تیمبرولوز می دانم که وجود دارد کار انجام می شود. آنها این شانس را به آن را انجام دهد ؟

با امثال کارل-آنتونی شهرهای d'angelo راسل و ملک Beasley, مینه سوتا یک جوان امیدوار کننده سه نفر از استعداد بال

توسط NEWSATROPAT در 24 خرداد 1399

با امثال کارل-آنتونی شهرهای d'angelo راسل و ملک Beasley, مینه سوتا یک جوان امیدوار کننده سه نفر از استعداد بالا پایان. مخلوط را در بازیکنان مانند جاش Okogie, جارت کولور سیتی و جوانچو Hernangomez و گرگ ممکن است چیزی در اینجا.

"ممکن است" که کلمه از عمل.

"من عاشق گروه ما من مانند بالقوه است که آنها" گفت: رسس این تیمبرولوز جمهور بسکتبال عملیات. "اما باید منصفانه آن را بالقوه در حال حاضر و آنها بازیکنان جوان و آن جوان تیم است."

نه حتی لزوما یک تیم خوب.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

حق رای دادن به صحبت در مورد "شتاب" از آن تولید شد و پس از 2019-20 همه ستاره اما مینه سوتا موفق به کسب فقط سه تا از قهرمانی خود را در 13 بازی. برای اینکه عادلانه شهرهای از دست رفته 12 از کسانی که; شما باید به فکر می کنم همه ستاره مرکز را ساخته اند یک تفاوت. هنوز هم وجود دارد هنوز هم شواهد کمی وجود دارد که چگونه همه قطعات گرگ ها را مونتاژ خواهد کرد مناسب در کنار یکدیگر است. فهرست خوب به نظر می رسد اما آن را به کار?

تیمبرولوز نیست بنابراین مقدار تولید شتاب به عنوان آنها امید دارند.

"ما باید کار بیشتری انجام دهید و من را بیشتر از آن در توسعه فردی از برخی از بازیکنان ما," Rosas گفت. "این است که ادامه بررسی فاز. ما امید زیادی برای بچه های ما و ما می خواهیم به احساس می کنم مثل ما هسته و پایه و اساس ما در جای خود و ما بسیار با اعتماد به نفس حرکت می کند که ما ساخته شده است در (تجارت) مهلت و بچه ها که در اینجا در حال حاضر چگونه آنها مکمل ما بهترین بازیکن در Karl-آنتونی شهرهای بلکه ما تکمیل توهین آمیز سیستم و همانطور که ما توسعه سیستم دفاعی ما در حال رفتن به پیدا کردن مقدار زیادی در مورد این گروه است."

که چه چیزی باعث این offseason بسیار مهم است. مینه سوتا زیادی برای کشف کردن در مورد فهرستی از آن چه بچه ها قادر هستند و که در آن زمان فهرستی می تواند حداکثر. توسعه بازیکن به احتمال زیاد نقش زیادی در تعیین این تیم در آینده.

"می تواند ما را در انجام بخشی خود را برای کمک به آنها را تبدیل به بهترین بازیکنان آنها را می توان و می توانید آنها مناسب در سازمان ما و در ما فهرستی برای به حداکثر رساندن دید ما? که سوال این است که ما باید از خودمان بپرسیم هر روز" Rosas گفت. "من امیدوارم که در این مورد. من امیدوارم که ما باور نکردنی تابستان از توسعه است."

رسس گفت: هدف و از سر مربی Ryan ساندرز "را یک گام به جلو برای به حداکثر رساندن جرم ما بهبود دفاع ما آمده و هم به عنوان یک تیم به موفقیت مداوم و یک گام دیگر رو به جلو است."

که آسان نخواهد بود به انجام این offseason. مینه سوتا به احتمال زیاد خواهد شد در حدود نه ماه بین بازی های رقابتی پس از NBA معلق بازی در ماه مارس پس تنها دعوت بالای 22 تیم به اورلاندو فلوریدا., برای از سرگیری بازی در ماه آینده.

دقیقا چه سوتا offseason تشکیل شده باقی مانده است دیده می شود. رسس امید لیگ و اتحادیه گرد هم می آیند به غیر اورلاندو تیم های مطلب "تیم مانند" فعالیت های که رسس در مقایسه با NFL سازمان فعالیت های تیم و یا OTAs. گرگ می خواهید می شود قادر به رقابت باشد که در intrasquad بازی ها و یا با تیم های دیگر.

تیم های دیگر در اطراف لیگ برتر که فصل در حال حاضر بیش از ابراز علاقه مشابه

"ما فقط می خواهید برای ایجاد به طور منظم بازرسی بیش از پنج ماه پس بچه ها می تواند تا سطح شیب دار به صورت جداگانه برای تنظیم یک گروه که در آن ما می تواند آموزش و تاکید بر فلسفه ما در هر دو به پایان می رسد از زمین و به آنها این فرصت برای رشد و توسعه به صورت جداگانه در بین کسانی که دوره های, به طوری که آنها می تواند آماده برای ماه دسامبر" Rosas گفت.

"ما مربیان تنظیم یک استراتژی و رویکرد به انجام چیزی است که ما مجبور به انجام," او اضافه کرد: "اما برای یک تیم جوان ... گرسنه برای رسیدن به محل کار آن را به ما می دهد این فرصت را به دریافت بهتر و آن را نه فقط تکنیک است. شما بچه ها می دانید بچه های جوان ما. ما رو به قوی تر. ما رو به بیشتر های ورزشی بیشتر همه کاره است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن