نامه: شهردار اخیر ماسک پاسخ گیج کننده است

من پیدا Grand Forks شهردار Bochenski ادعا می کنند که یک, ماسک, ماموریت دشوار خواهد بود برای به اجرا درآوردن د

توسط NEWSATROPAT در 5 مرداد 1399

من پیدا Grand Forks شهردار Bochenski ادعا می کنند که یک, ماسک, ماموریت دشوار خواهد بود برای به اجرا درآوردن در گرند فرک گیج کننده است.

چگونه شهرستانها مانند Winona Bemidji, کلوکت, Duluth, منکیتو و ده ها نفر دیگر در ایالت مینه سوتا که موظف ماسک در اماکن عمومی (با استثنا) که از جولای 22 قبل از ایالت ماسک دستور (موثر جولای 25) اجرا و یا برنامه ریزی برای اجرای ماموریتهای خود را?

نه تنها در مینه سوتا اما در گذشته تعداد 28 متحده در سراسر کشور در حال حاضر دستور ماسک.

شهردار Bochenski نمی تواند دستور ماسک زیرا در عبارت "یک ماسک ماموریت دشوار خواهد بود برای به اجرا درآوردن در گرند فرک?" چرا یک ماسک دستور بود مشکل تر به اجرا در چنگال بزرگ از بیش از نیمی از ملت ؟

اگر شهردار Bochenski فکر می کند که او است آنچه در آن طول می کشد منجر به چنگال او ثابت کند که او یک رهبر است. نه الزامی ماسک به دلیل یک, ماسک, ماموریت دشوار خواهد بود برای به اجرا درآوردن در گرند فرک است راه را برای اثبات رهبری است. با استفاده از این بهانه که یک, ماسک, ماموریت دشوار خواهد بود برای به اجرا درآوردن فقط عبور نمی کند بوی آزمون. دیگر شهرداران باید آن را نمیفهمد و شهردار Bochenski باید قادر به به عنوان به خوبی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب