دادگاه عالی آمریکا: برخی کارفرمایان می توانند حاضر به ارائه رایگان کنترل تولد

توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: جولای 9, 2020 1:44:29 am حاکم است که انتخابات سال پیروزی برای

توسط NEWSATROPAT در 19 تیر 1399
توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: جولای 9, 2020 1:44:29 am
US birth control law, US Supreme court birth control, Donald trump, abortion laws US, free contraception, indian express حاکم است که انتخابات سال پیروزی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که شمارش در حمایت از پروتستان های انجیلی و دیگر گروه های مسیحی برای رای و سیاست پشتوانه. (عکس: AP/فایل)

بیشتر کارفرمایان که به استناد مذهبی یا اخلاقی زمینه را کاهش می به ارائه هزینه های کنترل تولد پوشش خود را به کارگران, دیوان عالی کشور حکم چهار شنبه تایید مغلوب ساختن پیشی جستن از قوانین دولت است که می تواند بیش از 70,000 زنان بدون رایگان پیشگیری از بارداری.

دادگاه عالی حکومت 7-2 برای دولت که تا به حال ساخته شده یک تغییر سیاست اجازه می دهد تا برخی از کارفرمایان به انتخاب کردن از ارائه بدون هیچ هزینه کنترل تولد مورد نیاز توسط اوباما-عصر قانون مراقبت های بهداشتی. دادگاه های پایین قبلا مسدود تهمت مدیریت تغییرات.

حاکم است که انتخابات سال پیروزی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که شمارش در حمایت از پروتستان های انجیلی و دیگر گروه های مسیحی برای رای و سیاست پشتوانه.

دولت دارای اقتدار قانونی به سادگی قوانین از جمله contemporaneously صادر اخلاقی معافیت عدالت کلارنس توماس نوشت برای اکثریت دادگاه.

دولت قبلا تخمین زده است که تغییر حکومت می شود در مورد 70,000 زنان و در اکثر 126,000 زنان به از دست دادن جلوگیری از بارداری پوشش در یک سال.

عدالت اموزش Bader Ginsburg ذکر شده تعداد کسانی که مخالف. "امروز برای اولین بار دادگاه کست کاملا کنار جبران حقوق و منافع در آن تعصب و غیرت به امن مذهبی حقوق به درجه n ام او نوشت.

به طور جداگانه در روز چهارشنبه دادگاه عالی طرفه با دو مدارس کاتولیک در کالیفرنیا در یک تصمیم تأکید است که برخی از کارکنان مذهبی و مدارس و بیمارستان ها و مراکز خدمات اجتماعی نمی تواند شکایت برای استخدام تبعیض است. که حاکم بود توسط 7-2 با Ginsburg و عدالت Sonia Sotomayor عقیده داشت در هر دو مورد.

دادگاه به اتفاق آرا در سال 2012 که قانون اساسی مانع از وزرا از تحت پیگرد خود را به کلیساها برای استخدام تبعیض اما در آن زمان قضات نمی به طور خاص تعریف که شمارش به عنوان یک وزیر.

مورد تصمیم روز چهارشنبه درگیر وضع معلمانی که قرارداد شده بود را تمدید کرد.
در مورد کنترل تولد دو لیبرال قضات که طرفه با دولت النا کاگان و استفان Breyer, با اینحال پیشنهاد قانونی مبارزه با بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تغییرات ممکن است بیش از. آینده دولت همچنین می تواند تلاش تغییرات.

کنترل تولد شده است یک موضوع از مشاجره پس از قانون مراقبت های بهداشتی به تصویب رسید. در ابتدا کلیسا و کنیسه و مسجد بودند معاف از قرص های ضد بارداری پوشش مورد نیاز است. دولت اوباما همچنین ایجاد یک راه است که توسط آن شرعا سازمان های وابسته از جمله بیمارستان ها دانشگاه ها و موسسات خیریه می تواند انتخاب کردن از پرداخت برای پیشگیری از بارداری, اما زنان در برنامه های سلامت خود را هنوز دریافت هیچ هزینه کنترل تولد. برخی از گروه های شکایت از انتخاب کردن روند خود را نقض باورهای دینی خود است.

که انتخاب کردن فرایند موضوع 2016 دیوان عالی کشور مورد اما دادگاه با تنها هشت قضات در آن زمان به دلیل مرگ قاضی آنتونین اسکالیا نمی تصمیم گیری این موضوع. آن را به جای ارسال هر دو طرف به دیدن اگر آنها می تواند کار را سازش.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گذشته مقامات اعلام کردند یک قانون تغییر است که اجازه می دهد تا بسیاری از شرکت ها و سازمان های مذهبی و یا اخلاقی اعتراض به انتخاب کردن از پوشش کنترل تولد بدون ارائه جایگزین خیابان برای پوشش. اما تغییر مسدود شده بود توسط دادگاه پس از نیوجرسی و پنسیلوانیا آن را به چالش کشید.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن