مواد مخدر بررسی در آلمان جرقه حمله به پلیس خرابکاری

توسط: AP | فرانکفورت | منتشر شده در تاریخ: 21 ژوئن 2020 10:31:14 pm

تنها یکی از افسران مجروح شد به طور جدی صدمه دیده است به اندازه کافی در نظر گرفته شود قادر به کار پلیس گفت:. (عکس: AP)

پلیس آلمان در شهر اشتوتگارت گفت: 24 نفر دستگیر شدند و 19 افسران پلیس مجروح و پس از یک بررسی برای مواد مخدر موجب حمله به افسران پلیس و وسایل نقلیه به دنبال خرابکاری گسترده ای از مغازه ها در مرکز شهرستان. پلیس گفت: چند صد نفر درگیر شدند.

اختلال آغاز شده و ماموران پس از متوقف 17 ساله به اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر به عنوان چند صد نفر partied خارج از حدود 11:30 p. m. روز شنبه, پلیس گفت:. تماشاگران شروع به پرتاب سنگ و بطری و گروه های کوچکتر فرار را از طریق خیابان های اطراف شکستن پنجره های فروشگاه با توجه به پلیس.

پلیس گفت: 40 کسب و کار بودند تخریب و نه از آنها غارت شده بود در حالی که 12 پلیس وسایل نقلیه آسیب دیده بودند قبل از اینکه افسران آورده وضعیت تحت کنترل حدود 4 صبح

تنها یکی از افسران مجروح شد به طور جدی صدمه دیده است به اندازه کافی در نظر گرفته شود قادر به کار پلیس گفت:.

مقامات پلیس گفت: در یک کنفرانس خبری که خشونت تا به حال هیچ آشکار انگیزه های سیاسی. آنها گفتند نوجوان مظنون در ابتدا متوقف شد و یک شهروند آلمانی. از دو ده نفر دستگیر و نیم برگزار آلمانی گذرنامه و نیم شد و شهروندان کشورهای دیگر است.

اشتوتگارت شهردار فریتز کوهن عضو زیست, سبز, حزب, به نام حمله به پلیس ؟ غیر قابل قبول است.” او گفت که بیشتر مردم در خیابان در شب شنبه به دلیل بسیاری از باشگاه ها و دیسکو ها بسته باقی می ماند با توجه به شیوع کروناویروس و حزب صحنه در یک پارک مرکزی کشیده شده بود مردم از مناطق اطراف آن.

ne باعث شد به احتمال زیاد الکل یکی دیگر از اعتیاد به رسانه های اجتماعی فیلم کلیپ” کوهن گفت.

تلفن همراه ویدئو مسئله به حوادث گردش به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. پلیس خواسته شاهدان به فیلم ها است که می تواند با ارائه مدارک و شواهد برای کمک به تحقیقات خود را.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de