چین با تاخیر انتشار کوروناویروس اطلاعات خسته کننده که

توسط: AP | ژنو | منتشر شده در تاریخ: 2 ژوئن 2020 11:32:50 am اگر چه قوانین بین المللی ملزم کشور به گ

توسط NEWSATROPAT در 13 خرداد 1399
توسط: AP | ژنو | منتشر شده در تاریخ: 2 ژوئن 2020 11:32:50 am
covid courses, stress problem اگر چه قوانین بین المللی ملزم کشور به گزارش اطلاعات برای کسانی است که می تواند تاثیر بر بهداشت عمومی سازمان ملل و آژانس هیچ اجرای قدرت. به جای آن باید تکیه بر همکاری کشورهای عضو است.

در طول ماه ژانویه سازمان جهانی بهداشت عموم ستایش چین برای آنچه در آن نامیده می شود یک پاسخ سریع به جدید کروناویروس و تشکر دولت چین برای به اشتراک گذاری نقشه ژنتیکی این ویروس را "فورا".

اما در واقع مقامات چینی در نشست با انتشار نقشه ژنتیکی یا ژنوم این ویروس کشنده برای بیش از یک هفته پس از چندین دولت labs تا به حال به طور کامل رمزگشایی آن نمی های اطلاعات کلیدی برای طراحی آزمایش دارو و واکسن. کنترل دقیق بر روی اطلاعات و رقابت درون چینی بهداشتی سیستم تا حد زیادی به سرزنش آسوشیتد پرس پیدا کرده است از اسناد داخلی, ایمیل و ده ها تن از مصاحبه.

مقامات بهداشت تنها منتشر ژنوم پس از یک چینی آزمایشگاه منتشر شده آن را جلوتر از مقامات در یک virology سایت در Jan 11. حتی پس از آن چین متوقف شده برای حداقل دو هفته بیشتر در دادن که جزئیات آن مورد نیاز با توجه به ضبط های متعدد داخلی جلسات برگزار شده توسط سازمان ملل و آژانس های بهداشتی در ماه ژانویه, همه در یک زمان هنگامی که شیوع مسلما ممکن است به طرز چشمگیری کاهش یافته است.

هر چند که در ادامه به عموم ستایش چین ضبط شده به دست آمده توسط آسوشیتدپرس نشان می دهد آنها نگران چین بود نمی های اطلاعات کافی برای ارزیابی خطر ناشی از این ویروس جدید, هزینه های دنیا با ارزش زمان.

"ما در حال حاضر در مرحله که در آن آنها در حال دادن آن به ما 15 دقیقه قبل از آن را به نظر می رسد در دوربین مدار بسته" گفت که بالا رسمی در چین, دکتر Gauden Galea با اشاره به دولتی تلویزیون مرکزی چین در یک جلسه.

داستان پشت این پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر در یک زمان می آید زمانی که آژانس سلامت سازمان ملل متحد تحت محاصره است. رئیس جمهور ایالات متحده تهمت قطع روابط با, که در روز جمعه پس از انفجار این سازمان به اتهام تبانی با چین برای پنهان کردن میزان این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور چین گفت: چین همواره ارائه اطلاعات به چه کسانی و جهان "در یک مد به موقع." اطلاعات جدید را پشتیبانی نمی کند روایت از هر دو ایالات متحده آمریکا و یا چین به تصویر می کشد اما یک آژانس در حال حاضر در وسط گیر کرده بود که به فوریت تلاش برای درخواست اطلاعات بیشتر.

اگر چه قوانین بین المللی ملزم کشور به گزارش اطلاعات برای کسانی است که می تواند تاثیر بر بهداشت عمومی سازمان ملل و آژانس هیچ اجرای قدرت. به جای آن باید تکیه بر همکاری کشورهای عضو است.

AP پیدا کرده است به جای تبانی با چین بود که خود را تا حد زیادی در تاریکی نگه داشته به چین داد و آن را تنها حداقل اطلاعات مورد نیاز است. اما آژانس را تلاش برای به تصویر کشیدن چین در بهترین نور به احتمال زیاد به محور کشور را به ارائه بیشتر شیوع جزئیات.

که مقامات نگران نحوه مطبوعات چین برای کسب اطلاعات بیشتر و بدون angering مقامات و یا به خطر انداختن دانشمندان چینی آنها ستایش برای رمز گشایی ژنوم با سرعت شگفت آور.

دکتر مایکل رایان که در شرایط اضطراری رئیس گفت: بهترین راه برای "حفاظت از چین" بود که برای انجام آن خود را تجزیه و تحلیل مستقل زیرا در غیر این صورت گسترش ویروس بین مردم خواهد بود در سوال و "کشورهای دیگر را به عمل درآمده است."

از زمانی که این ویروس برای اولین بار رمزگشایی on Jan. 2 وقتی که اعلام کرد یک اورژانس جهانی در ژانویه. 30 شیوع رشد با ضریب 100 تا 200 بار با توجه به گذشته نگر چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری داده است.

چه کسانی و مقامات نام در این داستان کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات پرسیده شده توسط AP بدون صدا و یا متن نوشته شده از ثبت جلسات که AP قادر به تامین خود را برای محافظت از منابع است.

"ما رهبری و کارکنان کار کرده اند و شب و روز برای پشتیبانی و اشتراک گذاری اطلاعات با همه کشورهای عضو به همان اندازه و در تعامل صادقانه و صریح گفتگو با دولت ها در تمام سطوح" که در بیانیه ای گفت:.

ملی چین کمیسیون بهداشت و وزارت امور خارجه تا به حال هیچ نظر. اما در چند ماه گذشته چین بارها و بارها در دفاع از اقدامات خود و بسیاری از کشورهای دیگر "از جمله ایالات متحده" را در پاسخ به این ویروس حتی با تاخیر دیگر از هفته ها و حتی ماه.

در اواخر ماه دسامبر پزشکان متوجه مرموز خوشه از بیماران با غیر معمول پنومونی. به دنبال پاسخ آنها ارسال نمونه به تجاری labs. توسط Dec. 27 یک شرکت چشم انداز Medicals تا به حال با هم مسأله را حل بسیاری از ژنوم یک ویروس جدید با شباهت قابل توجه به سارس. آنها هشدار داده ووهان مقامات که روز بعد صادر داخلی اعلامیه های هشدار دهنده های غیر معمول پنومونی.

در دسامبر. 30 شیعه Zhengli مشهور coronavirus متخصص در ووهان موسسه ویروس شناسی شد, هشدار به بیماری و توسط Jan. 2, تیم او تا به حال به طور کامل رمزگشایی آن است.

اما زمانی که آن را آمد به های ژنوم با جهان, همه چیز چپ چپ رفت. چین بالا پزشکی اقتدار ملی کمیسیون بهداشت صادر شده و محرمانه متوجه منع labs از انتشار در مورد ویروس بدون مجوز. منظور منع شیعه آزمایشگاه از انتشار دنباله و یا هشدار از خطر ممکن است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب