نپال Oli مبارزه برای نجات PM صندلی در حال حاضر ادعا می کند طرح برای بیرون راندن رئیس جمهور بیش از حد

نوشته شده توسط Yubaraj Ghimire | کاتماندو | منتشر شده در تاریخ: جولای 5, 2020 12:38:13 am

Nepal PM K P Sharma Oli, KP Oli resignation Nepal, Nepal India relations, Nepal new map, KP Oli Nepal, ماه گذشته Oli سازی یک قانون اساسی متمم لایحه به مجلس برای تحریم نپال نقشه جدید که شامل سه منطقه با هند

با گروه کر برای استعفای خود را در حال رشد در داخل حاکم نپال و حزب کمونیست و نخست وزیر K P Sharma Oli کشیده جمهور Bidhya دوی Bhandari به سطر شنبه ادعا وجود دارد یک “توطئه بزرگتر” برای بیرون راندن نه فقط او بلکه رئیس جمهور است و او را استرن اقدامات برای مقابله با این تهدید است.

مدت کوتاهی پس از او ملاقات Bhandari حدود 50 دقیقه در شب Oli تشکیل جلسه وزیران در دفتر حامل حزب و اعضای دبیرخانه درخواست آنها را به انتخاب کنید که آیا آنها با او هستند و یا کسانی که مخالف او.

“من در تمام طول ایستاده بود برای حزب وحدت و تا به حال هیچ مشکل در توزیع قدرت اجرایی به حزب co-صندلی Pushpa کمال Dahal (Prachanda) اما نادیده گرفتن تمام است که وجود دارد یک توطئه برای بیرون راندن من و رئیس جمهور از پست های ما” Oli بود به نقل از یکی از افراد حاضر در جلسه.

او اشاره نمی کند هند زمانی که او صحبت از یک “توطئه” – او که یک هفته پیش از تنظیم کردن یک طوفان سیاسی در کاتماندو – اما حفظ او بود که هدفمند همراه با رئیس جمهور Bhandari به دلیل موضع خود در مرز موضوع است.

رقیب Prachanda برگزار موازی جلسه در محل اقامت خود را. هراس در اردوگاه خود است که نخست وزیر و رئیس جمهور ممکن است در برای “اقدامات برای صرفه جویی در خود را”.

ماه گذشته Oli سازی یک قانون اساسی متمم لایحه به مجلس برای تحریم نپال نقشه جدید که شامل سه منطقه با هند (Kalapani, Lipulekh و Limpiyadhura). او بعدها ادعا کرد که هند و یک بخش از رهبران در کاتماندو شد توطئه برای حذف او از قدرت است.

در جولای 2, Oli حاضر به عملکرد حزب فشار به گام و رو هر دو مجلس پارلمان prorogued برای دفع تهدید به تداوم ، کابینه توصیه برای پایان دادن به جلسات بلافاصله پذیرفته شده توسط رئیس جمهور.

در جلسه روز شنبه, Oli نشان داد که او ممکن است رها وزیران از اردوگاه رقیب. او در این باره گفت: “ممکن است برخی از ما نمی خواهد با دیدن هر یک از دیگر”.

حدس و گمان وجود دارد که ممکن است او را در فرمان به نیشگون گرفتن و کشیدن یک قانون است که اجازه خواهد داد که او را به تقسیم حزب حاکم.

جلسه کمیته برنامه ریزی برای شنبه صبح معوق شد و تا روز دوشنبه به زمان برای بازگشت کانال حرکت می کند به نگه داشتن حزب دست نخورده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de