مینه سوتا ارائه دهندگان خدمات برای معلولین رشدی را به آستانه بیش از همه گیر

Polk County رشد و نمو دستاورد مرکز بسته در اواسط ماه مارس تحت دولت در زمان صلح و اورژانس سفارشات. بدون کمک از

توسط NEWSATROPAT در 22 تیر 1399

Polk County رشد و نمو دستاورد مرکز بسته در اواسط ماه مارس تحت دولت در زمان صلح و اورژانس سفارشات. بدون کمک از آینده جلسه ویژه دولت قوه مقننه DAC و امکانات دیگر مانند آن را ممکن است به صورت دائم بسته که ترک مشتریان خود را در تلو تلو خوردن.

"اگر این می رود در ماه سپتامبر گذشته ما قطعا باید به در نظر گرفتن بسته شدن برای همیشه" گفت: جوآن Bittner, مدیر اجرایی, Polk County DAC در جولای 7 تلفن تماس با هرالد.

قادر به کسب درآمد از طریق فنی و حرفه ای و بعد habilitation خدمات DAC furloughed بیش از 20 عضو هیات هنگامی که آن چک برنامه حفاظت از وام زد در 10 ژوئن است و در حال حاضر عامل در ذخایر نقدی. دو نفر از کارکنان تمام وقت کار کنند و یک چند در حال کار چهار تا هشت ساعت در هفته است. سازمان و اعضای هیئت مدیره باید تمدید کارمند مزایای از طریق پایان ماه ژوئیه.

این تسهیلات بر اساس کروکستون و مکانی در شرق چنگال. آن استفاده می شود برای خدمت به 80 مشتریان اما در حال حاضر تنها ارائه می دهد از راه دور خدمات -- خدمات به افرادی که به صورت زنده و به طور مستقل و یا با پدر و مادر خود را -- به 12 درصد از آنها را. باقی مانده از آن دسته از افراد ماندن در خانه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در نظر گرفتن تلفات

در اوایل ماه ژوئن COVID-19 تاثیر بیانیه بر DAC وب سایت کارمند روبی Zenteno نوشت که در برخی موارد مردم شده اند قادر به حضور در مجالس ترحیم و کارکنان باید گزینه های محدود به راحتی آنها را به دلیل اجتماعی-فاصله مورد نیاز است. بزرگترین مشکلات برای مشتریان شده است قادر به دیدن دوستان و خانواده و یا شرکت در فعالیت های معمول خود را.

"نه قادر به انجام آن (آن) طول می کشد بسیاری از آنها را و آنها را تبدیل به افسردگی و تمایل به تعطیل به نقطه جایی که آنها در اتاق خواب خود را از طریق دوره های طولانی از زمان" Zenteno نوشت.

Bittner ارائه شده ستایش به گروه خانه کارکنان و اشاره کرد که در برخی از امکانات ساکنان قادر به رفتن به خارج و یا حتی در سفرهای خرید. امکانات دیگر دارای قوانین سختگیرانه تر و ساکنان باقی می ماند در قرنطینه.

یک مشکل با توجه به Bittner است Minnesota Department of Human Services دسته بندی شده جمع امکانات زندگی -- زندانها پرستاری و خانه و امکانات مشابه -- به عنوان یک نهاد. موارد COVID-19 افزایش یافته است در خانه های پرستاری به او گفت: از آنجا که دولت می فرستد مردم بیمار نیست به اندازه کافی به بستری وجود دارد به بهبود می یابند. گروه خانه های پایدار تعداد ساکنان و کارکنان و دیده نمی شود آن را افزایش می دهد, او گفت:. MDHS تمایلی به اجازه گروه خانه به تنهایی و عملکرد زیر مجموعه ای متفاوت از محدودیت.

"تا زمانی که ما در حال فشرده در که با تنظیم آن می تواند تا میزان قبل از ما آمده" Bittner گفت.

کمک دولت

قانونگذاران ایالتی مینه سوتا در حال برنامه ریزی برای دیدار در یک ویژه قوه مقننه آغاز جلسه روز دوشنبه برای بحث در مورد گسترش دولت در زمان صلح و اضطراری است. قانونگذاران باید گزینه ای را برای بحث در مورد یک اتوبوس خدمات انسانی لایحه به منظور کمک به امکانات مانند DAC که مورد بحث قرار گرفت در دولت قبلی جلسه ویژه در ژوئن 12. این لایحه S. F. پلاک 9 نوشته شده توسط جمهوریخواه ایالت جیم Abeler تصویب مجلس سنا که در آن زمان توسط یک رأی 67-0 اما شنیده نمی شد در خانه.

"بیش از 100,000 افراد معلول از جمله اوتیسم در حال از دست دادن خود انتقادی خدمات" توییتی Abeler در جولای 4. "این واقعی است و این وضعیت از جان گذشته است."

Bittner نا امیدی به وضوح مشهود در صدای او گفت که او تا به شده ارسال روزانه ایمیل به مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz درخواست برای کمک.

"من احساس می کنم مانند مینه سوتا مقننه می تواند مراقبت کمتر," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن