نپال PM Oli می شود رئیس جمهور اشاره ای به prorogue پارلمان یمن خواستار استعفای خود را

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشرشده: ژوئیه 2 سال 2020 3:17:53 pm نخست وزیر K P Sharma Oli رو سف

توسط NEWSATROPAT در 13 تیر 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشرشده: ژوئیه 2 سال 2020 3:17:53 pm
KP Oli, Nepal prime minister, Nepal prime minister KP Oli, Nepal new map, World news, Indian Express نخست وزیر K P Sharma Oli رو سفت مخالفت از درون حاکم نپال و حزب کمونیست.

نپال جمهور Bidhya دوی Bhandari پنج شنبه به تصویب پیشنهاد دولت برای prorogue ادامه جلسه مجلس خبرگزاری ANI گزارش شده است. این می آید به عنوان یک کمک به نخست وزیر K P Sharma Oli که رو سفت مخالفت از درون حاکم نپال و حزب کمونیست. در حال حاضر او قادر خواهد بود برای جلوگیری از عدم اعتماد به نفس حرکت از خود ساختند ،

جلسه هیئت دولت برگزار شد در Oli رسمی اقامت در Baluwatar در روز پنج شنبه تصمیم گرفت به توصیه رئیس جمهور به قطع بودجه مجلس جلسه بدون حل آن است. Oli نیز ملاقات رئیس جمهور Bhandari دو بار در روز سه شنبه پیش از جلسه هیئت دولت.

صف آرایی در پشت نخست وزیر سابق و حزب کمونیست نپال co-رئیس Pushpa کمال Dahal, معمولا شناخته شده به عنوان Prachanda Dahal, 31 خارج از 44 کمیته دائمی اعضای حزب ایستاده در برابر Oli در نشست روز چهارشنبه و تصریح کرد تقاضای خود را برای استعفای خود را از کاتماندو گزارش داد. این شامل کشور صفحه اصلی وزیر Ram بهادر تاپا به تکان خوردن به در حال حاضر بیمار Oli دولت است.

در حالی که تمدید پارلمان را نجات دهد Oli از فوری کف تست آن را نیز اجازه می دهد او را به معرفی یک فرمان به معنای استراحت ارائه به رسمیت شناختن یک تقسیم در یک حزب سیاسی.

این فرمان که به دنبال اصلاح موجود ارائه در این کشور احزاب سیاسی عمل پیشنهاد ثبت یک حزب جدید در کمیسیون مستقل انتخابات با 40 درصد پشتیبانی یا در مجلس و یا در حزب و کمیته مرکزی. فرمان خارج شد و پس از پر سر و صدا نقد.

آشفتگی های سیاسی در نپال می آید در میان مرز ردیف با هند بیش از مناطق Kalapani, Lipulekh و Limpiyadhura. پارلمان این کشور به اتفاق آرا پاک یک قانون اساسی متمم لایحه در ژوئن 18, حمایت آن نقشه جدید که شامل سرزمین با هند است.

Ratching تا ملی تمایلات Oli در روز یکشنبه را متهم کرده بود که Dahal از تبانی با دهلی نو برای پایین آوردن دولت او. با توجه به هیمالیا بار Oli در یک رویداد در روز یکشنبه ادعا کرد که رقبای خود در تلاش بودند برای کشیدن فرش از زیر پای خود را به خاطر او آورده جدید نقشه سیاسی که تا به حال ناراحت هند است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب