آتش سوزاندن در hazmat تسهیلات در آمریکا به پایگاه هوایی در اوکیناوا

توسط: AP | توکیو | منتشر شده در تاریخ: 22 ژوئن 2020 1:58:22 pm دود بالا می رود از در 18 بال مواد خطر

توسط NEWSATROPAT در 2 تیر 1399
توسط: AP | توکیو | منتشر شده در تاریخ: 22 ژوئن 2020 1:58:22 pm
Fire burning at hazmat facility at US air base on Okinawa دود بالا می رود از در 18 بال مواد خطرناک داروخانه ساختمان در پایگاه هوایی Kadena در یک آتش سوزی در جزیره اوکیناوا ژاپن صبح روز دوشنبه 22 ژوئن 2020. علت آتش ناشناخته است بدون آسیب گزارش شده است. (Kyodo News via AP)

آتش سوختن بود دوشنبه در یک ساختمان ذخیره سازی مواد خطرناک در عمده ما پایگاه هوایی در ژاپن در جنوب جزیره اوکیناوا ارتش ایالات متحده گفت. فروغ شروع صبح روز دوشنبه در ساختمان در مرکزی بخشی از پایگاه هوایی Kadena بود و هنوز در حال سوختن چند ساعت بعد اما آن را درون پایه محیط با توجه به US Air Force بیانیه.

فیلم در تلویزیون نشان داد ضخیم خاکستری plumes از دود مواج از ساختمان به نام 18th بال مواد خطرناک داروخانه. این منطقه بسته شد و پرسنل در این منطقه شده اند تخلیه به عنوان آتش نشان, آتش گرفتن تحت کنترل بیانیه ای گفت:.

آن گفت: بدون آسیب گزارش شده است. علت آتش سوزی مشخص نیست ، Kadena است ایالات متحده بزرگترین پایگاه هوایی در شرق دور. بیش از نیمی از حدود 50000 نیروهای آمریکایی در ژاپن مستقر هستند در اوکیناوا تحت یک پیمان امنیتی.

بسیاری از ساکنان در اوکیناوا به مدت طولانی در مورد شکایت خطر زیست محیطی سر و صدا و جرم و جنایت مربوط به پایه. اثرات زیست محیطی از آنچه اتفاق می افتد در پایگاه های آمریکا شده است و یک نگرانی عمده در اوکیناوا.

در ماه آوریل بیش از 140 تن از آتش نشانی فوم اعتقاد بر این حاوی مواد سرطان زا بیرون درز دریایی هوایی ایستگاه Futenma در مرکز یک جابجایی اختلاف است. وزارت دفاع در ماه گذشته گفت: آن آب نمونه گیری نتایج نشان داد که هیچ مشکل عمده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب