شهروندان ایالات متحده به احتمال زیاد از سمت چپ به اروپا و بازگشایی مرزهای

توسط: AP | بروکسل | منتشر شده در تاریخ: 24 ژوئن 2020 9:20:08 pm آمریکا روز سه شنبه گزارش داد 34,700

توسط NEWSATROPAT در 4 تیر 1399
توسط: AP | بروکسل | منتشر شده در تاریخ: 24 ژوئن 2020 9:20:08 pm
India G-12 summit, g7 summit, donald trump g7 summit, g12 donald trump, Sanjaya Baru opinion, Sanajaya Baru writes, Indian express آمریکا روز سه شنبه گزارش داد 34,700 مورد جدید از این ویروس در آوردن مجموع آن به بیش از 2.3 میلیون نفر و بیش از 121,000 مرده ترین در هر نقطه در جهان است. (عکس از آسوشیتدپرس)

آمریکایی ها بعید است که مجاز به اروپا که قاره بازگشایی مرزهای خود در هفته آینده با توجه به چگونه coronavirus همه گیر است خیره کننده در ایالات متحده و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت اروپایی ها از ورود به ایالات متحده است.

کشورهای اروپایی به نظر می رسد در مسیر بازگشایی مرزهای خود را بین هر یک از دیگر در ماه جولای 1 و نمایندگان خود در بروکسل در حال حاضر بحث چه ویروس های مربوط به معیار باید اعمال می شود هنگام بلند کردن اجسام مرز محدودیت به جهان خارج است که تحمیل شده بود در ماه مارس است.

در توصیه به اتحادیه اروپا سازمان ملل در ژوئن 11, کمیسیون اروپا گفت: محدودیت های مسافرتی باید برداشته شود با توجه به اینکه کشورهای ثالث که در آن وضعیت بدتر است" از متوسط در 27 کشورهای عضو اتحادیه اروپا به علاوه نروژ و سوئیس است.

که به احتمال زیاد به حکومت ایالات متحده که در آن جدید کروناویروس عفونت را یافت و به بالاترین سطح در دو ماه با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. پس از روند را برای بیش از یک ماه جدید ایالات متحده در مورد افزایش یافته است برای بیش از یک هفته است.

آمریکا روز سه شنبه گزارش داد 34,700 مورد جدید از این ویروس در آوردن مجموع آن به بیش از 2.3 میلیون نفر و بیش از 121,000 مرده ترین در هر نقطه در جهان است. این ویروس شیوع بیماری در برزیل و هند و روسیه قابل ملاحظه ای بالا بیش از حد و همچنین بعید است که اتحادیه اروپا اجازه خواهد شهروندان خود را در.

در مقابل گذشته از قابل توجه شیوع جدید به یک کشتارگاه در غرب آلمان این ویروس را پخش کند شده است به ویژه در اتحادیه اروپا و به خصوص در 26 سازمان ملل را تشکیل می دهند که در اروپا بدون ویزا سفر منطقه شناخته شده به عنوان منطقه شنگن که بیش از 15 میلیون آمریکایی در هر سال.

برای اجرایی اتحادیه اروپا بازو معیار اصلی برای باز کردن به جهان خارج باید شامل تعدادی از عفونت های جدید در هر 100000 نفر جمعیت "دقیق سقف برای بحث است" و این کشور پاسخ کلی به این بیماری همه گیر از نظر تست, نظارت, درمان, تماس, ردیابی و گزارش موارد است.

اما بیش از این کشور باید بلند خود محدودیت های مسافرتی برای اروپایی ها از همه اتحادیه اروپا و شنگن سازمان ملل, این کمیسیون گفت: "این را نمی توان انتخابی."

بروکسل ترس که باز به کشورهای خارج در ad hoc راه می تواند منجر به از سرگیری کنترل مرز بین کشورها در داخل منطقه شنگن, تهدید دوباره اروپا را گرامی اصل جنبش رایگان است که اجازه می دهد تا افراد و کالا به عبور از مرز بدون چک.

این اصل عمل متقابل خود را در آن باید رد شهروندان ایالات متحده حداقل در ابتدا.

هدف این است که به تجدید نظر در لیست قابل قبول کشور هر دو هفته بر اساس تحولات است.

در یک فرمان در مارس 11, مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق ورود تمام مردم در منطقه شنگن.

بیش از 10 میلیون اروپایی بازدید از ایالات متحده در هر سال.

"پتانسیل کشف نشده انتقال این ویروس توسط افراد آلوده به دنبال ورود به ایالات متحده از منطقه شنگن را تهدید امنیت ما سیستم حمل و نقل و زیرساخت ها و امنیت ملی" مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام گفت. (AP)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب