Hoffman دریافت اواخر شکستن به پیروزی بزرگ دستگاه ضد عفونی کننده دست 400

اما با هفت دور به رفتن در دستگاه ضد عفونی کننده دست 400 در ایندیاناپولیس و Hamlin برگزاری نسبتا راحت و سرب و او را منفجر تایر و ناودان به دیوار در نوبت 1 که دست رهبری — و به تبع آن پیروزی به Hoffman.

“ما می دانستیم که او برای رفتن به واقعا در لاستیک” Hoffman که برنده در Indy یک سال پیش گفت: از Hamlin. “رادنی (Childers, Hoffman خدمه ارشد) به من گفت که در رادیو و تلویزیون گفت: فقط مطمئن شوید که شما نگه داشتن فشار بر او را.’ بود که همه فشار من بدهد.”

این اضافه کاری پیروزی در آهنگ مشهور چهارم از فصل برای Hoffman و او را برای بیشتر در این مجموعه با Hamlin در این رده است.

این دومین پیروزی در نه روز گذشته او به عنوان لبه Hamlin در اولین مسابقه از هفته گذشته را doubleheader در Pocono.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آن استوارت-هاس راننده سوم در یاد 2.5 مایل تخت ایندی بیضی شکل است. آن آمد .74 ثانیه بیش از 48 سال مت Kenseth — قدیمی ترین راننده در این زمینه — از Chip Ganassi مسابقه.

“این Brickyard مرد گفت:” Hoffman که منجر به 68 161 دور. “این چیزی است که من مایل به انجام به عنوان یک بچه. برنده شدن در Brickyard و قادر به اینجا می آیند و باید برنده برای بار سوم چیزی است که من می توانستم همیشه از خواب.”

Kenseth دیدم شانس خود را برای برنده شدن ناپدید زمانی که Hoffman کامل بود در اضافه کاری راه اندازی مجدد.

“آنها فقط واقعا سریع است. من هرگز نمی تواند به اندازه کافی بزرگ اجرا به تصویب” Kenseth که آورده شد از بازنشستگی در اوایل سال جاری پس از Ganassi راننده Kyle Larson اخراج شد برای ساخت نژادپرستان اظهارات. “این یک روز سرگرم کننده برای اطمینان حاصل کنید.”

Aric Almirola, Hoffman را هم تیمی سوم به پایان رسید.

چهارم شد Brad Keselowski بود که رانندگی در ایندی آهنگ که به تازگی خریداری شده توسط تیم خود را صاحب راجر Penske.

یکی دیگر از استوارت-هاس راننده تازه کار کول کاستر پنجم رسید.

Hamlin به نظر میرسد که امن پیروزی با توقف گودال سریع با 22 دور به رفتن. که جلوگیری از نقل مکان کرد او گذشته Hoffman که بازمی گردد یکی از دامان بعد. اما پس از آن آمد خراب و یک شانس برای پیروزی در Brickyard برای Joe Gibbs Racing driver.

“این فقط سخت” Hamlin گفت. “فقط آنچه که ما نیاز به انجام. آن را فقط کار نمی کند امروز برای ما. من تا به حال یک ماشین سریع بدیهی است. من هل دادن جلو راست (تایر) در همه. آن را فقط به نوع رولت آیا شما دریافت می کنید یک (تایر) که رفتن را به ماندن با هم یا نه. معدن نیست و شما را دیدم نتیجه نهایی.

“شده است خیلی خوب به تازگی و احساس می کنم مثل من انجام تمام من می توانم. این مسابقه فقط یک مقدار زیادی از زمان رفتن نیست راه من تمام وقت.”

او در دوئل با Hoffman شده اند یک داستان بزرگ بیش از آخر هفته.

“این یک نبرد بزرگ” گفت: Hamlin که برنده این سال عبارتند از: دیتونا 500. “آن بچه ها بزرگ هستند و رقبا چند هفته گذشته آن بوده است نوع سر به سر با من و او. پس تبریک به آنها و تیم خود را. دو بسیار نزدیک و برابر با اتومبیل, اما آنها امروز آن را کردم.”

نه رانندگی در روز یکشنبه دیده می شد-زمان سری قهرمان Jimmie Johnson. قبلا در این هفته اعلام شد که جانسون و همسرش, چاندرا, تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19. هر دو در قرنطینه.

قبل از یکشنبه Johnson آغاز شده بود در 663 مستقیم نژادها.

گرفتن چرخ شماره 48 Hendrick Motorsports شورلت جاستین Allgaier منظم در بی نهایت سری.

Allgaier روز خراب شد زود هنگامی که او در خراب کردن در چاله در دامان 16.

خدمه در حال حاضر در حال کار بر روی اتومبیل های خود را در گودال اصطبل زمانی که خراب رخ داده است. ژاک قیمت رایان Blaney عقب تایر بود کوتاه توسط Allgaier و سپس به طور خلاصه دوخته بین ماشین Blaney و برنان پول.

قیمت قرار داده شد در gurney گرفته و توسط آمبولانس به زمین زیر کشت مرکز رسانه ها. آسیب خود را شرح داده شد در تیم رادیو به عنوان یکی به پا و او را به منطقه ای در بیمارستان برای ارزیابی بیشتر.

از سری قهرمان Kyle Busch فصل طولانی ناکامی ادامه داد: در Brickyard. او ششم به پایان رسید خود را گسترش فصل طولانی winless خط به 16 نژادها.

شروع مسابقه مجبور شد به عقب در حدود یک ساعت به دلیل حملات رعد و برق مجاورت آهنگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net