هیچ پایانی به بیماری همه گیر کوروناویروس: Anthony Fauci می گوید در خانه پنل

توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: جولای 31, 2020 6:00:46 pm مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های ع

توسط NEWSATROPAT در 10 مرداد 1399
توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: جولای 31, 2020 6:00:46 pm
مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci طول می کشد خاموش خود را, ماسک صورت قبل از شهادت قبل از یک خانه کمیته (کوین Dietsch/استخر از طریق AP)

هیچ پایانی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس Dr Anthony Fauci و دیگر دولت بالا کارشناسان بهداشت و درمان را بگویید کنگره در روز جمعه.

"در حالی که هنوز معلوم نیست چه مدت این بیماری همه گیر خواهد شد و آخرین COVID-19 فعالیت خواهد شد به احتمال زیاد همچنان برای برخی از زمان? Fauci همراه با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سر رابرت Redfield و بهداشت و خدمات انسانی تست تزار Adm. برت Giroir می گویند در آماده شهادت برای یک خانه خاص پنل بررسی همه گیر.

در زمانی که در اوایل پیشرفت به نظر می رسد از دست داده اند و عدم قطعیت ابرها کشور مسیر رو به جلو Fauci دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص, است تماس گان "و دیگر آمریکایی ها" را به بازگشت به اصول اولیه بهداشت از جمله اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک.

پانل های خانه را انتخاب کنید و فرعی در Coronavirus بحران تقسیم شده است در مورد نحوه بازگشایی مدارس و کسب و کار, انعکاس اختلافات در میان آمریکایی ها.

یک جهش از موارد در سراسر جنوب و غرب را نقش برآب امید برای بازگشت سریع به حالت عادی زندگی است. مشکلات با در دسترس بودن و بهنگام بودن تست به ادامه گزارش می شود. و رقابت برای یک واکسن هر چند به سرعت در حال پیشرفت است و در عین حال به تحویل دستیابی به موفقیت.

Fauci عمومی پیام در روزهای اخیر بوده است که آمریکایی ها نمی توانیم یک devil-may-care نگرش COVID-19 و نیاز به دو برابر کردن بر پایه اقدامات مانند پوشیدن ماسک در نگه داشتن فاصله خود از دیگران و اجتناب از جمعیت و فضاهای داخلی مانند میله های زندان.

که تکرار Redfield و Giroir هر چند آنها به مراتب کمتر برجسته است.

Fauci به گل نشسته تداوم کشیده شده خشم برخی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و باعث دور جدیدی از تماس های خود را شلیک. اما این جانباز جنگ در برابر ایدز و ابولا گیر است پیام خود را در حالی که با دقت اجتناب از باز درگیری با مغلوب ساختن پیشی جستن ،

در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس در اوایل این هفته Fauci گفت: او بود ؟ آشفته? با صاف کردن مخالفان در بخش هایی از این کشور را به پوشیدن ماسک به عنوان یک بهداشت عمومی حفاظتی و اندازه گیری.

"وجود دارد برخی از اصول? او گفت:?کالاهای اساسی از آنچه شما نیاز به انجام ... یک جهانی است با پوشیدن ماسک.? کارشناسان بهداشت عمومی می گویند ماسک کمک به جلوگیری از یک فرد آلوده که هنوز به توسعه علائم از انتقال این ویروس به دیگران است. برای ماسک استفاده کنندگان نیز وجود دارد برخی از شواهد که آنها می تواند ارائه دهد درجه ای از حفاظت از فرد آلوده در این نزدیکی هست.

Fauci گفت: در AP که او نگران است چرا که آمریکا نه به دنبال پیگیری آسیایی و اروپایی سازمان ملل نیز ضربه سخت coronavirus.

کشورهای دیگر که تعطیل اقتصاد خود را زدم به عقب غیر قابل کنترل و حل و فصل را به یک الگوی نسبتا کمی از موارد جدید, اگر چه آنها در ادامه به تجربه محلی شیوع است. ایالات متحده همچنین زدم عقب اولیه گسترش, اما آن را هرگز پس زمینه سطح جدید از موارد بسیار کم است. و تجدید حیات COVID-19 در Sunbelt در هفته های اخیر رانده است تعداد روزانه موارد را به 60000-70,000 محدوده.

آن را همزمان با اقتصادی بازگشایی و بازگشت به گردهمایی های اجتماعی به ویژه در میان بزرگسالان جوان. تعداد رو به رشد از اتاق اورژانس بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر را به دنبال داشته به عنوان عواقب شوم.

نزدیک به 4.5 میلیون آمریکایی آلوده شده اند از زمان شروع این بیماری همه گیر و بیش از 150 ، 000 فوت کرده اند با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب