده: اوت 1 سال 2020 2:16:20 pm پزشکی کارگران آماده شدن برای رفتن به Covid-19 ICU

توسط NEWSATROPAT در 11 مرداد 1399
توسط: تابناک | به روز شده: اوت 1 سال 2020 2:16:20 pm
Nurses’ pleas spur US pledge to tap 44 million-mask stockpile پزشکی کارگران آماده شدن برای رفتن به Covid-19 ICU در بیمارستانی در هوستون, تگزاس, در جولای 28. (بلومبرگ)

بیمارستان ها و دفاتر پزشکی یک بار دیگر در حال اجرا کوتاه در ماسک و لباس در میان مواج همه گیر اما دولت فدرال است که هنوز برنامه ریزی برای توزیع آن تورم ذخایر.

مقامات فدرال باید 44 میلیون N95 ماسک در انبارها و بیش از نیم میلیارد دلار در سفارش به گزارش وزارت بهداشت و خدمات انسانی. آنها نیز خریداری شده حداقل 4.6 میلیارد دستکش 6.7 میلیون عینک و 4.8 میلیون چهره سپر. در حالی که مقامات تصمیم می گیرید که چگونه برای توزیع لوازم بیمارستان ها و خانه های سالمندان هستند دوباره scrounging دنده, مبارزه با افزایش قیمت ها و برخورد با سایه فروشندگان.

این ذخایر است بخشی از یک برنامه اعلام شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مه به ساخت تا 90 روز عرضه تجهیزات حفاظت فردی برای آینده موج Covid-19. با سقوط فدرال و سازمان های هدف به 300 میلیون N95 ماسک در دست بیش از 10 برابر تعداد موجود قبل از این ویروس زده این سال است.

Nurses’ pleas spur US pledge to tap 44 million-mask stockpile کارگران پزشکی درمان یک بیمار در Covid-19 واحد مراقبت های ویژه در بیمارستانی در هوستون, تگزاس, در جولای 28. (بلومبرگ)

مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری از این طرح زمانی که این بیماری همه گیر به نظر می رسد به عقب در نیویورک نیوجرسی و کشورهای دیگر که دچار بیشترین طول موج اول. پس از این موارد باید منفجر شد و در جای دیگر با شیوع گسترده در کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس. بیمارستان ها و خانه های سالمندان یک بار دیگر خود را پیدا سهمیه بندی و استفاده مجدد از ماسک و لباسهای یک عمل است که می تواند به خطر اندازد و پزشکان و پرستاران و بیماران به طور یکسان.

"مثل ما در وسط یک طوفان در اینجا. آنها نباید انباشت PPE" گفت: باب گیبسون, معاون رئیس جمهور از 1199 SEIU ایالات بهداشت و درمان کارگران شرق بزرگترین چنین اتحادیه در فلوریدا. "آن را باید با توجه به خط مقدم سلامت کارگران است. آنها در این مبارزه برای پنج ماه در حال حاضر و آنها خسته هستند. حداقل دولت فدرال دولت و کارفرمایان باید به آنها تجهیزات آنها نیاز دارند."

این مقام مسئول فدرال کش گفت: در روز جمعه که یک برنامه ریزی برای توزیع کالا خواهد بود در آینده.

"من به هیچ وجه قصد اجازه می دهد فدرال انبار را پر کنید تا با منابع زمانی که من می توانید ببینید وجود دارد چند خانه های سالمندان یا بیمارستان که ممکن است به عنوان بسیاری از منابع به عنوان دیگران" گفت: نیروی دریایی دریادار جان Polowczyk. او گفت: دولت تغییر خواهد کرد قرارداد عرضه رایگان برخی از مواد.

کمبود ظاهر می شود کمتر از جان گذشته از این زمانی که برخی از پرستاران کالیفرنیا برگزار می شود نشانه ها در امتداد خیابان و درخواست همسایگان به کمک ماسک و دستکش. ظهور ناگهانی این ویروس در چین که در آن بسیاری از جهان تجهیزات حفاظت شخصی ساخته شده است, گرفتار, ایالات متحده بهداشت و درمان صنعت بدون پشتیبان از عرضه است.

آماندا فرستر سخنگوی بیمارستان تامین-خرید گروه برتر Inc., گفت که تولید کنندگان باید گسترش تولید و تجارت در خارج از کشور تا حدودی از سر گرفت. هنوز "تقاضا برای PPE به طور مداوم عرضه پیشی گرفته است."

متحده یک بار دیگر رقابت.

"ما در واقع یک تیم از تهیه متخصصان که فقط شانه جهان برای فرصت های دولت برای خرید PPE لوازم" جیل Hunsaker Ryan مدیر اجرایی گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست گفت: در روز جمعه. "بخشی از آنچه که در رانندگی این است که برخی از کشورهای دیگر فقط باید یک مورد بزرگ تعداد در حال حاضر."

حدود 87 درصد از پرستاران بيمارستان مجبور به استفاده مجدد حداقل یک نوع تک-استفاده از PPE با توجه به پرستاران ملی ایران بررسی و مطالعه در مورد 21,000 پرستاران در ماه جولای.

"PPE است نه ارائه شده در کمیت و یا کیفیت است که مورد نیاز است" ارنست, Grant, رئيس جمهور از آمریکا انجمن پرستاران گفت: ایالات متحده در کمیته مالی سنا در روز پنج شنبه.

در فلوریدا پرستاران گفته بودن به پوشیدن N95 ماسک برای یک هفته یا بیشتر است که سازش یکپارچگی خود را به مهر گفت: بتسی Marville یک پرستار ثبت شده است که یک سازمان با 1199 SEIU ایالات بهداشت و درمان کارگران شرق. "ما در حال افزایش است و ما قصد داریم به استفاده گسترده," او گفت:.

اتحادیه نشان دهنده حدود 25,000 کارگران در حدود 75 فلوریدا خانه های پرستاری و 30 بیمارستان. تقریبا همه خواسته شده است که به قطع گوشه و کنار در PPE, Marville گفت. در گذشته Marville گفت که باید موجه نظم و انضباط و یا اجباری عفونت-آموزش کنترل.

در خانه های سالمندان و کارگران اغلب خود را ماسک به دلیل این اپراتور هم به اندازه کافی ندارد و یا احتکار آنها, او گفت:. منابع استفاده می شود که به راحتی در دسترس هستند در حال حاضر نگه داشته و تحت قفل و کلید.

در جنوب کالیفرنیا پرستاران در ریورساید جامعه و بیمارستان در رفت و اعتصاب در ماه ژوئن با توجه به نیروی انسانی و PPE کمبود.

اریک Andrews, پاسخ سریع, پرستار وجود دارد گفت: بیمارستان مسائل او را به یکی N95 ماسک یک روز "و شما باید عملا نشانه زندگی خود را دور. آن ثبت شده است که از آن توزیع شده است به من."

آماده رزرو

استراتژیک ملی ذخایر ایجاد شده در پی از سال 2001 حمله سیاه زخم برای نگهداری لوازم مورد نیاز در این رویداد از بیوتروریسم اما آن تکامل یافته برای پاسخ به بیماری های همه گیر نیز هست. پس مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه ای دفاع ایالات متحده آژانس حمل و نقل خریداری $594 میلیون دلار تجهیزات حفاظت شخصی برای ذخیره سخنگوی پاتریک Mackin در بیانیه ای گفت در اوایل ماه جولای.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی نیز خریداری حدود 600 میلیون N95 ماسک در ماه مارس از شرکت Honeywell, 3M, O&M Halyard, Draeger و Moldex که تحویل داده خواهد شد بیش از 18 ماه با توجه به بیانیه ای. O&M Halyard عرضه خواهد شد اضافی 68 میلیون N95 ماسک و ماسک های جراحی در هزینه $29.4 میلیون. Honeywell جایزه افزايش $20.29 میلیون و Molex را افزايش $21.4 میلیون, با توجه به قرارداد.

Polowczyk روز جمعه گفت که او کار بر روی تغییر معاملات با N95 تولید کنندگان مانند Honeywell و O&M Halyard تحت دفاع از تولید قانون به آنها اجازه می دهد برای به تاخیر انداختن پر کردن نظم "تا زمانی که شاید پایان ماه سپتامبر." در عوض کسانی که ده ها میلیون نفر از ماسک خواهد بود کارگردانی به بازار تجاری در ماه اوت و سپتامبر که در آن بیمارستان ها و خانه های سالمندان می تواند آنها را خرید ،

دولت فدرال مستقیم خواهد بود که در آن کسانی که ماسک به, بر اساس اطلاعات بیمارستان ها و خانه های سالمندان در حال ارسال به وزارت بهداشت و خدمات انسانی مورد منابع در دست Polowczyk گفت.

نه تگزاس و فلوریدا زیادی نشده درخواست به دولت فدرال Polowczyk گفت. تگزاس خواسته 100,000 دستکش و فلوریدا خواسته برای برخی از N95 ماسک جراحی و لباس. تحویل خواهد شد در هفته های آینده, او گفت:.

بسیاری از کارگران خط مقدم می گویند که آنها نیاز به تامین بلافاصله.

GetUsPPE, یک سازمان غیر انتفاعی است که یک پلت فرم آنلاین است که ارتباط با تامین کنندگان و یا اهدا کنندگان با ارائه دهندگان. تقاضا افزایش یافت که این ویروس گسترش در نقطه متحده: درخواست از تگزاس رز 237% از ماه مه تا ژوئن. در فلوریدا این افزایش 240 درصد و در آریزونا 176% برای همان دوره است.

مگان Ranney اضطراری-اتاق پزشک در دانشگاه براون در رودآیلند در بر داشت کمک کرد این سازمان در ماه مارس پس از شنیدن بسیاری از شکایات در مورد عدم PPE. آن را هنوز هم بیش از حد-تامین کوتاه مدت, او گفت:.

"آنها باید ذخایر و آنها حق خرید برای که," او گفت:. "با وجود این امکانات در سراسر ایالات متحده که در واقع به آن نیاز دارید در حال حاضر است."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de