بچه های جوان می تواند گسترش Covid-19 آنجا که کودکان بزرگتر و بزرگسالان: مطالعه

توسط: PTI | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: جولای 31, 2020 2:12:57 pm محققان هشدار داد که این مطالعه محد

توسط NEWSATROPAT در 10 مرداد 1399
توسط: PTI | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: جولای 31, 2020 2:12:57 pm
young kids, covid-19 spread, mild to moderate COVID-19, covid-19 transmission, world news, indian express محققان هشدار داد که این مطالعه محدود به تشخیص ویروسی مواد ژنتیکی آن اسید نوکلئیک مولکول RNA — به جای عفونی ویروس. (بازنمودی تصویر)

کودکان کمتر از پنج سال با خفیف تا متوسط COVID-19 باید سطح بسیار بالاتر از رمان coronavirus مواد ژنتیکی در بینی در مقایسه با کودکان بزرگتر و بزرگسالان با توجه به یک مطالعه جدید که باعث افزایش نگرانی در مورد بازگشایی مدارس و مهد کودک در مراکز سراسر جهان است.

یافته های منتشر شده در مجله JAMA Pediatrics, روشن کردن این احتمال که جوانترین کودکان انتقال ویروس تا آنجا که دیگر گروه های سنی است.

به گفته دانشمندان از جمله کسانی که از ان & Robert H. Lurie بیمارستان کودکان در ایالات متحده توانایی کودکان برای گسترش COVID-19 ممکن است در زیر به رسمیت شناخته شده و با توجه به سریع و پایدار بسته شدن مدارس و مراکز مهد کودک در طول بیماری همه گیر. "تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد کودکان کمتر از پنج سال با خفیف تا متوسط COVID-19 دارای مقادیر بالایی از SARS-CoV-2 RNA ویروسی در نازوفارنکس در مقایسه با کودکان بزرگتر و بزرگسالان" دانشمندان نوشت: در مطالعه است.

با توجه به این مطالعه منجر نویسنده تیلور Heald-سارجنت اطفال بیماری های عفونی پزشک متخصص در ان & Robert H. Lurie بیمارستان کودکان این ممکن است نشان می دهد بیشتر انتقال ویروس توسط کودکان کمتر دیده می شود در بزرگسالان است. او افزود که این یافته ها شبیه به الگوی انتقال دیده می شود با respiratory syncytial virus همچنین به عنوان شناخته شده RSV.

"این مهم بهداشت عمومی مفاهیم به خصوص در بحث ایمنی از بازگشایی مدارس و مهدکودک" Heald-سارجنت گفت.

در این مطالعه محققان تجزیه و تحلیل 145 موارد خفیف تا متوسط COVID-19 بیماری در هفته اول نشانه های شروع. آنها در مقایسه با مقدار ویروس در مواد ژنتیکی موجود در سه گروه سنی — کودکان کمتر از پنج سال کودکان پنج تا 17 سال و بزرگسالان 18-65 سال است.

"مطالعه ما طراحی نشده بود تا ثابت کند که کودکان گسترش COVID-19 تا آنجا که بزرگسالان, اما آن است که یک امکان" Heald-سارجنت گفت.

"ما نیاز به نگاهی که به حساب در تلاش برای کاهش انتقال به عنوان ما همچنان به یادگیری بیشتر در مورد این ویروس," او اضافه شده است.

محققان هشدار داد که این مطالعه محدود به تشخیص ویروسی مواد ژنتیکی آن اسید نوکلئیک مولکول RNA — به جای عفونی ویروس.

اما آنها اضافه شده است که پژوهش های پیشین در کودکان موارد COVID-19 با اشاره به همبستگی بالاتر ویروسی اسید نوکلئیک سطح و توانایی فرهنگ عفونی ویروس. "بنابراین کودکان می تواند به طور بالقوه می تواند مهم رانندگان SARS-CoV-2 گسترش در جمعیت عمومی به عنوان نشان داده شده است با respiratory syncytial virus, که در آن کودکان با بالا ویروسی بارهای بیشتر احتمال دارد برای انتقال" محققان توضیح داده شده در مطالعه است.

گفتند عادات رفتاری کودکان و محله های نزدیک را اشغال آنها در مدرسه و مراقبت از تنظیمات افزایش نگرانی برای تقویت انتقال این ویروس به عنوان بهداشت عمومی محدودیت ها کاسته. "علاوه بر بهداشت عمومی پیامدهای این جمعیت مهم خواهد بود برای هدف قرار دادن واکسیناسیون فرزندتان تلاش به عنوان SARS-CoV-2 واکسن در دسترس" دانشمندان به این نتیجه رسیدند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب