هیچ پایان دادن به نپال حزب حاکم در بحران, کلید, ملاقات را

نوشته شده توسط Yubaraj Ghimire | کاتماندو | منتشر شده در تاریخ: جولای 11, 2020 12:51:31 am

Nepal politics, Nepal ruling party, Nepal ruling party crisis, Nepal parliament crisis, World news, Indian Express فایل – در این Feb. 15, 2018, فایل, عکس, نپال نخست وزیر Khadga پراساد Oli سمت چپ حرکت دست با رئیس حزب کمونیست نپال (مائوئیست مرکز) Pushpa کمال Dahal پس از ادای سوگند در دفتر ریاست جمهوری ساختمان در کاتماندو, نپال. (AP Photo/Niranjan Shrestha فایل)

با هیچ پایانی در چشم به جنگ در داخل حاکم نپال و حزب کمونیست کلیدی جلسه ایستاده کمیته معوق شد یک چهارم جمعه به وقت اجازه می دهد تا به واسطه رسیدن به اردوگاه رقیب نخست وزیر KP Sharma Oli و حزب co-رئیس Pushpa کمال Dahal ‘Prachanda’.

کمیته جلسه در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 17. Oli و Prachanda منابع گفت: به همراه داشت به فشار از یک گروه از 11 رهبران حزب به گسترش “آتش بس” با یک هفته.

در حالی که Prachanda اصرار داشت که Oli گام نخست وزیر و رئیس حزب دومی حکومت آن را به طور کامل. منابع گفت: هر دو این توافق به هدف قرار دادن هر یک از دیگر publicly.

وجود بخش عمیق در حزب حاکم بیش از Oli عملکرد در کل و دست زدن به روابط خود با هند در خاص است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© هند اکسپرس (P) Ltd

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de