دولت آمریکا می گوید جدید دانشجویان خارجی نمی تواند وارد کنید اگر دوره های آنلاین

توسط: AP | منتشرشده: ژوئیه 25 سال 2020 8:18:55 am مردم راه رفتن در دانشگاه استنفورد دانشگاه زیر هوور ب

توسط NEWSATROPAT در 4 مرداد 1399
توسط: AP | منتشرشده: ژوئیه 25 سال 2020 8:18:55 am
US schools, US foreign students, foreign students can't enter US, Indian Express مردم راه رفتن در دانشگاه استنفورد دانشگاه زیر هوور برج در استنفورد کالیفرنیا. (AP Photo/بن مارگوت فایل)

یک هفته پس از لغو گسترده محدودیت های جدید در دانشجویان بین المللی مهاجرت فدرال مقامات روز جمعه اعلام کرد که دانشجویان خارجی را منع می شود از ورود به ایالات متحده اگر آنها برنامه ریزی برای کلاس های خود را به طور کامل آنلاین در این پاییز.

در یک یادداشت به کالج مقامات ایالات متحده مهاجرت و گمرک گفت: دانش آموزان جدید که نمی شد در حال حاضر ثبت نام از مارس 9 خواهد شد "به احتمال زیاد قادر نخواهد بود برای به دست آوردن" ویزای اگر آنها قصد دارند به دوره های کاملا آنلاین. اعلام عمدتا بر دانشجویان جدید امید به ثبت نام در دانشگاه است که با ارائه کلاس های کاملا آنلاین به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دانشجویان بین المللی که در حال حاضر در ایالات متحده و یا در حال بازگشت از خارج از کشور و در حال حاضر ویزا هنوز هم مجاز به شرکت در کلاسهای کاملا آنلاین, با توجه به, به روز رسانی, حتی اگر آنها شروع به آموزش در فرد اما مدارس خود حرکت آنلاین در صورت بدتر شدن شیوع.

سیاست حمله به کالج ها یک هفته پس از صدها ایالات به دفع تهمت سیاست دولت است که تهدید به اخراج هزاران نفر از دانشجویان خارجی است. که حکومت به دنبال نوار تمام دانشجویان بین المللی در ایالات متحده از در نظر گرفتن کلاس به طور کامل آنلاین این سقوط حتی اگر خود دانشگاه ها مجبور شدند به سوئیچ به طور کامل آنلاین آموزش در میان شیوع.

سفارش جدید منتشر شد روز جمعه به عنوان روشن به راهنمایی قبل از آن از مارس 9 که معلق موجود در محدوده اطراف آموزش آنلاین برای دانشجویان بین المللی. راهپیمایی هدایت به معنای ارائه انعطاف پذیری را به عنوان مدارس در سراسر کشور تعطیل دانشگاه در میان همه گیر اما دانشگاه گفت: معلوم بود که آیا این تمدید به دانشجویان جدید.

در آن یادداشت یخ روشن است که انعطاف پذیری فقط به دانش آموزان "که به طور فعال به ثبت نام در یک مدرسه ما در مارس 9." مسئولان در برخی از مدارس از جمله دانشگاه هاروارد و دانشگاه کالیفرنیای جنوبی که در حال ارائه کلاس های آنلاین این سقوط کرده بود می ترسید به همان اندازه و در حال حاضر گفت: دانش آموزان سال اول آنها نمی تواند از خارج از کشور.

شورای آمریکایی در آموزش و پرورش یک گروه از روسای دانشگاه ها گفت: در آن بود نا امید هدایت. "ما شده اند از ترس این و آماده شدن برای این. ما هنوز نا امید گفت:" براد Farnsworth, معاون رئيس جمهور از این گروه است.

دانشگاه هاروارد مقامات گفتند که در حال درخواست از کنگره برای گسترش مارس راهنمایی به دانشجویان جدید اما نمی توانم پیش بینی هر گونه تغییرات با سقوط مدت است. جدید دانش آموزان می توانند با شرکت در کلاسهای آنلاین از خارج از کشور و یا تسلیم خود را ثبت نام مدرسه گفت.

در یک پیام به دانش آموزان سهشنبه, دانشگاه هاروارد, کارشناسی dean, Rakesh Khurana گفت: مدرسه "نفرت" هر سیاست است که نیروهای طالبان در انتخاب بین "جامعه ما سلامت و آموزش و پرورش ما دانشجویان بین المللی است."

حکومت تهدید به اخراج هزاران نفر از دانشجویان خارجی اگر آنها در زمان تمام کلاس های خود را آنلاین به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان بخشی از تهمت های اخیر کمپین برای فشار به ملت مدارس و کالج ها برای بازگشایی این سقوط.

مقامات مهاجرت لغو این سیاست جولای 14 پس از آن به چالش کشیده شد هشت فدرال پرونده های حقوقی از دولت ها و دانشگاه ها. بیش از 200 مدارس را امضا کرده بود دادخواستها حمایت از یک دست کت و شلوار آورده شده توسط دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست.

سیاست صادر شد به عنوان یک تعداد زیادی از کالج ها تصمیم به برگزاری کلاس های خود را به طور کامل و یا آنلاین اولیه این سقوط. به عنوان ویروس موارد در ادامه به افزایش مدارس از جمله دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و دانشگاه راتگرز اعلام کرده اند حرکت این هفته است.

چندین گروه آموزش صادر شده و نامه های این هفته اصرار یخ اجازه می دهد تا تمام دانشجویان بین المللی از جمله امکانات جدید برای ورود به کشور حتی اگر مدارس خود بودند عامل به طور کامل آنلاین. آنها گفت: بسیاری از کالج ها در حال حاضر آماده مسکن برای دانشجویان بین المللی حتی در دانشگاه ها به ارائه آموزش آنلاین تنها.

رئیس جمهور اتحاد در آموزش عالی و مهاجرت ائتلافی از رهبران آن گفت: نا امید شده بود توسط یخ تصمیم جدید دانش آموزان است. این مکان فشارها در مدارس به ارائه حداقل برخی از فرد در آموزش این گروه گفت.

اما دیگر عناصر هدایت در زمان یک گام در مسیر درست این گروه گفت: از جمله روشن است که دانش آموزان می توانند باقی می ماند در آمریکا حتی اگر مدارس خود را تغییر دهید به طور کامل آنلاین راهنما در طول ترم.

کالج ها در سراسر ایالات متحده در حال حاضر در انتظار تیز قطره در تعدادی از دانش آموزان که از خارج از کشور میان همه گیر و کندی در صدور ویزا. آن را به احتمال زیاد به ارائه یک ضربه مالی به کالج است که تکیه بر درآمد حاصل از دانشجویان بین المللی که به طور معمول پرداخت بالاتر از نرخ شهریه.

ملت جذب حدود 1.1 میلیون دانشجویان بین المللی در 2018-19 سال تحصیلی. شورای آمریکایی در آموزش و پرورش تخمین می زند حدود 250000 نفر در حال برنامه ریزی برای ورود به ایالات متحده برای سال تحصیلی آینده یا به عنوان جدید و یا بازگشت دانش آموزان است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب